Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


pllfans.bulgarianforum.net //
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Ani's subsides

Go down 
+11
-A
xxOhTroian.
xxKathyxx
SashaPFans`
~dirtylittlesicret
lermaniac!~
A Year Without Rain <3
pretyyhanna
xx.Bubiinkkaa~
PrettyLittleLiar.
aanniittuu
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
aanniittuu
PRETTY LITTLE
aanniittuu


Брой мнения : 553
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 28
Местожителство : Омуртаг

Ani's subsides - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ani's subsides   Ani's subsides - Page 2 EmptyСъб Окт 23, 2010 2:21 am

Нощ, колко ли много хора приличаха на нея… Тя скриваше под тъмното си крило делата на много лоши хора и хвърляше в сянка всичко хубаво сътворило деня…
Той беше същия… светъл и тъмен, добър и лош, мой и чужд…
Прибирайки се отново го забелязах, а беше тъмно. Не се виждаше нищо, ала в един момент светлината от уличната лампа достигна да него и тогава го видях. Той изглеждаше точно като нея – Нощта: тъмен, груб и неразбран. Замисляйки се разбрах, че не бих разпознала никой друг, но него щях винаги… А той вървеше пред мен. Нежно грубите му стъпки отекваха заедно с моите. Споделяхме един път… една улица, но не и един живот… Поетапно стъпките му отклониха, ето че бе стигнал собствения си дом и се прибираше… И ето отново пътищата ни се разделяха, отново груби мъжки стъпки отекваха в нощта, отдалечавайки се от моите, а и от живота ми…


Последната промяна е направена от aanniittuu на Съб Дек 25, 2010 9:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
eddy
администратор
eddy


Брой мнения : 375
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 30

Ani's subsides - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ani's subsides   Ani's subsides - Page 2 EmptyСъб Окт 23, 2010 6:04 am

Ани както винаги е невероятно!Браво! Ani's subsides - Page 2 329129 Ani's subsides - Page 2 698603
Върнете се в началото Go down
https://pllfans.bulgarianforum.net/
pretyyhanna
PRETTY
pretyyhanna


Брой мнения : 266
Регистиран/а на : 25.07.2010

Ani's subsides - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ani's subsides   Ani's subsides - Page 2 EmptyВто Ное 02, 2010 2:55 am

Харесват ми! Ani's subsides - Page 2 240187
Върнете се в началото Go down
aanniittuu
PRETTY LITTLE
aanniittuu


Брой мнения : 553
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 28
Местожителство : Омуртаг

Ani's subsides - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ani's subsides   Ani's subsides - Page 2 EmptyСъб Дек 04, 2010 4:11 am

Този път вложих повече символика... Смисълът накратко: Гледаш всичко по - различно с влюбените си очи, нуждаещи се от гледката на любимия... Ani's subsides - Page 2 698603
На пръв поглед изглеждаше като една съвсем обикновена, подредена стая. Но не беше така. Само аз можех да виждам големите, взиращи се в мене злобни очи на портретите закачени на стената, а всички други ги определяха като красиви, дружелюбни картини… Само аз можех да чувам шума от стрелките на висящия на стената часовник, а всички други го намираха за изключително ценен… Само аз се препъвах във всяка една гънка на килима, а всеки си мечтаеше да притежава такъв… Всичко в стаята за мене беше излишно, скъпите картини, копринените завеси, италианските мебели, всичко… всичко… Не се нуждаех от всичко това… Просто ми трябваше той, само и единствено той… Каква бъркотия цареше в стаята, която на пръв поглед изглеждаше съвсем обикновена… Ani's subsides - Page 2 280212 Ani's subsides - Page 2 925182
Мнения?.....


Последната промяна е направена от aanniittuu на Съб Дек 25, 2010 9:55 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
PrettyLiars`
PRETTY
PrettyLiars`


Брой мнения : 296
Регистиран/а на : 24.07.2010

Ani's subsides - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ani's subsides   Ani's subsides - Page 2 EmptyПет Дек 24, 2010 7:39 pm

Аничка неверочтни са както винаги!Браво! Ani's subsides - Page 2 871476
Върнете се в началото Go down
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Ani's subsides - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ani's subsides   Ani's subsides - Page 2 EmptyПет Дек 31, 2010 3:04 am

Харесва ми много!!!! Добро е.
Върнете се в началото Go down
xxOhTroian.
PRETTY
xxOhTroian.


Брой мнения : 134
Регистиран/а на : 20.08.2010
Възраст : 30
Местожителство : Бургас

Ani's subsides - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ani's subsides   Ani's subsides - Page 2 EmptyВто Яну 04, 2011 9:03 pm

Имаш голям талант!Искаме още .. Ani's subsides - Page 2 329129
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/
aanniittuu
PRETTY LITTLE
aanniittuu


Брой мнения : 553
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 28
Местожителство : Омуртаг

Ani's subsides - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ani's subsides   Ani's subsides - Page 2 EmptyСря Яну 05, 2011 1:39 am

Искате ново - получавате го...
Предвид наближаващия ми рожден ден, днес започнах да връщам назад изминалите години досега: 2010, 2009, 2008... На последната посочена година се спрях за по - дълъг момент. Приподних си моят рожден ден през Януари 2008...
От самата сутрин денят обещаваше да бъде хубав... Бях накъднила старателно косата си с маша, тъй като по принцип е права... Бях си сложила спирала и сенки... След това бързо тръгнах към училище. Първия час имах математика. Влязох в кабинета по - раничко и започнах да проверявам домашното си. Много ясно винаги ще помня, как моята приятелка започна да изрежда пожеланията си секудни след като влезе в стаята. В този момент всички, които бяха вътре онемяха, явно бяха забравили за именния и рождения ми ден.
Часовете бързо се изнизваха, а аз събирах смелост да отида при него и да го почерпя с бонбони... Така изминаха почти всички часове, когато точно преди да влезем в п оследния го видях. Извиках го по име и той се обърна. Веднага се затичах към него. Тогава, може би цялата зачервена, му подадох кутията с бонбони с думите: "Днес е моят ден - имен ден и рожден ден на една дата, помниш ли?" Миг след моите думи, той си взе една шоколадова бонбона, пожела ми изключително красиви неща, които може би от вълнение не помня и... ме целуна от двете страни на лицето... Един красив момент, които винаги ще помня
За жалост звънецът би и аз бързо влязох в час. Всички приятелки виждаха нестихващата ми радост и се чудеха какво ли се е случило. Те ме познаваха и много добре знаеха, че са малко нещата, които ме карат да се чувствам така. Те не узнаха за случилото се, но най - добрата ми приятелка и до днес си спомня това, тъй като само двете го знаем...
Мнения?...
Върнете се в началото Go down
~dirtylittlesicret
PRETTY
~dirtylittlesicret


Брой мнения : 211
Регистиран/а на : 27.07.2010

Ani's subsides - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ani's subsides   Ani's subsides - Page 2 EmptyСря Яну 05, 2011 1:58 am

Харесва ми многоо .. !!! Ani's subsides - Page 2 493927
Върнете се в началото Go down
ххTaylor.Momsen
PRETTY LITTLE
ххTaylor.Momsen


Брой мнения : 593
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Русе

Ani's subsides - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ani's subsides   Ani's subsides - Page 2 EmptyСря Яну 05, 2011 1:58 am

OMG това е ИЗУМИТЕЛНО!!
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Evgenia.Varbanova
iambiach
new liar
iambiach


Брой мнения : 25
Регистиран/а на : 04.01.2011

Ani's subsides - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ani's subsides   Ani's subsides - Page 2 EmptyЧет Яну 06, 2011 2:51 am

Това е страхотно:

"Така е тук- под лилиите пищни,
където езерото се превръща в блато-
или ще бъдеш безпощаден хищник,
или ще си платиш за добрината."
Върнете се в началото Go down
aanniittuu
PRETTY LITTLE
aanniittuu


Брой мнения : 553
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 28
Местожителство : Омуртаг

Ani's subsides - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ani's subsides   Ani's subsides - Page 2 EmptyСъб Яну 08, 2011 2:54 am

iambiach написа:
Това е страхотно:

"Така е тук- под лилиите пищни,
където езерото се превръща в блато-
или ще бъдеш безпощаден хищник,
или ще си платиш за добрината."
Благодаря тии... Ani's subsides - Page 2 240187 Ani's subsides - Page 2 329129
Върнете се в началото Go down
aanniittuu
PRETTY LITTLE
aanniittuu


Брой мнения : 553
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 28
Местожителство : Омуртаг

Ani's subsides - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ani's subsides   Ani's subsides - Page 2 EmptyСря Яну 19, 2011 11:34 pm

Писано точно на 24 Декември, което го прави потенциално старо, но да го има...
24 Декември, ден по - известен като Бъдни вечер. За мене денят беше същия като всички други. Учих по Английски, играх на компютъра, а после щях да се видя с една приятелка. Когато стана 16:00 часа аз се запътих към нейния апартамент. Малко след това тръгнахме по центъра, когато срещнахме наши стари съученици. Стояхме, говорихме, докато не забелязах него... Изглежда, че и той ни беше видял, тъй като тръгна към нас. Усещах, че с всяка негова приближаваща крачка сърцето ми забиваше все по - лудо... Чувствах, че приятелката ми трябваше да ме държи, за да не отлетя нанякъде... И ето, той дойде при нас, поздравихме се и той се заговори със нашите съученици... Докато говореше, не откъсвах очи от лицето му... Започнах да дишам учестено, тъй като нямах друг вариант, тъй като той беше отново до мене... Всички знаете, че и хубавите работи имат своя край. Така и той замина... На тръгване погледите ни се срещнаха... Изкривих лека усмивка и пожелах "Весела Коледа", на което той отговори също с усмивка...
Мненияя?? Ani's subsides - Page 2 280212
Върнете се в началото Go down
ххTaylor.Momsen
PRETTY LITTLE
ххTaylor.Momsen


Брой мнения : 593
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Русе

Ani's subsides - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ani's subsides   Ani's subsides - Page 2 EmptyЧет Яну 20, 2011 9:06 pm

Ani's subsides - Page 2 280212 awesome!!
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Evgenia.Varbanova
aanniittuu
PRETTY LITTLE
aanniittuu


Брой мнения : 553
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 28
Местожителство : Омуртаг

Ani's subsides - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ani's subsides   Ani's subsides - Page 2 EmptyВто Фев 08, 2011 5:32 am

ххTaylor.Momsen написа:
Ani's subsides - Page 2 280212 awesome!!
Хихи, мерсии Ani's subsides - Page 2 493927
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ani's subsides - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ani's subsides   Ani's subsides - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Ani's subsides
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Потребителска зона :: Форумни таланти-
Идете на: