Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


pllfans.bulgarianforum.net //
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп"

Go down 
+7
xx.Bubiinkkaa~
PrettyLiars`
lermaniac!~
caffeine
gleek^
PrettyLittleLiar.
A Year Without Rain <3
11 posters
АвторСъобщение
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп" Empty
ПисанеЗаглавие: Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп"   Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп" EmptyПон Авг 02, 2010 12:14 am

1.Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп" 9789542704317

"Ако си взел тази книга, защото подозираш, че и ти си като мен, по-добре я захвърли веднага. Повярвай в лъжите, които мама и татко са ти наговорили за раждането ти, и се опитай да живееш нормално. Да си син на божество е опасно. И страшно. Най-често води до смърт по особено жесток начин. Да не кажеш после, че не съм те предупредил..."
Пърси Джаксън пак ще бъде изгонен от училище... от поредното училище. Непокорен, побойник, слаб ученик, той осъзнава, че не е като останалите деца, но искрено се старае поне малко да прилича на тях. Да, но обикновените момчета не са преследвани от чудовища и не изпаряват учителките си по математика.

2.Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп" 9789542704720

Пърси Джаксън не е обикновено момче. Той е син на бог и всякакви чудовища го преследват, за да го убият. Но това не е единственият му проблем. Най-неочаквано Пърси открива, че има брат – най-грозният, най-тромавият, най-страхливият дангалак в цялото училище. Двамата, заедно с Анабет, ще трябва да преодолеят куп неприятности и страхотии, да прекосят Морето на чудовищата, да попаднат на Острова на сирените, да се избавят от магиите на Цирцея и още много, много, преди да откраднат Златното руно...
Ще се справят ли, или този път коварството на Кронос ще надделее?
***
Сините ѝ очи се впиха в моите и изведнъж разбрах каква е била целта на намирането на Златното руно, на отравянето на дървото и на всичко останало. Кронос го беше направил, за да вкара нова фигура в играта – „нова възможност да контролира предсказанието“.
Дори Хирон, Анабет и Гроувър, които би трябвало да се радват най-много от всички, бяха твърде смаяни и потиснати от мисълта какво можеше да означава това. А аз държах в обятията си девойката, която щеше да се превърне или в най-добрия ми приятел, или в най-злия ми враг.
– Аз съм Талия – рече тя. – Дъщеря на Зевс.
***

3.Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп" 9789542705215

С романа ПРОКЛЯТИЕТО НА ТИТАНА продължава поредната вълнуваща история за приключенията на Пърси Джаксън. Но това ново приключение е започнало със страховито пророчество за смъртта на един от младите герои.
***
"…Стоварих се на земята. Виеше ми се свят. Отворих очи, бях в краката на Артемида, която с последни сили едва крепеше небосвода на раменете си.
– Бягай, момче! – изсъска тя. – Бягай!
Атлас самодоволно пое към мен. Мечът ми го нямаше. Беше отхвръкнал настрани. След няколко секунди отново щеше да се появи в джоба ми, но тогава вече нямаше да има никакво значение. Щях да съм мъртъв. Люк и Талия се сражаваха с настървението на диви зверове, край тях трещяха мълнии и светкавици. Анабет лежеше на земята и се мъчеше да се освободи от белезниците на китките си.
– Умри, геройче! – Атлас вдигна копието си, за да ме прониже."
***

Мнение?
Върнете се в началото Go down
PrettyLittleLiar.
PRETTY
PrettyLittleLiar.


Брой мнения : 274
Регистиран/а на : 26.07.2010

Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп"   Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп" EmptyПон Авг 02, 2010 1:44 am

Чела съм само първите две, много са добри!
Върнете се в началото Go down
gleek^
PRETTY
gleek^


Брой мнения : 360
Регистиран/а на : 26.07.2010

Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп"   Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп" EmptyПон Авг 02, 2010 5:47 am

Хаха, не знаех, че има книги. Аз съм гледал само филма и ми хареса. Може и да си ги взема някой ден. :)
Върнете се в началото Go down
caffeine
new liar
caffeine


Брой мнения : 47
Регистиран/а на : 25.07.2010

Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп"   Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп" EmptyВто Авг 03, 2010 3:48 am

Много искам да прочета и книгите. Всички казват, че са много добри. Но все не ми остава време. :)
Върнете се в началото Go down
lermaniac!~
new liar
lermaniac!~


Брой мнения : 85
Регистиран/а на : 05.08.2010
Възраст : 28
Местожителство : Варнаа!

Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп"   Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп" EmptyЧет Авг 05, 2010 7:20 am

Само първата съм чела, а другите все ще ги купувам, ама ако взема да купувам всички книги, които искам ще ми свършат спестяванията от пети клас насам! Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп" 329129 Иначе книгата е супер яка! Кефя се, че филма е различен и въпреки, че много исках да видя от къде ще извадят русо момиче с сиви очи (като Анабет в книгата) съм доволна и с Алекс...
Върнете се в началото Go down
http://logan-online.dir.bg
PrettyLiars`
PRETTY
PrettyLiars`


Брой мнения : 296
Регистиран/а на : 24.07.2010

Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп"   Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп" EmptyПет Авг 06, 2010 6:20 pm

И аз съм чела само първате и определено ми хареса.
Върнете се в началото Go down
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп"   Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп" EmptyСъб Авг 07, 2010 5:16 am

Не съм ги чела, нямам и намерения.
Върнете се в началото Go down
xxKathyxx
PRETTY LITTLE
xxKathyxx


Брой мнения : 762
Регистиран/а на : 27.07.2010
Възраст : 27
Местожителство : Варна

Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп"   Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп" EmptyСъб Авг 07, 2010 6:01 am

И аз не съм ги чела.По една причина, че нямам представа как изглеждат тея богове и създания Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп" 542788 . Иначе за филма очаквам с нетърпение 2 част. Обичам Логан(Пърси)! Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп" 493927

Правопис, пунктуация, главни букви.
С.
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:katincityy96
pretyyhanna
PRETTY
pretyyhanna


Брой мнения : 266
Регистиран/а на : 25.07.2010

Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп"   Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп" EmptyНед Авг 08, 2010 6:25 pm

Чела съм и аз само първата част.
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп"   Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп" EmptyНед Авг 08, 2010 8:43 pm

Не съм ги чела,но подарявах една от книгите на приятелка и тя каза,че са супер интересни!
Върнете се в началото Go down
SashaPFans`
PRETTY
SashaPFans`


Брой мнения : 335
Регистиран/а на : 25.07.2010

Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп"   Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп" EmptyВто Авг 10, 2010 5:18 pm

Чела съм ги всичките! Няма такава книги просто. Много са интересни и забавни.

С.
Върнете се в началото Go down
https://pllfans.bulgarianforum.net/
~Rossita.
PRETTY
~Rossita.


Брой мнения : 213
Регистиран/а на : 12.08.2010
Местожителство : Варна

Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп"   Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп" EmptyЧет Авг 12, 2010 5:00 pm

Имам и трите и в момента приключвам 3-тата!
Книгите са много добри. ^^ Любими са ми!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп"   Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Поредицата "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кой(коя) вампир(ка) от поредицата ви е любим(а)?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Допълнително :: Литературен свят-
Идете на: