Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


pllfans.bulgarianforum.net //
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
lermaniac!~
new liar
lermaniac!~


Брой мнения : 85
Регистиран/а на : 05.08.2010
Възраст : 28
Местожителство : Варнаа!

just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 Empty
ПисанеЗаглавие: just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3   just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 EmptyПет Авг 06, 2010 4:12 pm

Хейй! Ъм, аз съм Маги на 14 от Варна... Нова съм във форума, от сега ви го казвам... Имам двама братя и две кучета, значи общо домашните любимци са четири! Зодия Водолей, пълен инат (като си намисля нещо, никой не ме спира и само аз съм си права *напоследъка са контролирам just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 542788 *) Ъмм какво друго да кажа.. Обичам малко хора,много неодушевени предмети и много занимания (не съм сигурна дали ми разбрахте изречението). Таа за хората няма да ви говоря... За неодушевените предмети... предимно леглото(защото спя на него не за друго! just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 542788 ). обичам шапки и шалове и гривнички и студени неща just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 542788 . Може би не са изразих правилно... просто мразя да ми е топло, а в момента бавно умирам...! Обичам дъввчащи бонбони, морето, айподи(даже моя да се счупи най-нахално...), обоооожавам руска саалата! Бих се тъпкала само с такова ако можех, обичам картофи особено на огретен... Стига толкова за тия "предмети". Сега занииманияя... Обичам да ям сняг (докато вали и после да ме боли гърло), обичам да плувам ("Просто плувай, просто плувай!" ми е един от любимите цитати *от Немо*), обичам да гледам лъжкините, да подскачам и да си драскам някви безмислени английски думи... Ааа да занимавам се с английски мега сериозно, но след няколоко месеца ще се наложи да почвам немски... Друго какво... Голям съм карък (не зная дали беше така, де...) хамака взе се скъса точно ааз като бях на него, от три момичета аз паднах по стълбите в един магазин, точно моя стол се оказа скъсан и паднах на земята... Друго обичам да гледам филмии, да слушам музика, да пазаруувам, да си пея фалшиво разни песни, обичам да се събера с най-добрата си приятелка и най-безотговорно да са напийм и после да са хилим на сутринта... ООо да ОБОЖАВАМ бури! С грамотевици, със светкавици, с дъжд, със сняг. Няма значение! Обичам бурите! Обичам като е зима*любимия ми сезон* да се пързалям по замръзнали улици, после да падам и да ме боли дупето две седмици... Обичам да бъда обичана! Обичам хора, които не ме обичат! Всичките ми приятелки ме имат за странна и аз съм си и искам да си остана такава... Щото всички вече са еднакви... С еднакви снимки във фейсбук, с еднакви тениски и дънки, с едни и същи гримове, с някакви ужасни тъпи норн=ми, които всеки "готин" или "як" трябва да спазва, но според мен нормите и правилата са, за да бъдат преминавани или както бих си казала аз "разбивани" от различните, на които не им пука много, много какво правят и на кого му харесва и на кого не... Към това се стремя - да не бъда простто някое поредно еднакво момиче... А! Забрвих да ви кажа за интересите... Харесвам по-скоро поп, въпреки че се стремя да се запозная с всички стилове музика и да си избера най-доброто! Любими изпълнители са: Рияна (невероятен глас и всичко, което е преживяла е толкова... ужасно, а поведението й е достойно за уважение!), Кари Ъндъруоод (попринцип не харесвам кънтри и Тейлър Суифт същщо, но Кари ми харесвва!), Бритни Спиарс (друг пример за подражание - дори и половината планета да я мрази, тя продължава! Не й пука! Продължава да е силна въпреки всичко!), Тейлър Момсън или The Pretty Reckless, или най-добрата група заедно със Симпъл План! Буквално ме разбиха, като ги чух! А за Симпъл План- невероятни, невероятна музика и всичко... Имам още доста предпочитания за музика, но започвам да се измарям вече... Любимата ми песен е Airliner. Едва ли я знаете.. Ако някой се интересува ще дам линк. Друга любима песен е Tik tok, не за друго, ами защото ме кара да танцвам всеки път на всяко място и въобще винаги! За филмитее.. Любими актьори/актриси са Аштън Кътчър, Логан Лерман, Камеран Диаз и Дженифър Анистън! Може би малко и Сандра Бълок, но все още не е "любима"! Филми любими са "Бракувани", "Сватбата на най-добрия ми приятел" иии може би "Пърси Джаксън". Сериали гледам от замунда и когато сваря нещо от Фокс Лайф (предимно "Анатомията на Грей", "Агнешко" и "Двама мъже и половина") Аа от замунда изгледах всички епизоди от Герои за няма 1 седмица, след което се влюбих в Мило Витимиля (май така беше) и изгледах два сезона на "Момичетата Гилмор" заради него! След това *година по-късно* се влюбих в Логан Лерман и всички негови филми вече съм ги гледала ... just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 542788 Друго какво... играя тенис (доста рядко, нооо какво да се прави...) Харесвам волейбола, въпреки че не ме бива! Ъм мечта... мечтая постояннно! Даже ми писва понякога! Искам толкова много неща да направя, а едва си завързвам кецовете от мързел... Таа вече официално ми мина музата за писане на идиотщини ии ооо забравих да ви кажа кооолко много харесвам малките лъжкини! just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 493927 И да това е накратко за мене... just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 44912

Талли.
Върнете се в началото Go down
http://logan-online.dir.bg
ххTaylor.Momsen
PRETTY LITTLE
ххTaylor.Momsen


Брой мнения : 593
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Русе

just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3   just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 EmptyПет Авг 06, 2010 9:10 pm

Здравей аз съм Жижи.
ето няколко въпроса от мен just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 240187

1. Любима песен на The Pretty Reckless?
2.Кой са по-големи животни-братята ти или кучетата just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 542788 ?
3.Какво най-много харесваш в Тейлър Момсен?
4.Харесваш ли "Здрач сагата"?
5.От къде намери форума и защо се реистрира?
6.Кой ти е любимеца от "Двама мъже и половина" и защо?
7.Любима лъжкиня?
8.Селена Гомез или Майли Сайърс?
9.Обувки на висок ток или летни чехли?

Е това беше от мен. Дано форума ти харесва just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 240187


Не пиши с червено, само админите имат това право!
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Evgenia.Varbanova
lermaniac!~
new liar
lermaniac!~


Брой мнения : 85
Регистиран/а на : 05.08.2010
Възраст : 28
Местожителство : Варнаа!

just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3   just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 EmptyСъб Авг 07, 2010 1:36 am

Здрасти! Приятно ми е!
1. Zombie!! Тая песен съвсем случайно я чух в ютуб и Тейлър я пееше на лайв сесиите на МТВ и просто зяпах компютъра и си викам: "УооУ! Тва момиче е върха!" Просто... не мога да си представя, че е само на 17 и има такъв невероятен глас!
2. just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 542788 Мерси за въпроса! И аз много се чудя напоследък, ама сигурно са кучетата, защото тях държим вързани, въпреки че щеше да е добре и останалите "животинки" да се завържат наадалечеее!
3. Предимно, защото е различна! Пример ми е! Гледах интервю, в което каза "Аз съм си шеф на себе си! Аз решавам какво да облека, как да се държа и какво да правя! Никой не ми влияе!" Просто е невероятна!
4. Ами честно казано вече не особено. Имаше един период от тр месеца, в които бях влюбена във всичко "Здрач". Имах мания, но и това е меко казано... На мене повечето неща ми омръзват и вече спирам да ги харесвам, особено ако в началото лудна по тях... Само с Ашли Тисдейл не се е случило, но мисля и че няма да се случи... Тя простоо... Няма значение!
5. Охх знаеш ли, за да разбера си ползвах историята! Беше вчера, а не помня! just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 133418 Таа разбрах де! Значи аз влязох в един форум на Джъстин не за друго, ами го имам в съдружници, таа да видя дали и мене ме има и видях там имаше раздел "реклама" и викам: "Яяя да видя аз!" и гледам форум за лъжкините! Естествено, стана ми интересно и се регнах! just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 373859
6. Определено хлапето! Емии не знам смешен е! just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 311400
7. Ария!!!
8. Хмм... Може би Майли, защото има наистина голям талант ии е много ъм.. своенравна, а аз харесвам такива хора! Но и Сел не е никак зле! Има какво да се иска, но мисля, че ще успее!
9. Може ли сандали или пантовки, или в най-лошия случай кецове? Ноо зависи от случая не бих тръгнала с високи токове да се разхождам в никакъв случай! По-скоро платформи...
Очаквам още разпити натясно! just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 44912
Върнете се в началото Go down
http://logan-online.dir.bg
ххTaylor.Momsen
PRETTY LITTLE
ххTaylor.Momsen


Брой мнения : 593
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Русе

just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3   just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 EmptyСъб Авг 07, 2010 1:42 am

Мерси за отговорите just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 240187
Ам... сега се сетих още един въпрос:

Чисто черни кецове (без никакви украски) или цветни?
Ще се радвам и ако ти ме попиташ нещо в моята тема (Just... me) и ако може да те помоля за скайпа ти just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 240187
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Evgenia.Varbanova
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3   just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 EmptyСъб Авг 07, 2010 3:07 am

*Това е на кратко за теб? ;дд Представям си, ако беше "дълго" описание за теб, колко щеше да е дълго!!!*

Така.. Аз съм Алекс - приятно ми е!
Как намери форума?
Защо се регистрира?
Как се зариби по лъжкините?
Айде засега това!
Върнете се в началото Go down
lermaniac!~
new liar
lermaniac!~


Брой мнения : 85
Регистиран/а на : 05.08.2010
Възраст : 28
Местожителство : Варнаа!

just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3   just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 EmptyСъб Авг 07, 2010 3:24 am

ariia_pll написа:
Мерси за отговорите just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 240187
Ам... сега се сетих още един въпрос:

Чисто черни кецове (без никакви украски) или цветни?
Ще се радвам и ако ти ме попиташ нещо в моята тема (Just... me) и ако може да те помоля за скайпа ти just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 240187

Ами моите кецове попринцип са такива *само дето по-мръсни и вече леко скъсани... Но харесвам всякакви! Ама ако ще са един цвят сигурно ще е някакъв син или червен! Скайпа е colorful.dream *Има грешка, знам! Просто не се осетих като го писах ;д.*

Aria ♥ Pretty Little Liar написа:
*Това е на кратко за теб? ;дд Представям си, ако беше "дълго" описание за теб, колко щеше да е дълго!!!*

Така.. Аз съм Алекс - приятно ми е!
Как намери форума?
Защо се регистрира?
Как се зариби по лъжкините?
Айде засега това!

just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 542788 Знам, доста е, ама имам въображение just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 542788 , ама гледам имам и грешки...
Таа приятно ми е Алекс! Намерих форума случайно от един друг форум... Там имаше реклама и видях, че е за лъжкините и ми стана интересно! Регистрирах се, защото сериалът много ми харесва и искам да се запозня с други хора които също харесват лъжкините! Хмм.. Зарибих се доста случайно наистина... *знам много случайности, ама такъв ми е шантавия животец...*
Видях в един сайт за Селена (американски), че имат нов съдружник - сайт за лъжкините. Влязох в сайта и ми стана интересно... После влязох в замунда и видях, че са качили първите два епизода, дръпнах ги иии ЛУДНАХ! just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 407841
Върнете се в началото Go down
http://logan-online.dir.bg
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3   just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 EmptyНед Авг 08, 2010 1:22 pm

Не знам дали са те питали,но коя ти е любимата лъжкиня и защо!?
Върнете се в началото Go down
lermaniac!~
new liar
lermaniac!~


Брой мнения : 85
Регистиран/а на : 05.08.2010
Възраст : 28
Местожителство : Варнаа!

just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3   just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 EmptyПон Авг 09, 2010 4:56 pm

Aria ♥ Pretty Little Liar написа:
Не знам дали са те питали,но коя ти е любимата лъжкиня и защо!?
Определено Ария!!! Най-близка е до мене ии всичко, което го прави и аз бих го направила! (ЗАСЕГА!) just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 542788
Върнете се в началото Go down
http://logan-online.dir.bg
SashaPFans`
PRETTY
SashaPFans`


Брой мнения : 335
Регистиран/а на : 25.07.2010

just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3   just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 EmptyСря Авг 11, 2010 6:00 pm

Били участвала в такъв сериал?
Върнете се в началото Go down
https://pllfans.bulgarianforum.net/
Sponsored content





just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3   just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
just gonna stand there and watch me cry?.. but that's alright cuz' i love the way u lie! <3
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» now i'm the only sour cherry on the fruit stand~
» I love you
» you know you love me
» you know you love me
» does she love you the way i can? ~ magii's things

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Потребителска зона :: Информация-
Идете на: