Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


pllfans.bulgarianforum.net //
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 When the sun shines, we'll shine together

Go down 
+2
ххTaylor.Momsen
xxAdi
6 posters
АвторСъобщение
xxAdi
PRETTY
xxAdi


Брой мнения : 108
Регистиран/а на : 01.08.2010
Възраст : 26

When the sun shines, we'll shine together Empty
ПисанеЗаглавие: When the sun shines, we'll shine together   When the sun shines, we'll shine together EmptyПет Авг 06, 2010 10:16 pm

Хай!Аз съм Адриана, но предпочитам да ми казват Ади.Живея в град София и сега съм на 12.Обичам да чета клюки(гаден навик When the sun shines, we'll shine together 133418 ), но и книгите не остават по-назад!
Любими сериали са ми "Дневниците на вампира" и "Клюкарката" , но по странен каприз на съдбата харесвам и криминалета, затова гледам "От местопрестъплението" от някъде 1-ви клас (ех, хубави времена When the sun shines, we'll shine together 373859 ).Така трите ми най-любими актриси са Нина Добрев,Селена Гомез и Лехтън Мийстър (редът няма значение), а за актьори не ми се говори :Любим филм нямам, но харесвам много "Здрач" сагата.
Слушам предимно поп,рок,R&B и почти никога чалга(до 7 годишна възраст бях огромен фен).Любими певици са ми Майли Сайръс,Деми Ловато,Ашли Тисдейл,Рияна,Inna и други, а ако говорим за групи са ми Paramore и The Pretty Reckless.
В училище ме водят за зубър(аз лично мисля, че е лъжа),след училище понякога ходя на актьорско майсторство.Много хора ми казват, че имам добро чувство за хумор(във форумите никога не си личи).Сега след като ви затрупах с ненужна информация можете да ме питате каквото си искате! When the sun shines, we'll shine together 542788
Върнете се в началото Go down
ххTaylor.Momsen
PRETTY LITTLE
ххTaylor.Momsen


Брой мнения : 593
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Русе

When the sun shines, we'll shine together Empty
ПисанеЗаглавие: Re: When the sun shines, we'll shine together   When the sun shines, we'll shine together EmptyПет Авг 06, 2010 10:48 pm

Здравей, Ади! Аз съм Жижи (или Женя).
Ето и малко въпросчета When the sun shines, we'll shine together 240187

1. Любима лъжкиня?
2. Как се запали по "Малки Сладки Лъжкини"? И от къде намери форума?
3. Любима "Дисни" звезда?
4. Виждам, че си фенка на "Здрач", та въпроса ми е: Отбор Едуард или Отбор Джейкъб?
5. Чела ли си книгите на "Здрач" и "Дневниците на вампира"?

Това е от мен засега. Дано форума ти харесва When the sun shines, we'll shine together 240187
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Evgenia.Varbanova
lermaniac!~
new liar
lermaniac!~


Брой мнения : 85
Регистиран/а на : 05.08.2010
Възраст : 28
Местожителство : Варнаа!

When the sun shines, we'll shine together Empty
ПисанеЗаглавие: Re: When the sun shines, we'll shine together   When the sun shines, we'll shine together EmptyСъб Авг 07, 2010 1:07 am

Хей! Аз съм Маги! Приятно ми е!
Ами.. малко въпроси:
Любима песен на Ашли?
А на Pretty Reckless?
Любим герой от Клюкаркката?
ИИи коя ти е най-любимото място за стоене? (тъп въпрос, извинявай!)
Върнете се в началото Go down
http://logan-online.dir.bg
xxAdi
PRETTY
xxAdi


Брой мнения : 108
Регистиран/а на : 01.08.2010
Възраст : 26

When the sun shines, we'll shine together Empty
ПисанеЗаглавие: Re: When the sun shines, we'll shine together   When the sun shines, we'll shine together EmptyСъб Авг 07, 2010 1:20 am

ariia_pll написа:
Здравей, Ади! Аз съм Жижи (или Женя).
Ето и малко въпросчета When the sun shines, we'll shine together 240187

1. Любима лъжкиня?
2. Как се запали по "Малки Сладки Лъжкини"? И от къде намери форума?
3. Любима "Дисни" звезда?
4. Виждам, че си фенка на "Здрач", та въпроса ми е: Отбор Едуард или Отбор Джейкъб?
5. Чела ли си книгите на "Здрач" и "Дневниците на вампира"?

Това е от мен засега. Дано форума ти харесва When the sun shines, we'll shine together 240187

Здравей!Приятно ми е!
1.Хана!Но започнах много да харесвам и Алисън.
2.Ами от един американски форум.Там казаха, че ще излиза нов сериал и след като прочетох повече за него ми стана интересно и така.А за форума - имаше линк във форума за Селена, който посещавам.
3.Любима "Дисни" звезда ми е Селена Гомез.
4.Отбор Джейкъб! When the sun shines, we'll shine together 560726
5.Да и да!Книгите са страхотни!

lermaniac!~ написа:

Хей! Аз съм Маги! Приятно ми е!
Ами.. малко въпроси:
Любима песен на Ашли?
А на Pretty Reckless?
Любим герой от Клюкаркката?
ИИи коя ти е най-любимото място за стоене? (тъп въпрос, извинявай!)

Хей!
За любима песен на Аш ми е малко трудно, но в момента си мисля за Hotmess, а на вторият въпрос отговора ми е Make me wanna die!
Любим герой от "Клюкарката" ми е Блеър!Просто какви неща прави...
Аз обичам да се разхождам, затова ми е трудно да отговора. Любимо място за стоене ми е...ами вкъщи xD.Когато съм сама вкъщи мога да се забавлявам много!
Върнете се в началото Go down
ххTaylor.Momsen
PRETTY LITTLE
ххTaylor.Momsen


Брой мнения : 593
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Русе

When the sun shines, we'll shine together Empty
ПисанеЗаглавие: Re: When the sun shines, we'll shine together   When the sun shines, we'll shine together EmptyСъб Авг 07, 2010 1:25 am

Мерси за отговорите When the sun shines, we'll shine together 240187
Може ли да те помоля за скайпа ти When the sun shines, we'll shine together 107515
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Evgenia.Varbanova
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

When the sun shines, we'll shine together Empty
ПисанеЗаглавие: Re: When the sun shines, we'll shine together   When the sun shines, we'll shine together EmptyСъб Авг 07, 2010 3:09 am

Здрасти, Ади! Аз съм Алекс.. приятно ми е! Имам регистрация във форума на Сел и във форума на TVD!!! Ии там сме се засичали,но май не сме си писали! Искам само да те похваля - правиш невероятни графики!!! When the sun shines, we'll shine together 656341
Върнете се в началото Go down
xxKathyxx
PRETTY LITTLE
xxKathyxx


Брой мнения : 762
Регистиран/а на : 27.07.2010
Възраст : 27
Местожителство : Варна

When the sun shines, we'll shine together Empty
ПисанеЗаглавие: Re: When the sun shines, we'll shine together   When the sun shines, we'll shine together EmptyСъб Авг 07, 2010 7:15 am

Здрасти ади аз съм Кат.Ето няколко въпросчета
1.любима книга от Здрач?
2.Тийм Стефан или Тийм Деймън?
3.Любим сайт за клюки 9и аз го имам този навик When the sun shines, we'll shine together 542788)?
4.Колекционираш ли плакатчета?(знам,тъпо въпросче When the sun shines, we'll shine together 133418 )
5.Братя,сестри?
6.Любима анимациика?
Това е от мен.
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:katincityy96
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

When the sun shines, we'll shine together Empty
ПисанеЗаглавие: Re: When the sun shines, we'll shine together   When the sun shines, we'll shine together EmptyСъб Авг 07, 2010 6:03 pm

Адиииии... When the sun shines, we'll shine together 493927 Аз съм Талито от Форума на Сели. When the sun shines, we'll shine together 329129
Как си?
Харесваш ли още ТВД?
Искаш ли вече да започва 2-ри сезон?
Харесва ли ти Катрин?
Мислиш ли, че ще се развие като персонаж във 2-ри сезон?
Прочете ли книгите?
Имаш ли мнение?
Ъм как се запали по лъжкините и коя ти е любимка?
Смяташ ли да прочетеш книгите?
Е, чао от мен за сега.
Върнете се в началото Go down
xxAdi
PRETTY
xxAdi


Брой мнения : 108
Регистиран/а на : 01.08.2010
Възраст : 26

When the sun shines, we'll shine together Empty
ПисанеЗаглавие: Re: When the sun shines, we'll shine together   When the sun shines, we'll shine together EmptyСъб Авг 07, 2010 6:40 pm

Aria ♥ Pretty Little Liar написа:
Здрасти, Ади! Аз съм Алекс.. приятно ми е! Имам регистрация във форума на Сел и във форума на TVD!!! Ии там сме се засичали,но май не сме си писали! Искам само да те похваля - правиш невероятни графики!!! When the sun shines, we'll shine together 656341

О, да вярно!Радвам се, че отново се засичаме! When the sun shines, we'll shine together 542788 И мерси за графиките!

xxKathyxx написа:
Здрасти ади аз съм Кат.Ето няколко въпросчета
1.любима книга от Здрач?
2.Тийм Стефан или Тийм Деймън?
3.Любим сайт за клюки 9и аз го имам този навик When the sun shines, we'll shine together 542788)?
4.Колекционираш ли плакатчета?(знам,тъпо въпросче When the sun shines, we'll shine together 133418 )
5.Братя,сестри?
6.Любима анимациика?
Това е от мен.

Здравей много ми е приятно!
1.Ами трудно ми е да избера, но може би "Зазоряване" .
2.В началото повече клонях към Стефан, но разбрах, че и Деймън има добра страна пък и е много забавен, затова Тийм Деймън!
3.Той не е точно за клюки, но много често посещавам http://justjared.buzznet.com/ !
4..Да!Имам страшно много!
5..За съжаление не, но може би ще се радвам на сестра!
6.SpongeBob!

xx.Bubiinkkaa~ написа:
Адиииии... When the sun shines, we'll shine together 493927 Аз съм Талито от Форума на Сели. When the sun shines, we'll shine together 329129
Как си?
Харесваш ли още ТВД?
Искаш ли вече да започва 2-ри сезон?
Харесва ли ти Катрин?
Мислиш ли, че ще се развие като персонаж във 2-ри сезон?
Прочете ли книгите?
Имаш ли мнение?
Ъм как се запали по лъжкините и коя ти е любимка?
Смяташ ли да прочетеш книгите?
Е, чао от мен за сега.

Хей! When the sun shines, we'll shine together 864468
Ами в момента съм супер!Да определено още харесвам ТВД When the sun shines, we'll shine together 493927 , а наистина искам вече да започва втория сезон!
Не харесвам много Катрин, но има моменти, в които мисля, че се държи много добре(ох, как се изказах)!Да, мисля че ще се развие като персонаж може и да видим нейната "добра" страна.
Книгите сега ще ги чете за втори път и мисля, че са страхотни!Първите две не толкова, но после стават по-мистериозни и по-интересни!
По лъжкините се запалих още от първия епизод!Обичам сериали с мистерии и просто не устоях!Ами книгите са доста и не знам дали ги има на български и от къде да си ги купя, но ако ги видя може и да си ги взема и да ги прочета! When the sun shines, we'll shine together 329129
Върнете се в началото Go down
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

When the sun shines, we'll shine together Empty
ПисанеЗаглавие: Re: When the sun shines, we'll shine together   When the sun shines, we'll shine together EmptyСъб Авг 07, 2010 7:15 pm

Книгите на лъжкините ги има. Мисля, че за сега са излезли само първите 4 или 5 книги. Всички казват, че са много интересни.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





When the sun shines, we'll shine together Empty
ПисанеЗаглавие: Re: When the sun shines, we'll shine together   When the sun shines, we'll shine together Empty

Върнете се в началото Go down
 
When the sun shines, we'll shine together
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Потребителска зона :: Информация-
Идете на: