Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


pllfans.bulgarianforum.net //
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

  Проблеми с компютъра

Go down 
+4
esttely
xxKathyxx
A Year Without Rain <3
vengeance_
8 posters
АвторСъобщение
vengeance_
new liar
vengeance_


Брой мнения : 72
Регистиран/а на : 28.07.2010
Възраст : 29

 Проблеми с компютъра Empty
ПисанеЗаглавие: Проблеми с компютъра    Проблеми с компютъра EmptyСря Юли 28, 2010 10:50 pm

Ако имате такива,пишете тук. Ще помогнем с каквото можем  Проблеми с компютъра 578730
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

 Проблеми с компютъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми с компютъра    Проблеми с компютъра EmptyНед Авг 15, 2010 3:14 am

Не е точно проблем,но може ли някой да ми обясни как да направя скрийншот на декстопа ми!? Ама, ако може малко по - подробно! ;дд
Върнете се в началото Go down
xxKathyxx
PRETTY LITTLE
xxKathyxx


Брой мнения : 762
Регистиран/а на : 27.07.2010
Възраст : 27
Местожителство : Варна

 Проблеми с компютъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми с компютъра    Проблеми с компютъра EmptyНед Авг 15, 2010 3:46 am

Aria ♥ Pretty Little Liar написа:
Не е точно проблем,но може ли някой да ми обясни как да направя скрийншот на декстопа ми!? Ама, ако може малко по - подробно! ;дд
Излизаш отвсякъде откъдето си влязла .Натискаш Prt Scr(Print Screen) точно до Scroll lock елЯвеа шдуь дшуьи,ц зетхшлНатискаш Edit->paste сейваш като jpeg и си готова.надявам се да съм помогнала  Проблеми с компютъра 240187
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:katincityy96
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

 Проблеми с компютъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми с компютъра    Проблеми с компютъра EmptyНед Авг 15, 2010 3:59 am

елЯвеа шдуь дшуьи,ц зетхшл = е.След това отваряш пейнт.?

Ии значи като натисна prt sc му давам Copy,така ли? Влизам в пейнт и му давам пейст.. Запазвам го.. и съм готова!? ;дд  Проблеми с компютъра 542788 Мерси много! Утре на мойто си компче ще го направя! ;дд
Върнете се в началото Go down
esttely
PRETTY
esttely


Брой мнения : 181
Регистиран/а на : 25.07.2010

 Проблеми с компютъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми с компютъра    Проблеми с компютъра EmptyНед Авг 15, 2010 7:11 pm

[i]Може и да натиснеш само Print Screen SysRq и да го постнеш слд тва в фотошопа или пейнт.[/i
Върнете се в началото Go down
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

 Проблеми с компютъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми с компютъра    Проблеми с компютъра EmptyНед Авг 15, 2010 8:42 pm

Аз пък го правя със фотоскейпа. ;д Който има мисля, че е по лесно. ;д Просто го отвваряш зъкаи върху Screen capture после цъкаш на Capture full screen и го сейфаш.  Проблеми с компютъра 240187
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

 Проблеми с компютъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми с компютъра    Проблеми с компютъра EmptyСря Авг 18, 2010 11:41 pm

Ох,къде е това Print Screen Sys Rq? Не мога да се оправя! ;дд  Проблеми с компютъра 542788  Проблеми с компютъра 605207
Върнете се в началото Go down
- bloody
PRETTY
- bloody


Брой мнения : 299
Регистиран/а на : 12.08.2010
Възраст : 26
Местожителство : Шумен

 Проблеми с компютъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми с компютъра    Проблеми с компютъра EmptyСъб Авг 21, 2010 2:53 am

Ами то е над Insert до Scroll Lock при мен е само Print Screen.
Ами нета ми много спира и не е от интернет доставчика някой има ли идея от какво може да e?
Върнете се в началото Go down
http://ninadobrev.dir.bg
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

 Проблеми с компютъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми с компютъра    Проблеми с компютъра EmptyСъб Авг 21, 2010 2:59 am

Мда, и при мен е само Print Screen и нищо не мога да направя! Всъщност копчетоми е insert и отдолу в едно праовъгълниче пише prt sc.. Ако някой ми помогне ще съм му много благодарна! Защото като е само Prt Sc, а SysRq ми е отделно нищо не става! ; (( ;дд
Върнете се в началото Go down
- bloody
PRETTY
- bloody


Брой мнения : 299
Регистиран/а на : 12.08.2010
Възраст : 26
Местожителство : Шумен

 Проблеми с компютъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми с компютъра    Проблеми с компютъра EmptyСъб Авг 21, 2010 7:53 pm

Хммм я пробвай с Print Screen и отвори пейнт или фотошоп и натисни Ctrl+V
Върнете се в началото Go down
http://ninadobrev.dir.bg
aanniittuu
PRETTY LITTLE
aanniittuu


Брой мнения : 553
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 28
Местожителство : Омуртаг

 Проблеми с компютъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми с компютъра    Проблеми с компютъра EmptyНед Авг 22, 2010 1:44 am

Я и аз да дам своя принос в тая тема. Значи аз си имам една програмка, която представлява нещо като меню. Та в нея аз си имам и програма, върху която като цъкнеш ти прави скрийншот.
Програмката дето е като меню се казва NeXus
Върнете се в началото Go down
xxOhTroian.
PRETTY
xxOhTroian.


Брой мнения : 134
Регистиран/а на : 20.08.2010
Възраст : 30
Местожителство : Бургас

 Проблеми с компютъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми с компютъра    Проблеми с компютъра EmptyСря Авг 25, 2010 5:30 pm

Еми имам един проблем...постоянно забива и цъка нещо и забива и трябва да го рестартирам.  Проблеми с компютъра 75852
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

 Проблеми с компютъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми с компютъра    Проблеми с компютъра EmptyСря Авг 25, 2010 7:15 pm

xxkisses.from.the.liars написа:
Хммм я пробвай с Print Screen и отвори пейнт или фотошоп и натисни Ctrl+V

Не става!  Проблеми с компютъра 75852 А като натисна Prt Sc какво трябва да се случи? Трябва ли да почне нещо да зарежда или...?  Проблеми с компютъра 133418 И само да кажа,че моето копче е insert и точно под insert в едно правоъгълниче пише prt sc... (insert и prt sc са ми едно копче.. ;д и до тях е delete и sys rq)
Върнете се в началото Go down
- bloody
PRETTY
- bloody


Брой мнения : 299
Регистиран/а на : 12.08.2010
Възраст : 26
Местожителство : Шумен

 Проблеми с компютъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми с компютъра    Проблеми с компютъра EmptyПет Авг 27, 2010 6:55 pm

Пробвай Sys rq и нищо не трябва да ти излезе ами трябва да отидеш на пейнт и да натиснеш Ctrl и V едновремено
Върнете се в началото Go down
http://ninadobrev.dir.bg
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

 Проблеми с компютъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми с компютъра    Проблеми с компютъра EmptyПет Авг 27, 2010 7:18 pm

Еми също не става! Мерси на всички,че се опитахте да ми помогнете! Явно имам проблем с компа! ;дд ; ((
Върнете се в началото Go down
- bloody
PRETTY
- bloody


Брой мнения : 299
Регистиран/а на : 12.08.2010
Възраст : 26
Местожителство : Шумен

 Проблеми с компютъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми с компютъра    Проблеми с компютъра EmptyНед Дек 12, 2010 10:57 pm

Моя проблем е, че откакто съм с Windows 7 фотошопа ми не работи. Пробвах и други, но и те не се инсталирваха. Ако някой има фотошоп и е с уиндоус 7 моля да пише  Проблеми с компютъра 75852
Върнете се в началото Go down
http://ninadobrev.dir.bg
aanniittuu
PRETTY LITTLE
aanniittuu


Брой мнения : 553
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 28
Местожителство : Омуртаг

 Проблеми с компютъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми с компютъра    Проблеми с компютъра EmptyВто Дек 14, 2010 2:44 am

A Year Without Rain <3 написа:
xxkisses.from.the.liars написа:
Хммм я пробвай с Print Screen и отвори пейнт или фотошоп и натисни Ctrl+V

Не става!  Проблеми с компютъра 75852 А като натисна Prt Sc какво трябва да се случи? Трябва ли да почне нещо да зарежда или...?  Проблеми с компютъра 133418 И само да кажа,че моето копче е insert и точно под insert в едно правоъгълниче пише prt sc... (insert и prt sc са ми едно копче.. ;д и до тях е delete и sys rq)
Значи, след като нацъкаш Prt Sc нищо няма да почне да зарежда... Отвори спокойно пейнта или фотошопа, отвори празен бял лист, десен бутон, постави и запис... Дано съм ти помогнала...  Проблеми с компютъра 240187  Проблеми с компютъра 240187
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 Проблеми с компютъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми с компютъра    Проблеми с компютъра Empty

Върнете се в началото Go down
 
Проблеми с компютъра
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» По колко часа дневно прекарвате пред компютъра?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Допълнително :: Компютри, интернет-
Идете на: