Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


pllfans.bulgarianforum.net //
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Един ден, един живот

Go down 
+2
~Rossita.
Hanna
6 posters
АвторСъобщение
Hanna
PRETTY
Hanna


Брой мнения : 422
Регистиран/а на : 08.08.2010
Възраст : 29
Местожителство : Sofia

Един ден, един живот Empty
ПисанеЗаглавие: Един ден, един живот   Един ден, един живот EmptyЧет Авг 12, 2010 5:41 pm

Един ден, един живот 926
Най-продаваният американски автор в света Никълъс Спаркс ни очарова с поредната си незабравима история за изкуплението, стремежа към промяна и преоткритата любов.

След трийсет години Уилсън Луис осъзнава, че романтиката отдавна отсъства в брака му с Джейн – дъщеря на любимите герои от „Тетрадката” Али и Ноа Калхун. Съпругата му вече не го обича и вината за това е само негова. Уилсън е забравил годишнината от сватбата им. И сякаш това е последният удар в дълъг наниз от неволни грешки...

Уилсън винаги е бил отдаден на адвокатската си кариера и никога не е умеел да изразява емоциите си. Но сега е готов да направи и невъзможното, за да завоюва отново голямата си любов. Негов довереник и съветник по въпросите на сърцето става Ноа. С негова помощ Уилсън подготвя изкусен план, с който да възроди брака си с Джейн.

Точно тогава най-голямата дъщеря в семейството съобщава, че след седмица ще се омъжва. За Джейн това е идеалният повод да организира сватбата, за която винаги е мечтала. За Уилсън – перфектната възможност да осъществи романтичния си план. А разтърсващата любовна история на Ноа и Али ще бъде неговият пътеводител към сърцето на жената, която винаги е обичал...
Върнете се в началото Go down
http://myinspirati0n.deviantart.com/
~Rossita.
PRETTY
~Rossita.


Брой мнения : 213
Регистиран/а на : 12.08.2010
Местожителство : Варна

Един ден, един живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един ден, един живот   Един ден, един живот EmptyЧет Авг 12, 2010 5:56 pm

Може и да я прочета, тъй като съм чела "Тетрадката". (:
Върнете се в началото Go down
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Един ден, един живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един ден, един живот   Един ден, един живот EmptyЧет Авг 12, 2010 8:57 pm

Изглежда ми интересна. Имам доста книги, който съм набелязала да чета, но и тази определено ще я вмъкнем някъде. Спаркс е уникален автор.
Върнете се в началото Go down
~dirtylittlesicret
PRETTY
~dirtylittlesicret


Брой мнения : 211
Регистиран/а на : 27.07.2010

Един ден, един живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един ден, един живот   Един ден, един живот EmptyВто Авг 17, 2010 6:57 am

Определено много чуствена книга и много интересна.
Върнете се в началото Go down
pretyyhanna
PRETTY
pretyyhanna


Брой мнения : 266
Регистиран/а на : 25.07.2010

Един ден, един живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един ден, един живот   Един ден, един живот EmptyЧет Авг 19, 2010 6:00 pm

Аз до колкото знам това е продължение на "Тетрадката".Не съм я чела,но мисля скоро да го направя. Един ден, един живот 329129
Върнете се в началото Go down
xxOhTroian.
PRETTY
xxOhTroian.


Брой мнения : 134
Регистиран/а на : 20.08.2010
Възраст : 30
Местожителство : Бургас

Един ден, един живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един ден, един живот   Един ден, един живот EmptyПон Авг 23, 2010 9:24 pm

Тази книга е невероятна!
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/
Sponsored content





Един ден, един живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един ден, един живот   Един ден, един живот Empty

Върнете се в началото Go down
 
Един ден, един живот
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Един ден с Едуард

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Допълнително :: Литературен свят-
Идете на: