Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


pllfans.bulgarianforum.net //
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Цветелина Янева представя "За контакти"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
pretyyhanna
PRETTY
pretyyhanna


Брой мнения : 266
Регистиран/а на : 25.07.2010

Цветелина Янева представя "За контакти" Empty
ПисанеЗаглавие: Цветелина Янева представя "За контакти"   Цветелина Янева представя "За контакти" EmptyНед Юли 25, 2010 12:24 am

Цветелина Янева представя "За контакти" IMG_1354

Младата изпълнителка засне видеоклип към най-новата си песен “За контакти”, която е по музика на Кости Йонита и текст на Росен Димитров. Видеото, което беше заснето на няколко екзотични терена представя Цветелина в съвсем нова светлина. Младата звезда на Пайнер залага на сексапилното си излъчване, което е в унисон с лятното настроение, носещо видеото. Режисьор на лентата е Николай Нанков.
За перфектната й визия се погрижи стилистът Добромир Киряков, който специално за клипа донесе тоалетите за петте й визии от Лондон. Те са на световни модни къщи, като Gucci, Emilio Pucci, Escada, Moschino. Гримът й е дело на Бони, а прическите на Петър Гогов. По време на снимките, Цветелина засне и фотосесия, дело на фотографа Костадин Кръстев - Коко. В лентата за пръв път ще бъде показан най-новия спортен модел на Mercedes, който е единствен по рода си в България.
Представянето на новата песен ще бъде на турнето Планета Дерби, стратиращо на 15 юли. На него, заедно с новата си песен, Цветелина ще изпълни най-големите си хитове. Веднага след лятното фиаско, тя ще представи и следващия си проект, носещ заглавието “На практика”.
Върнете се в началото Go down
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Цветелина Янева представя "За контакти" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветелина Янева представя "За контакти"   Цветелина Янева представя "За контакти" EmptyНед Юли 25, 2010 3:53 am

Песента е добра,но не ме грабна,както и самата певица.
Върнете се в началото Go down
PrettyLiars`
PRETTY
PrettyLiars`


Брой мнения : 296
Регистиран/а на : 24.07.2010

Цветелина Янева представя "За контакти" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветелина Янева представя "За контакти"   Цветелина Янева представя "За контакти" EmptyНед Юли 25, 2010 4:24 am

На мен лично песента много ми харесва,но клипа към песента с нищо не ме грабна. :x
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Цветелина Янева представя "За контакти" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветелина Янева представя "За контакти"   Цветелина Янева представя "За контакти" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Цветелина Янева представя "За контакти"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Цветелина Янева
» Яница представя "Съвсем нарочно"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Архив :: Архив на форума-
Идете на: