Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


pllfans.bulgarianforum.net //
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Така наречените..

Go down 
+12
xxKathyxx
xxAdi
A Year Without Rain <3
fallingxxdown
badass hardy
vengeance_
gleek^
xx.Bubiinkkaa~
ххTaylor.Momsen
PrettyLittleLiar.
Lucy Hale ♥
irrie
16 posters
АвторСъобщение
irrie
PRETTY
irrie


Брой мнения : 303
Регистиран/а на : 24.07.2010

Така наречените.. Empty
ПисанеЗаглавие: Така наречените..   Така наречените.. EmptyПет Юли 30, 2010 6:03 pm

Носите ли? Не мислите ли, че понякога е безсмилено да си вземете тениска за от 60 до 100 лева, която сигурно след месец или два вече ще ви е малка.

Моите дрехи предимно са такива, но дори да мога да си позволя, никога не си купувам тениски по скъпи от 30-40 лева. Същата работа е и с къси панталонки и поли. За дънките бих си позволила малко по-високи цени.
Върнете се в началото Go down
Lucy Hale ♥
PRETTY
Lucy Hale ♥


Брой мнения : 370
Регистиран/а на : 29.07.2010
Възраст : 27

Така наречените.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Така наречените..   Така наречените.. EmptyПет Юли 30, 2010 6:06 pm

Купувам нещо по-скъпо САМО, ако си заслужава.
Върнете се в началото Go down
PrettyLittleLiar.
PRETTY
PrettyLittleLiar.


Брой мнения : 274
Регистиран/а на : 26.07.2010

Така наречените.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Така наречените..   Така наречените.. EmptyПет Юли 30, 2010 6:16 pm

Взимам си, но тениски до максимум 60 лева. За анцунг бих дала колкото и да е, същата работа и с якето. Маратонки и маркови обувки си взимам най-често, понеже стана 7 години най-старите ми маратонки които вмомента носи братовчедка ми, нямат нищо скъсано или отлепено. Общо-взето има полза, но за блузки, потничета според мен не си струва.
Върнете се в началото Go down
ххTaylor.Momsen
PRETTY LITTLE
ххTaylor.Momsen


Брой мнения : 593
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Русе

Така наречените.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Така наречените..   Така наречените.. EmptyПет Юли 30, 2010 9:18 pm

Предпочитам да дам малко повече пари, но да е качествено. А за тениски и блузи като
`maneater до 30-40 лева Така наречените.. 240187
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Evgenia.Varbanova
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Така наречените.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Така наречените..   Така наречените.. EmptyПет Юли 30, 2010 10:33 pm

Не харесвам маркови дрехи. Единственото нещо за което давам повече пари това е за дънки и за маратонки /кецове.
Върнете се в началото Go down
gleek^
PRETTY
gleek^


Брой мнения : 360
Регистиран/а на : 26.07.2010

Така наречените.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Така наречените..   Така наречените.. EmptyПет Юли 30, 2010 10:54 pm

Pretty Liars.^ написа:
Не харесвам маркови дрехи. Единственото нещо за което давам повече пари това е за дънки и за маратонки /кецове.

+1
Върнете се в началото Go down
vengeance_
new liar
vengeance_


Брой мнения : 72
Регистиран/а на : 28.07.2010
Възраст : 29

Така наречените.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Така наречените..   Така наречените.. EmptyПет Юли 30, 2010 10:57 pm

За тениски и потници гледам да не се изхвърлям много, но за обувки и панталони съм сколнна да дам повечко, стига да са качествени (:
Върнете се в началото Go down
badass hardy
модератор
badass hardy


Брой мнения : 137
Регистиран/а на : 29.07.2010

Така наречените.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Така наречените..   Така наречените.. EmptyНед Авг 01, 2010 11:02 pm

Купувам каквото ми хареса. Не държа всичко да ми е по 100 лв, за да се фукам пред приятелите ми. Ако ще дрехата, която нося да е за 5 лв, не правя проблем. Важното е да ми хареса.
Върнете се в началото Go down
fallingxxdown
new liar
fallingxxdown


Брой мнения : 17
Регистиран/а на : 04.08.2010
Възраст : 26
Местожителство : Rosewood ^.^

Така наречените.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Така наречените..   Така наречените.. EmptyСря Авг 04, 2010 1:57 am

Попринцип тези "марковите" дрехи могат да се намерят на много по-ниска цена другаде (или нещо подобно на тях). Всъщност зависи. Ако е нещо което си заслужава..
Върнете се в началото Go down
http://LovatoDaily.dir.bg
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Така наречените.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Така наречените..   Така наречените.. EmptyСря Авг 04, 2010 2:18 pm

badass hardy написа:
Купувам каквото ми хареса. Не държа всичко да ми е по 100 лв, за да се фукам пред приятелите ми. Ако ще дрехата, която нося да е за 5 лв, не правя проблем. Важното е да ми хареса.

+1;; Така наречените.. 329129 Преди правих точно обратното и ако видите в гардероба ми има потничета по 30-40 лева. Но пък не са много качествени! Сега вече не съм такава 'фукла' ии не давам по повече от 30лв. за блузи,къси панталонки,поли и т.н. Не си купувам и много скъпи дънки,но бих дала повечко,ако са хубави и качествени!
Върнете се в началото Go down
xxAdi
PRETTY
xxAdi


Брой мнения : 108
Регистиран/а на : 01.08.2010
Възраст : 26

Така наречените.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Така наречените..   Така наречените.. EmptyПет Авг 06, 2010 1:15 am

gleek^ написа:
Pretty Liars.^ написа:
Не харесвам маркови дрехи. Единственото нещо за което давам повече пари това е за дънки и за маратонки /кецове.

+1

И аз съм така, но понякога се изръсвам и за някое яке или готина блуза.
Върнете се в началото Go down
xxKathyxx
PRETTY LITTLE
xxKathyxx


Брой мнения : 762
Регистиран/а на : 27.07.2010
Възраст : 27
Местожителство : Варна

Така наречените.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Така наречените..   Така наречените.. EmptyПет Авг 06, 2010 5:14 am

xx.Bubiinkkaa~ написа:
Не харесвам маркови дрехи. Единственото нещо за което давам повече пари това е за дънки и за маратонки /кецове.
Така наречените.. 407841
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:katincityy96
Hanna
PRETTY
Hanna


Брой мнения : 422
Регистиран/а на : 08.08.2010
Възраст : 29
Местожителство : Sofia

Така наречените.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Така наречените..   Така наречените.. EmptyПон Авг 09, 2010 4:31 pm

no;fear написа:
Купувам нещо по-скъпо САМО, ако си заслужава.
Аха.
Вчера разглеждах в Peek&Cloppenburg чорапи за 15 лева, вратовръзки за 50. Изчистени тениски с някакъв надпис, състоящ се от 1 дума, по 100 лева. Това си е лудост, аз няма никога да ги дам тия пари! Ама никога!
Върнете се в началото Go down
http://myinspirati0n.deviantart.com/
Lucy <33
new liar
Lucy <33


Брой мнения : 10
Регистиран/а на : 21.09.2010
Възраст : 27
Местожителство : Смолян

Така наречените.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Така наречените..   Така наречените.. EmptyВто Сеп 21, 2010 2:35 am

vengeance_ написа:
За тениски и потници гледам да не се изхвърлям много, но за обувки и панталони съм сколнна да дам повечко, стига да са качествени (:

Мда и аз се стремя дрехата да ми харесва, не ме интересува цената.
Върнете се в началото Go down
Spens. <3
new liar
Spens. <3


Брой мнения : 18
Регистиран/а на : 01.12.2010
Възраст : 32

Така наречените.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Така наречените..   Така наречените.. EmptyСря Дек 01, 2010 4:25 pm

Ами за яке,дънки,чанти и обувки си струва,защото ги нося повечко време.Може и за някоя рокличка.Но за потници и тениски не повече от 30лв. освен ако нещо наистина не ми хареса сууупер много.
Върнете се в началото Go down
bringmetolife.
new liar
bringmetolife.


Брой мнения : 65
Регистиран/а на : 02.11.2010

Така наречените.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Така наречените..   Така наречените.. EmptyПет Дек 10, 2010 12:05 am

badass hardy написа:
Купувам каквото ми хареса. Не държа всичко да ми е по 100 лв, за да се фукам пред приятелите ми. Ако ще дрехата, която нося да е за 5 лв, не правя проблем. Важното е да ми хареса.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Така наречените.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Така наречените..   Така наречените.. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Така наречените..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Допълнително :: Външен вид-
Идете на: