Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


pllfans.bulgarianforum.net //
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Обсъждане на епизодите

Go down 
+13
lermaniac!~
xxKathyxx
xx.Bubiinkkaa~
irrie
Мушки
~dirtylittlesicret
A Year Without Rain <3
PrettyLiars`
esttely
vile70o0o0_13
SashaPFans`
pretyyhanna
плл`<3
17 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
плл`<3
администратор
плл`<3


Брой мнения : 14
Регистиран/а на : 23.07.2010
Възраст : 30

Обсъждане на епизодите  Empty
ПисанеЗаглавие: Обсъждане на епизодите    Обсъждане на епизодите  EmptyСъб Юли 24, 2010 11:10 pm

## Резюме :

1 епизод:


Спенсър без свян пожелава гаджето на ближния си (на собствената си сестра, всъщност), Ариа ловко завърта любовна афера с учителя по английски (току-що го арестуваха в леглото!), Хана използва някои отвратителни трикове, за да се превърне в неотразима красавица, а Емили направо си губи ума по новото момиче (!) в училище... Какви палавници, а? Но - о, вие още нищо не знаете! Още от седми клас сладураните крият една ужасна тайна, която смятат за погребана навеки. У-упс... голяма грешка! Внимавай какво приказваш и дори какво си мислиш, защото не знаеш какви сили ще предизвикаш да го извадят наяве! Като казахме „погребана" тайна не подозирахме, че някой наистина ще бъде погребан най-неочаквано...

В един прекрасен ден четирите сладурани започват да получават странни SMS съобщения - всъщност заплашителни послания, подписани от някой неизвестен, с мистериозния инициал „А". Възможно ли е „А" да е Алисън - суперпопулярното момиче, изчезнало преди три години? Алисън - мразената и обожавана тяхна най-добра приятелка, техният идол и обект на ужасна завист, техният властелин и низвергнат кумир? Алисън, която знае всичко за всяка от тях... Тръпки да те побият - Алисън я няма, но посланията те карат да мислиш, че тя те наблюдава отнякъде всеки божи ден, всеки миг, дори когато се криеш в собствените си мисли! Реалността крещи, че това е невъзможно. Но ако „А" не е Алисън, тогава кой е? И как би могъл да знае толкова много за лошите момичета, каквито са били, и за още по-лошите момичета, каквито са станали? Внезапно техните тайни - и най-голямата, и най-малката, дори най-дълбоко заровената - са заплашени да изплуват. Изведнъж се оказва, че в солидния Роузууд вече няма нищо сигурно, а образцовите момичета са малки, сладки - и ужасни - лъжкини. И ще си плащат скъпо за всичко. А това е само началото...
Върнете се в началото Go down
https://pllfans.bulgarianforum.net
pretyyhanna
PRETTY
pretyyhanna


Брой мнения : 266
Регистиран/а на : 25.07.2010

Обсъждане на епизодите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите    Обсъждане на епизодите  EmptyНед Юли 25, 2010 12:20 am

Еми засега съм гледала само 7 епизода и мисля че е невероятен този сериал.Харесва ми,че в всеки епизод има интрига и това ме кара да гледам и другите епизоди.
Върнете се в началото Go down
SashaPFans`
PRETTY
SashaPFans`


Брой мнения : 335
Регистиран/а на : 25.07.2010

Обсъждане на епизодите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите    Обсъждане на епизодите  EmptyНед Юли 25, 2010 8:25 pm

От първи до седми епизод са невероятни,сега чакам осми и се надявам да е готин.По трейлъра видях че е супер готин. :cyclops:
Върнете се в началото Go down
https://pllfans.bulgarianforum.net/
vile70o0o0_13
new liar
vile70o0o0_13


Брой мнения : 20
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 29

Обсъждане на епизодите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите    Обсъждане на епизодите  EmptyПон Юли 26, 2010 12:28 am

И аз тъи супер интересен сериал
Върнете се в началото Go down
esttely
PRETTY
esttely


Брой мнения : 181
Регистиран/а на : 25.07.2010

Обсъждане на епизодите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите    Обсъждане на епизодите  EmptyПон Юли 26, 2010 7:11 pm

Освен инфото нека да споменем,че от ABC Family са отпуснали още 12 епизода към предвидените 10 поради високия рейтинг,който е подминал и сериала "Тайния Живот На Една Тийнейджърка" ... останалите 12 епизода ще бъдат излъчени след като актьорите си направят почивка.
Върнете се в началото Go down
PrettyLiars`
PRETTY
PrettyLiars`


Брой мнения : 296
Регистиран/а на : 24.07.2010

Обсъждане на епизодите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите    Обсъждане на епизодите  EmptyПон Юли 26, 2010 7:13 pm

Ама сериала само 22 епизода ли ще има? :(
Върнете се в началото Go down
esttely
PRETTY
esttely


Брой мнения : 181
Регистиран/а на : 25.07.2010

Обсъждане на епизодите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите    Обсъждане на епизодите  EmptyПон Юли 26, 2010 7:14 pm

Еми не,ако гледаме по книгите сериала ще има цели 8 сезона.Тук май се говори за 1 сезон.Дано да има и още сезони.
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Обсъждане на епизодите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите    Обсъждане на епизодите  EmptyПон Юли 26, 2010 7:21 pm

22 епизода ще има първи сезон! Ако рейтингът продължава да е толкова висок,сигурно ще има още сезони!
Върнете се в началото Go down
SashaPFans`
PRETTY
SashaPFans`


Брой мнения : 335
Регистиран/а на : 25.07.2010

Обсъждане на епизодите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите    Обсъждане на епизодите  EmptyПон Юли 26, 2010 8:32 pm

Eми да се надяваме че ще продължава да е толкова интересно и хората да го харесват.
Върнете се в началото Go down
https://pllfans.bulgarianforum.net/
~dirtylittlesicret
PRETTY
~dirtylittlesicret


Брой мнения : 211
Регистиран/а на : 27.07.2010

Обсъждане на епизодите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите    Обсъждане на епизодите  EmptyВто Юли 27, 2010 7:07 pm

Ще има и втори сезон.АБС фамилия бяха отпуснали още 12 епизода,заради големия интерес.И след това казаха че почти 100% ще има и втори сезон.
Върнете се в началото Go down
Мушки
new liar
Мушки


Брой мнения : 37
Регистиран/а на : 27.07.2010

Обсъждане на епизодите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите    Обсъждане на епизодите  EmptyСря Юли 28, 2010 2:33 am

Напълно нормално, сериалът е доста популярен, различен и интересен, доста парички ще извадят.
Да се надяваме втория сезон да е с още по-пикантни и интересни епизоди Обсъждане на епизодите  240187
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Обсъждане на епизодите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите    Обсъждане на епизодите  EmptyЧет Юли 29, 2010 2:22 pm

Така.. Мнението ми за 8-ми епизод:
Джейсън ми е супер противен.. Мая и Емили - Обсъждане на епизодите  493927 . От този епизод вече окончателно не мога да понасям Алисън и се чудя как въобще са й били приятелки! Много гадно ми стана как Алисън е натопила Спенсър!!! ;( А когато говориха на мемориала ми идеше и аз да ревна! ;( ;дд Джена е кучка!!! Мъчно ми е за Езра!!! Обсъждане на епизодите  493927 ;( А пък Ариа и Ноел нещо ми харесаха заедно! Той е забавен! ;дд Шон ужасно ме изнерви като разпитваше Хана! А как искам някоя от ония чантички на Ханчетоо! ;дд Общо взето готин епизод! Нямам търпение за следващия,но пък и не искам да свършва сериала сезона след 2 епизода! ;(
Върнете се в началото Go down
irrie
PRETTY
irrie


Брой мнения : 303
Регистиран/а на : 24.07.2010

Обсъждане на епизодите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите    Обсъждане на епизодите  EmptyЧет Юли 29, 2010 5:56 pm

Съобщенията не ги пише Алисън, а Мона. Обсъждане на епизодите  542788 Поне така е било в книгите.
Върнете се в началото Go down
PrettyLiars`
PRETTY
PrettyLiars`


Брой мнения : 296
Регистиран/а на : 24.07.2010

Обсъждане на епизодите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите    Обсъждане на епизодите  EmptyЧет Юли 29, 2010 6:30 pm

Първоначално е Мона след това е Алисън,а мъртвото момиче е близначката на Алисън,която тя е убила. Обсъждане на епизодите  240187
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Обсъждане на епизодите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите    Обсъждане на епизодите  EmptyЧет Юли 29, 2010 6:33 pm

`maneater написа:
Съобщенията не ги пише Алисън, а Мона. Обсъждане на епизодите  542788 Поне така е било в книгите.

Ако си го написала,заради моя пост - аз не мразя Алисън,заради съобщенията (знам кой ги пише, ^^ както ти и PrettyLiars` казахте),ами заради това как е натопила Спенс и всичко,което си спомнят от миналото!
Върнете се в началото Go down
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Обсъждане на епизодите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите    Обсъждане на епизодите  EmptyЧет Юли 29, 2010 6:55 pm

8-ми епизод е страхотен! Изгледах го преди 1 час и много ми хареса. Принципно харесвам Алисън ( не ме убивайте .. Обсъждане на епизодите  542788 ),но не ми хареса,че натопи Спенъср,колкото и да не я харесвам,не беше честно. Джена ме изнерви. Защо й трябвае да говори? И малко не разбрах там където си спомнят и Джена сваля очилата си ,там още не е сляпа нали?
Брата на Алисън е сладък.. Обсъждане на епизодите  880604 Но пък е гадняр. Нерви ме..
Като цяло епизода беше добър. Обсъждане на епизодите  578730
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Обсъждане на епизодите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите    Обсъждане на епизодите  EmptyЧет Юли 29, 2010 10:14 pm

Pretty Liars.^ написа:
И малко не разбрах там където си спомнят и Джена сваля очилата си ,там още не е сляпа нали?

Там ощее не е сляпа явно!
Върнете се в началото Go down
xxKathyxx
PRETTY LITTLE
xxKathyxx


Брой мнения : 762
Регистиран/а на : 27.07.2010
Възраст : 27
Местожителство : Варна

Обсъждане на епизодите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите    Обсъждане на епизодите  EmptyЧет Юли 29, 2010 10:29 pm

Еп-а беше супер.За очите на Джена единствено ще кажа,че са многооо хубави Обсъждане на епизодите  542788 .За целувката между Емили и Мая-очакваше се,все пак бяха на последния ред Обсъждане на епизодите  542788.И на мен не ми хареса,че натопиха Спенсър и аз не я харесвам много,но тя нищо не е сторила Обсъждане на епизодите  133418 .Очаквам с нетърпение следващия епизод.
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:katincityy96
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Обсъждане на епизодите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите    Обсъждане на епизодите  EmptyЧет Авг 05, 2010 2:31 am

ОМГ! Хора, Лукас какво е направил бе? Защо му бяха кални обувките??? Той ли е счупил мемориала? Обсъждане на епизодите  605207
Върнете се в началото Go down
lermaniac!~
new liar
lermaniac!~


Брой мнения : 85
Регистиран/а на : 05.08.2010
Възраст : 28
Местожителство : Варнаа!

Обсъждане на епизодите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите    Обсъждане на епизодите  EmptyПет Авг 06, 2010 2:15 am

Малко се съмнявам да е Лукас... Ако беше той нямаше да му показват обувките и т.н. Ноо може би е видял някого. Може би е видял дори самия/та 'А'! Но ако е видял и се опита да каже на Хана, 'А' дали ще го убие?! Мхмм много може да разсъждаваме, ноо от тази серия разбрах няколко неща: Бащата на Ария и майката на Хана? Със сигурност ще има драма!; Все повече се съмнявам, че Мона е 'А'.; Полицая ме съмнява все повече и повече... (Мисля, че помага на 'А').; Езра ссигурно ще се бори за Ария, тъй като на нея очевидно й писна да се бори за него, ноо не зная какво ще измисли..; Официално Шон ми е най-гадния герой, защото е наистина "типично момче"! Аман от тях! Обсъждане на епизодите  329129 Ии обожавам Спенсър и Алекс заедно! Обсъждане на епизодите  280212
Върнете се в началото Go down
http://logan-online.dir.bg
xxKathyxx
PRETTY LITTLE
xxKathyxx


Брой мнения : 762
Регистиран/а на : 27.07.2010
Възраст : 27
Местожителство : Варна

Обсъждане на епизодите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите    Обсъждане на епизодите  EmptyПет Авг 06, 2010 5:10 am

lermaniac!~ написа:
Малко се съмнявам да е Лукас... Ако беше той нямаше да му показват обувките и т.н. Ноо може би е видял някого. Може би е видял дори самия/та 'А'! Но ако е видял и се опита да каже на Хана, 'А' дали ще го убие?! Мхмм много може да разсъждаваме, ноо от тази серия разбрах няколко неща: Бащата на Ария и майката на Хана? Със сигурност ще има драма!; Все повече се съмнявам, че Мона е 'А'.; Полицая ме съмнява все повече и повече... (Мисля, че помага на 'А').; Езра ссигурно ще се бори за Ария, тъй като на нея очевидно й писна да се бори за него, ноо не зная какво ще измисли..; Официално Шон ми е най-гадния герой, защото е наистина "типично момче"! Аман от тях! Обсъждане на епизодите  329129 Ии обожавам Спенсър и Алекс заедно! Обсъждане на епизодите  280212
На абсолютно същото мнение съм,само ще добавя ,че в началото Емили с тея обувки и т.н. направо Обсъждане на епизодите  44912 помислих си ,че тя може да го е унищожила заради всички ретроспекции ,които показаха.Леле обожавам ретроспекциите Обсъждане на епизодите  542788
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:katincityy96
xxAdi
PRETTY
xxAdi


Брой мнения : 108
Регистиран/а на : 01.08.2010
Възраст : 26

Обсъждане на епизодите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите    Обсъждане на епизодите  EmptyСря Авг 11, 2010 3:55 pm

Последният епизод беше жесток!На Ашли много й отива с права коса и накрая ми стана много жал за нея!Сигурно ще оживее де, но пак ми е жал Обсъждане на епизодите  75852 Обсъждане на епизодите  75852 !
Върнете се в началото Go down
Hanna
PRETTY
Hanna


Брой мнения : 422
Регистиран/а на : 08.08.2010
Възраст : 29
Местожителство : Sofia

Обсъждане на епизодите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите    Обсъждане на епизодите  EmptyСря Авг 11, 2010 6:02 pm

OMG това не го бях очаквалаааааа O_O
БЕШЕ ВЪРХА!!
Мноооого як епизооооод
Но Хана.. защооооо?! Тя ми е любимката, защо трябваше нея да я блъсне колатаа :D Да, оживява (в imdb пише, че Ашли участва в 21 епизода на PLL)
Най-много ми хареса частта в колата с Ариа и Езра

(приближава се)
-Forgive me!
-No!
(приближава се)
-Forgive me!

;D толкова са сладки заедно <3

Върнете се в началото Go down
http://myinspirati0n.deviantart.com/
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Обсъждане на епизодите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите    Обсъждане на епизодите  EmptyЧет Авг 12, 2010 3:33 am

Нямам думи! Просто.. уникално! Стана ми ужасно за Тоби, а пък за Хана да не говорим! Знам,че ще оживее де,но все пак беше ужасно! ; (( Беше супер eпизода,но не знам как ще чакам до януари! ........


Последната промяна е направена от Aria ♥ Pretty Little Liar на Чет Авг 12, 2010 2:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
- bloody
PRETTY
- bloody


Брой мнения : 299
Регистиран/а на : 12.08.2010
Възраст : 26
Местожителство : Шумен

Обсъждане на епизодите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите    Обсъждане на епизодите  EmptyЧет Авг 12, 2010 3:35 am

Ами честно казано аз мисля, че може Лукас да е счупил мемориала за да си отмъсти на Алисън за дето го е унижавала и обиждала Обсъждане на епизодите  119412 9-ти епизод ми хареса. Ариа и Ноел са ми много сладки заедно Обсъждане на епизодите  560726 10-ти епизд е хубав, но ми стана гадно когато "А" блъсна Хана с колата Обсъждане на епизодите  75852 защо точно Хана?? Обсъждане на епизодите  75852 Ами надявам се да не пуснат 11 епизод чак през юни..
Върнете се в началото Go down
http://ninadobrev.dir.bg
Sponsored content





Обсъждане на епизодите  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на епизодите    Обсъждане на епизодите  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Обсъждане на епизодите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Обсъждане на епизодите.
» Трейлъри на епизодите
» Трейлъри на Епизодите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Архив :: Архив на форума-
Идете на: