Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


pllfans.bulgarianforum.net //
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Robert Pattinson

Go down 
+7
gleek^
SashaPFans`
caffeine
xxKathyxx
xx.Bubiinkkaa~
pretyyhanna
PrettyLittleLiar.
11 posters
АвторСъобщение
PrettyLittleLiar.
PRETTY
PrettyLittleLiar.


Брой мнения : 274
Регистиран/а на : 26.07.2010

Robert Pattinson Empty
ПисанеЗаглавие: Robert Pattinson   Robert Pattinson EmptyЧет Юли 29, 2010 7:02 pm

Spoiler:

Робърт Патинсън (на английски: Robert Pattinson) е роден на 13 май 1986 в Лондон, Англия. Той е британски актьор, модел и музикант. Патинсън е считан за една от най-големите Британски звезди в Холивуд и една от най-сексапилните звезди в киното в световен мащаб. Става известен с ролята си на Седрик Дигъри в Хари Потър и Огненият бокал, Салвадор Дали и в най-новия си филм How to be където играе музикант,преоткриващ себе си.Освен че пише две авторски парчета за филма "Здрач" той пише и две песни от саундтрака на How to be.След ролята си в "Хари Потър и Огнения бокал" Робърт признава, че нямал никакви предложения за работа и решил да се занимава с музика.Робърт има няколко авторски парчета, от които "Never think" и "Let me sign" - използвани в саундтрака на филма "Здрач". Преди кариерата си на актьор, той, от дванадесет годишен проявява желание да стане модел и успява. Но едва на четвъртата година се отказва.

Име: Робърт Патинсън (Robert Pattinson)
Прякор: Роб, Рпатз
Дата на раждане: 13.05.1986г.
Зодия: Телец
Месторождение: Лондон, Англия
Местоживеене: Л.А., САЩ
Цвят на очите: син
Височина: 1.85м.
Любопитни факти:

Свири отлично на китара и пиано
Искал е да стане писател
Бил е изключен от училище, когато е бил на 12г.
Завършил е частно училище "Harrodian" в Лондон
Има две по-големи сестри: Лизи и Виктория
Близък приятел е със Станислав Яневски и Кати Люнг (актьори от Хари Потър)
Джак Никълсън е негово вдъхновение
Победил е над 3,000 момчета за ролята в "Здрач"
Участва в изпълнението на две от песните към саундтрака на „Здрач”: "Never Think" и "Let Me Sign" *Любими филми:
One Flew Over the Cuckoo's Nest

The Exorcis

Prenom Carmen (First Name: Carmen)

Corky Romano

Ivan's xtc.

Робърт Томас Патинсън е роден на 13 май 1986г. в Лондон, Англия. Широката публика го знае още като Роб (другият му известен прякор е Рпатз (Rpattz)). Той има две по-големи сестри – Лизи и Виктория. Робърт е музикален от ранна възраст и свири перфектно на пиано и китара. Кариерата му на актьор започва, когато се присъединява като аматьор към Barnes Theatre Company и започва да играе зад сцената. По-късно започва да получава по-големи театрални роли в пиеси като „Макбет”. Дебютът му на големия екран идва през 2004 година, когато получава ролята на Giselher в Ring of the Nibelungs и Rawdy Crawley в „Панайр на суетата” (Vanity Fair). През 2003г. Робърт получава ролята на Седрик Дигъри от филма Хари Потър и огненият бокал. След изпълнението на ролята си в Хари Потър през 2005г. Робърт участва в редица филми: The Haunted Airman (2006) като Тоби Джъг; The Bad Mother's Handbook (2007) като Даниел Гейл; Хари Потър и орденът на феникса (2007) като Седрик Дигъри; The Summer House (2008) като Ричард; How to Be (2008) като Арт; Little Ashes (2008) като Салвадор Дали и „Здрач” като вампира Едуард Кълън, която роля му спечели световна слава. През 2009 година се очакв Роб да продължи снимките по екранизирането на втората книга от поредицата на „Здрач” - „New Moon” . През 2008г. Робърт спечели две награди: New Hollywood Award И награда за най-добър актьор от филмовияфестивал в Страсбург(Strasbourg Film Festival).
Робърт е талантлив музикант. Отначало започва да пее по кръчмите в Англия, като изпълнява песни на Ван Морисън, а по-късно и негови собствени.

Професионална кариера: За сега той е участвал в изпълнението на две от песните в саундтрака към „Здрач”:

„Never Think” (заедно със Сам Брадли)
„Let Me Sign” (написана е от Маркъс Фостър и Боби Лонг)
Върнете се в началото Go down
pretyyhanna
PRETTY
pretyyhanna


Брой мнения : 266
Регистиран/а на : 25.07.2010

Robert Pattinson Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson EmptyЧет Юли 29, 2010 7:04 pm

Не ми харесва!В "Здрач" се справя много добре,но не ми харесва като човек,като актъор..
Върнете се в началото Go down
PrettyLittleLiar.
PRETTY
PrettyLittleLiar.


Брой мнения : 274
Регистиран/а на : 26.07.2010

Robert Pattinson Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson EmptyЧет Юли 29, 2010 7:07 pm

Страшен е - толкова е забавен. Няма видео с него на някое интервю където да не изръси някоя простотия или да не се пошегува. Просто е невероятен. Има голям талант, а в "ЗДРАЧ" е просто неземно добър.
Върнете се в началото Go down
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Robert Pattinson Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson EmptyЧет Юли 29, 2010 8:12 pm

Не го понасям и грам не го харесвам! Съжелявам за феновете, но просто не мога да го понасям. Нито го харесвам като актьор, нито като гериой в някой филм.


Последната промяна е направена от Pretty Liars.^ на Пет Юли 30, 2010 6:58 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
xxKathyxx
PRETTY LITTLE
xxKathyxx


Брой мнения : 762
Регистиран/а на : 27.07.2010
Възраст : 27
Местожителство : Варна

Robert Pattinson Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson EmptyЧет Юли 29, 2010 9:36 pm

Еми..Аз съм ОГРОМНА фенка,Гледала съм почти всичките му филми.Много добър актьор е и е адски красив. Robert Pattinson 280212 Robert Pattinson 493927
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:katincityy96
caffeine
new liar
caffeine


Брой мнения : 47
Регистиран/а на : 25.07.2010

Robert Pattinson Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson EmptyПет Юли 30, 2010 6:38 am

Добър е като актьор. Гледах и други филми с него освен Здрач и се справя много добре (особено ми хареса в "Little Ashes"). А като визия не е типичния хубавец, но има някакъв чар. =)

*колко скромно мнение имайки предвид манията ми по него преди време :D *
Върнете се в началото Go down
SashaPFans`
PRETTY
SashaPFans`


Брой мнения : 335
Регистиран/а на : 25.07.2010

Robert Pattinson Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson EmptyПет Юли 30, 2010 5:55 pm

Не ми харесва!Не знам като на актъор ама като човек ми се вижда ужасно надут.
Върнете се в началото Go down
https://pllfans.bulgarianforum.net/
gleek^
PRETTY
gleek^


Брой мнения : 360
Регистиран/а на : 26.07.2010

Robert Pattinson Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson EmptyПет Юли 30, 2010 10:47 pm

Въобще не го харесвам.
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Robert Pattinson Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson EmptyСъб Юли 31, 2010 10:40 pm

Pretty Liars.^ написа:
Не го понасям и грам не го харесвам! Съжелявам за феновете, но просто не мога да го понасям. Нито го харесвам като актьор, нито като гериой в някой филм.
+ 1; ^ ^ И аз не го харесвам! Просто не разбирам какво му харесват всички.. (Сори, на всички фенове..)
Върнете се в началото Go down
badass hardy
модератор
badass hardy


Брой мнения : 137
Регистиран/а на : 29.07.2010

Robert Pattinson Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson EmptyНед Авг 01, 2010 11:31 pm

Фенка съм му, но не МЕГА фенка. Пич е. Кефи ме в него, че не му пука, дали ще излезе с коса тип "всеки косъм си има мнение", или ще е направена..
Във ролята на Едуард е направо.. Robert Pattinson 280212
Върнете се в началото Go down
-A
PRETTY
-A


Брой мнения : 224
Регистиран/а на : 04.08.2010

Robert Pattinson Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson EmptyПет Авг 06, 2010 6:04 pm

Не го харесвам.С нищо не ме е накарал да се загледам в негов филм и да ми е харесало.
Върнете се в началото Go down
Hanna
PRETTY
Hanna


Брой мнения : 422
Регистиран/а на : 08.08.2010
Възраст : 29
Местожителство : Sofia

Robert Pattinson Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson EmptyПон Авг 09, 2010 5:05 pm

Мноооогоо ми харесваше, ама откакто тръгна с Крава Стюърт нещо много погрозня и не ме кефи вече ;D
Върнете се в началото Go down
http://myinspirati0n.deviantart.com/
SashaPFans`
PRETTY
SashaPFans`


Брой мнения : 335
Регистиран/а на : 25.07.2010

Robert Pattinson Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson EmptyСря Авг 11, 2010 6:05 pm

Не го харесвам!Противен ми е вече и ме дразни.
Върнете се в началото Go down
https://pllfans.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Robert Pattinson Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Robert Pattinson   Robert Pattinson Empty

Върнете се в началото Go down
 
Robert Pattinson
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Robert Pattinson

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кино и телевизия :: Актьори-
Идете на: