Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


pllfans.bulgarianforum.net //
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^

Go down 
+3
xx.Bubiinkkaa~
A Year Without Rain <3
badass hardy
7 posters
АвторСъобщение
badass hardy
модератор
badass hardy


Брой мнения : 137
Регистиран/а на : 29.07.2010

rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^   rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ EmptyНед Авг 01, 2010 2:31 am

Хей, пичовее!!
Попринцип, обичам да разказвам мнооооооого за себе си, дори да не ми се отдава особено много, но този път няма да пиша много, по простата причина, че в момента съм на село и ми е малко неудобно да съм постоянно на компютъра. ;д По-важните неща ще ги кажа, повечето ме знаете, но ако има въпроси - с радост отговарям. Не се притеснявайте. ;д
Име: Чичи, Ро. (което идва от Розали ;д)
Прякори: М.. Последно време доста пичове в скайпа почнаха да ми казват badass, заради самото ми име. ;д Иначе освен горепосочените две, някои мацки си ми казват както те си искат, но иначе в ПЪЛНА сила е и Г-жа Харди. ^^ :D
Никове: rozaLie - най-често. В импулс може да ме намерите под никът - Obsessedx)
Години: 13^^
Град: Майна Таун "Пловдив" ;д Ох, извинете ме, ама днес съм много разлигавена. ;д

Идоли: Определено Джеф Харди и Майли Сайръс. Други големи идоли са ми Уент Милър, Ник Джонас. Последно време в идоли се превърнаха и Ренди Ортън, а от както има туитър направо ме направи най-щастливото момиче на земята, Адам Коупланд, по известен като Острието, Категоризираната Супер Звезда, Най-Големият Опортионист, Едж, така се произнася на английски. ;д
Интереси: Обожавам вампирите, особено всички вампири, книги, etc около Здрач. Бягство от Затвора, кечът, без който не мога.
Любима група: Decyfer Down, Peroxwhy?gen, Jonas Brothers, Simple Plan
Любими актьори/ьктриси: Милър, Сара Келийс, Ники Рийд, Ашли Грийн, Джаксън Раутбон.


Страшно много обичам братовчед си. Голям лигльо е, ама го обичам. ;д
Абе, не се сещам друго. Айде, вие сте на ход. А, да. Да спомена - понеже съм си меко казана луда по кеча, съм жена на Мизио - The Miz, по-известен като "I'm the Miz &I'm AWESOME" rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ 589293, ама аз си му казвам Мизио, защото така ми е кеф. ;д Та, той се казва Майк Мизанин.. ;д Ии, съм внучка на Рик Флеър. Тааа.. Любовници са ми Джефро, Ортън и Едж. Историята е дълга, защо са ми роднини и ще я разкажа ако има желаещи.. ;дд

Айде, целувки от менее.. ;д
Дано не съм ви досаждала. ;д rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ 560726
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^   rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ EmptyНед Авг 01, 2010 3:38 am

Чичи!!! rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ 493927 Здрасти,аз съм Алекс!!! < 33 Как си?
Как намери форума?
Харесва ли ти тук?
Как реши да се регистрираш?
Върнете се в началото Go down
badass hardy
модератор
badass hardy


Брой мнения : 137
Регистиран/а на : 29.07.2010

rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^   rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ EmptyНед Авг 01, 2010 3:41 am

Алекс, сладураноо!! rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ 280212
- Ако най-добрата ти приятелка е админка на форума не е трудно. ;д Тоест, Тали ми го даде и така.
- Да, много е приятно. Харесвам дизайна, а цветовете са много уюутни. Браво на създателите.
- Ами.. Така и така се регистрирвам все в форуми, на звезди, на които не съм фенка, таа.. И тук реших да се регистрирам. rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ 542788
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^   rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ EmptyНед Авг 01, 2010 3:45 am

rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ 280212
Как се запали по ПЛЛ?
Върнете се в началото Go down
badass hardy
модератор
badass hardy


Брой мнения : 137
Регистиран/а на : 29.07.2010

rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^   rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ EmptyНед Авг 01, 2010 3:47 am

Не съм. ;дд В смисъл, не съм го гледала, нямам и особено намерение. Малко да стихне целият хаус и ще изгледам първият сезон, може би. ;дд Иначе са сладурани всички. ;д
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^   rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ EmptyНед Авг 01, 2010 3:50 am

А да,забравих! ;дд Ти винаги се запалваш по нещо,когато не се говори вече за него! ;дд

Айде байз за днес,че нещо ме боли главата! rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ 493927 Лека и мека.. и до утрее! :*rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ 871476 <-- (много ме кефи ;дд)
Върнете се в началото Go down
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^   rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ EmptyНед Авг 01, 2010 4:59 am

ОБИЧАМ ТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!
Утре задължително да влезнеш в скайпа да ти разпраам зааа господина..- rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ 813518 Ужас. Направо щях да умрааа..
Върнете се в началото Go down
PrettyLittleLiar.
PRETTY
PrettyLittleLiar.


Брой мнения : 274
Регистиран/а на : 26.07.2010

rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^   rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ EmptyНед Авг 01, 2010 6:05 pm

Чучулинкаа <33 rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ 698603 ! Чушкее, от кога Джеф е преди Майли о.О ? Обичаш ли ме ?
Върнете се в началото Go down
badass hardy
модератор
badass hardy


Брой мнения : 137
Регистиран/а на : 29.07.2010

rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^   rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ EmptyНед Авг 01, 2010 10:46 pm

Пичко, и аз те обичам! Айде, аз съм тука, ама тебе те няма.. ;дд

Алис.. rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ 493927 rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ 280212
Не е преди Майла. (Мда, МайлА) Просто така съм го написалаа.. ;д
ОБИЧАМ ТЕ! ОБОЖАВАМ ТЕЕ!! <33
Върнете се в началото Go down
PrettyLittleLiar.
PRETTY
PrettyLittleLiar.


Брой мнения : 274
Регистиран/а на : 26.07.2010

rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^   rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ EmptyНед Авг 01, 2010 11:18 pm

Още ли мрънкаш на майка си за mileyword? Ако ти е позволила час по-скоро ги поръчвай! И аз те обожавам <33 !!!
Върнете се в началото Go down
badass hardy
модератор
badass hardy


Брой мнения : 137
Регистиран/а на : 29.07.2010

rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^   rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ EmptyНед Авг 01, 2010 11:22 pm

Мне, още не съм започнала. ;д Малко е раничко. Като почнат да ме питат за РД-то какво искам, то ще са две неща - гердана на Джеф, за който вече се съгласиха ;д, и.. МайлиУърълд. ;д
Върнете се в началото Go down
ххTaylor.Momsen
PRETTY LITTLE
ххTaylor.Momsen


Брой мнения : 593
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Русе

rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^   rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ EmptyПон Авг 02, 2010 2:45 am

Здравей и от мен /аз съм Жижи/. Така... ето ги и мойте въпроси:
-Откога си фенка на Здрач сагата?
-Любима книга от поредицата?
-Харесваш ли "Дневниците на вампира"?
-Виждам че си фенка на Ники /като мен/ та въпроса ми относно нея е: Кой филм с нейно участие предпочиташ- "Тринайсет" или "Здрач"?
Това беше от мен. Дано форума ти харесва rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ 240187
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Evgenia.Varbanova
badass hardy
модератор
badass hardy


Брой мнения : 137
Регистиран/а на : 29.07.2010

rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^   rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ EmptyПон Авг 02, 2010 3:19 am

Хей, приятно ми е. (:
- Фенка съм на здрач от.. Януари, 2009.
- Зазоряване ,определено.
- Нее!! ;дд
- Значи.. И в двете е голяма сладурана и добре си изпълни ролята, но може би мъъничко повече клоня към "Тринайсет".
Мерси за въпросите.^^
Върнете се в началото Go down
ххTaylor.Momsen
PRETTY LITTLE
ххTaylor.Momsen


Брой мнения : 593
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Русе

rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^   rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ EmptyПон Авг 02, 2010 3:31 am

А аз благодаря за отговорите rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ 240187
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Evgenia.Varbanova
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^   rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ EmptyСря Авг 04, 2010 12:02 am

Пич,2-3 дена докато баща ми е тука не мога да сядам. Като си тук ще ти пиша. Само да си отиде.
Върнете се в началото Go down
~Rossita.
PRETTY
~Rossita.


Брой мнения : 213
Регистиран/а на : 12.08.2010
Местожителство : Варна

rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^   rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ EmptyЧет Авг 12, 2010 3:21 am

Чичи, аз съм Рос (Теди), от форума на Сел. Ех, няма как да не се сетиш - сестрите не се забравят. ^^
Аз няма какво да те питам.. само ще ти кажа, че те обичам супер много! {}
Върнете се в началото Go down
badass hardy
модератор
badass hardy


Брой мнения : 137
Регистиран/а на : 29.07.2010

rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^   rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ EmptyВто Авг 17, 2010 3:09 am

И аз те обичам безкрайно много, бейби. <3
Върнете се в началото Go down
Лукс
new liar
Лукс


Брой мнения : 86
Регистиран/а на : 31.08.2010
Възраст : 27

rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^   rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ EmptyПет Дек 31, 2010 5:26 pm

Моята перверзна луда ... <3
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^   rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^ Empty

Върнете се в началото Go down
 
rozaLie "badass" hardy's in the houzz.. ^^
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» rozaLie's things, baby.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Потребителска зона :: Информация-
Идете на: