Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


pllfans.bulgarianforum.net //
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Чък Бас

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Hanna
PRETTY
Hanna


Брой мнения : 422
Регистиран/а на : 08.08.2010
Възраст : 29
Местожителство : Sofia

Чък Бас Empty
ПисанеЗаглавие: Чък Бас   Чък Бас EmptyПет Авг 13, 2010 5:41 pm

Чарлс „Чък“ Бас
Чък Бас Chuck_3

В началото не е любимец, но с култовото изречение а ла James Bond - "I'm Chuck Bass" (Аз съм Чък Бас), чара си и интересните случки с гаджето на най-добрия си приятел става дори номер 1 сред героите в сериала. Винаги елегантен, потаен и отмъстителен, истински баровец, който сменя момичетата като носни кърпички, той е известен като най-богатия бъдещ наследник в Ню Йорк сити.
Когато Блеър се разделя с дългогодишния си приятел Нейт, след интересна сценка в новия стриптийз клуб на Чък - "Виктрола", Бас се оказва в лимузината си с отчаяната Блеър, карайки я за вкъщи. Силното взаимно привличане ги кара да се нахвърлят страстно един върху друг. Така Блеър загубва девствеността си с Черния принц Чък, а не с Белия рицар Нейт, което води до заплетен любовен триъгълник. В продължение на много епизоди той се бори за Блеър, която -отрезвяла отново- отказва да има нещо общо с него. През 2 сезон двамата с Блеър флиртуват постоянно един с друг като се впускат в много и опасни игрички, въвличайки други герои, разбивайки много сърца и унищожавайки не една и две съдби. В новите епизоди от 3 сезон историята се върти около отношенията в неговото семейство: тираничният му баща Барт, майката, която уж e починала при раждането му и омразният му чичо Джак, готов винаги да го измами. Блеър е единствената му подкрепа в трудните за него времена. Двамата се етаблират като най-стабилната и демонична ("С такива приятели на своя страна, на кого са му нужни армии.") двойка в сериала, която нищо не може да раздели. Дали?
В ролята на Чък Бас е Ед Уестуик.
Върнете се в началото Go down
http://myinspirati0n.deviantart.com/
SashaPFans`
PRETTY
SashaPFans`


Брой мнения : 335
Регистиран/а на : 25.07.2010

Чък Бас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чък Бас   Чък Бас EmptyНед Авг 15, 2010 7:01 pm

И на него не съм му фенка.Не ми харесва!
Върнете се в началото Go down
https://pllfans.bulgarianforum.net/
gleek^
PRETTY
gleek^


Брой мнения : 360
Регистиран/а на : 26.07.2010

Чък Бас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чък Бас   Чък Бас EmptyВто Авг 17, 2010 11:46 pm

Най-големия Чък Бас 542788 Един от любимите ми персонажи като цяло, не само от сериала :)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Чък Бас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чък Бас   Чък Бас Empty

Върнете се в началото Go down
 
Чък Бас
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кино и телевизия :: Телевизия :: Сериали :: Gossip Girl-
Идете на: