Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


pllfans.bulgarianforum.net //
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Предложения за форума?

Go down 
+5
xxKathyxx
-A
eddy
A Year Without Rain <3
xx.Bubiinkkaa~
9 posters
АвторСъобщение
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Предложения за форума?  Empty
ПисанеЗаглавие: Предложения за форума?    Предложения за форума?  EmptyСъб Юли 24, 2010 4:45 am

Ако имате някакви критики или предложения за форума,бъдете спокойни да ги споделите в тази тема!
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Предложения за форума?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума?    Предложения за форума?  EmptyНед Юли 25, 2010 8:40 pm

Предлагам ви да качите малко повече емонтиконки,които.. да са малко по - хубавки от тези (не искам да обидя никой). ;)
Върнете се в началото Go down
eddy
администратор
eddy


Брой мнения : 375
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 30

Предложения за форума?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума?    Предложения за форума?  EmptyНед Юли 25, 2010 11:07 pm

Благодарим за предложението!Емотиконки ще бъдат добавени или тази вечер или утре. (::
Върнете се в началото Go down
https://pllfans.bulgarianforum.net/
-A
PRETTY
-A


Брой мнения : 224
Регистиран/а на : 04.08.2010

Предложения за форума?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума?    Предложения за форума?  EmptyСря Авг 04, 2010 5:43 pm

Защо не направите клипче и не го качите в "vbox7","YouTube" ще намерите много нови потребители!
Върнете се в началото Go down
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Предложения за форума?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума?    Предложения за форума?  EmptyСря Авг 04, 2010 5:46 pm

Вече мислим по този въпрос! Предложения за форума?  240187
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Предложения за форума?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума?    Предложения за форума?  EmptyНед Авг 08, 2010 8:50 pm

Предлагам ви да сложите темите за представяне в отделен подфорум (да се казва "Представи се", примерно) в "Информация",за да може там да се слагат там (в Информация) и други теми от сорта на "Най - често ползвани програми", "Вашият декстоп" и т.н. Защото, ако сега се направят става не подредено!
Върнете се в началото Go down
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Предложения за форума?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума?    Предложения за форума?  EmptyНед Авг 08, 2010 9:42 pm

Тези теми, който си предложила са в раздела- "Компютри и интернет".
Върнете се в началото Go down
xxKathyxx
PRETTY LITTLE
xxKathyxx


Брой мнения : 762
Регистиран/а на : 27.07.2010
Възраст : 27
Местожителство : Варна

Предложения за форума?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума?    Предложения за форума?  EmptyНед Авг 08, 2010 10:10 pm

Може във форума "Форумни Таланти" да се сложи тема за мейкърите(тези които правят клипове) така може много хора да видят нашите творби (на мейкърите в сайта).Чудех се също дали състезанията с награди (както в сайта "twilight Ladies") с творби от вида-рисунки,графики,стихове,разкази,клипове и т.н. в тези състезания сайта се свързва примерно с издателство Ибис и те предоставят 3 награди (книги).Това е по скоро като въпрос ,защото не знам дали ще стане, все пак сме форум , а не сайт.Сори за глупавите ми въпросчета Предложения за форума?  133418
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:katincityy96
irrie
PRETTY
irrie


Брой мнения : 303
Регистиран/а на : 24.07.2010

Предложения за форума?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума?    Предложения за форума?  EmptyПон Авг 09, 2010 2:05 am

xxKathyxx написа:
Може във форума "Форумни Таланти" да се сложи тема за мейкърите(тези които правят клипове) така може много хора да видят нашите творби (на мейкърите в сайта).Чудех се също дали състезанията с награди (както в сайта "twilight Ladies") с творби от вида-рисунки,графики,стихове,разкази,клипове и т.н. в тези състезания сайта се свързва примерно с издателство Ибис и те предоставят 3 награди (книги).Това е по скоро като въпрос ,защото не знам дали ще стане, все пак сме форум , а не сайт.Сори за глупавите ми въпросчета Предложения за форума?  133418



В събота ще реализираме доста от вашите идеи.
Върнете се в началото Go down
Lucy Hale ♥
PRETTY
Lucy Hale ♥


Брой мнения : 370
Регистиран/а на : 29.07.2010
Възраст : 27

Предложения за форума?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума?    Предложения за форума?  EmptyЧет Авг 12, 2010 3:09 pm

Може да организирате някакво състезание/конкурс Предложения за форума?  240187 ..
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Предложения за форума?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума?    Предложения за форума?  EmptyЧет Авг 12, 2010 3:12 pm

Мислехме да направим конкурс в списанието,така че ...
Върнете се в началото Go down
Hanna
PRETTY
Hanna


Брой мнения : 422
Регистиран/а на : 08.08.2010
Възраст : 29
Местожителство : Sofia

Предложения за форума?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума?    Предложения за форума?  EmptyЧет Авг 12, 2010 4:25 pm

Ами аз имам предложение за отделните папки.
Например в Каста се правят теми всеки път, когато има нещо ново около тях. Например "Ашли си купи кола", "Ашли отиде на кино" (хаха знам, дадох глупави примери).. Таа идеята ми е да се направи една тема "Новини" и в нея да пишем такива работи. Иначе форума става много разпилян.
Върнете се в началото Go down
http://myinspirati0n.deviantart.com/
eddy
администратор
eddy


Брой мнения : 375
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 30

Предложения за форума?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума?    Предложения за форума?  EmptyЧет Авг 12, 2010 5:31 pm

Предложението ти е прието! Предложения за форума?  107515
Върнете се в началото Go down
https://pllfans.bulgarianforum.net/
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Предложения за форума?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума?    Предложения за форума?  EmptyЧет Авг 12, 2010 10:59 pm

Идеята ми е малко тъпа,но... Примерно там където е това за кредитите, да има "Любима лъжкиня:" и всеки да напише коя му е любимата лъжкиня!? Знам,че е малко тъпичка идеята,но все пак да предложа.. ;д
Върнете се в началото Go down
Hanna
PRETTY
Hanna


Брой мнения : 422
Регистиран/а на : 08.08.2010
Възраст : 29
Местожителство : Sofia

Предложения за форума?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума?    Предложения за форума?  EmptyЧет Авг 12, 2010 10:59 pm

Имам предложение за папка - "Двойките в сериала".
В един чужд форум имаше такава папка и е много интересно. Прави се тема за всяка двойка и в нея слагаме снимки, цитати, интервюта, графики..

Вижте втория и третия пост тук
http://www.fanforum.com/f276/cappie-casey-36-i-can-t-help-myself-there-s-always-been-spark-i-can-t-help-myself-you-need-me-dark-62960924/index11.html

{:
Върнете се в началото Go down
http://myinspirati0n.deviantart.com/
Lucy Hale ♥
PRETTY
Lucy Hale ♥


Брой мнения : 370
Регистиран/а на : 29.07.2010
Възраст : 27

Предложения за форума?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума?    Предложения за форума?  EmptyВто Авг 24, 2010 4:56 pm

Mожете да организирате някакъв конкурс за ретуши, например, ако ви се занимава, де.
Върнете се в началото Go down
eddy
администратор
eddy


Брой мнения : 375
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 30

Предложения за форума?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума?    Предложения за форума?  EmptyЧет Авг 26, 2010 8:47 pm

Влади,идеята ти ми харесва!Ако може малко по-ясно обяснение за конкурса.
Върнете се в началото Go down
https://pllfans.bulgarianforum.net/
Lucy Hale ♥
PRETTY
Lucy Hale ♥


Брой мнения : 370
Регистиран/а на : 29.07.2010
Възраст : 27

Предложения за форума?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума?    Предложения за форума?  EmptyЧет Авг 26, 2010 9:26 pm

Графичен конкурс, в който всеки път ще се прави различна графики с предварително дадени снимки и в определен размер. След всяка задача ще отпадат по няколко хора /по преценка на журито/.
Върнете се в началото Go down
Jogan ;;♥
new liar
Jogan ;;♥


Брой мнения : 42
Регистиран/а на : 16.10.2010
Възраст : 28
Местожителство : Перник

Предложения за форума?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума?    Предложения за форума?  EmptyПет Ное 05, 2010 8:40 pm

Може да махнете рекламите (тези, които се показват под лентата с менюто). Ако не знаете как - пишете ми ЛС. (:
Може да направите раздел 'Лексикон' и там всеки потребител да си прави тема с въпроси и другите потребители да отговарят. (:
Върнете се в началото Go down
http://www.justinbieber.qforum.biz/
Jogan ;;♥
new liar
Jogan ;;♥


Брой мнения : 42
Регистиран/а на : 16.10.2010
Възраст : 28
Местожителство : Перник

Предложения за форума?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума?    Предложения за форума?  EmptyПет Ное 05, 2010 9:44 pm

Извинявам се за двойният пост, но (не знам защо) не мога да си редактирам миналото мнение. Ъъм, имам още едно предложение:
Можете да сложите една иконка, която да излиза пред темата, в която сме писали. Ако искате ми пишете на ЛС, за да ви кажа как. (:
Върнете се в началото Go down
http://www.justinbieber.qforum.biz/
Sponsored content





Предложения за форума?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума?    Предложения за форума?  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Предложения за форума?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Въпроси относно форума!
» Стартиране на форума !
» Екип на форума
» Награди на форума
» Мнение за форума?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Първа спирка :: За форума-
Идете на: