Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


pllfans.bulgarianforum.net //
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Любим кечист?

Go down 
+4
eddy
xxKathyxx
xx.Bubiinkkaa~
badass hardy
8 posters
АвторСъобщение
badass hardy
модератор
badass hardy


Брой мнения : 137
Регистиран/а на : 29.07.2010

Любим кечист? Empty
ПисанеЗаглавие: Любим кечист?   Любим кечист? EmptyПон Авг 16, 2010 4:43 am

Кой е любимият ви кечист? Обяснете защо, от коя федерация е и с какво ви е харесал.
Върнете се в началото Go down
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Любим кечист? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим кечист?   Любим кечист? EmptyПон Авг 16, 2010 5:07 am

Джон Сина. Не мога да обясна защо! Просто ощще в началото той ми грабна окото!! Страхотен кечист е.
Върнете се в началото Go down
xxKathyxx
PRETTY LITTLE
xxKathyxx


Брой мнения : 762
Регистиран/а на : 27.07.2010
Възраст : 27
Местожителство : Варна

Любим кечист? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим кечист?   Любим кечист? EmptyПон Авг 16, 2010 5:41 am

Джон Сина и Трите Хикса.И аз незнам защо и мене ме грабнаха.
П.П. много мразя Острието още откакто със Сина си имаха зъб Любим кечист? 36023
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:katincityy96
eddy
администратор
eddy


Брой мнения : 375
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 30

Любим кечист? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим кечист?   Любим кечист? EmptyПон Авг 16, 2010 6:30 am

Определено Джеф Харди!Еми аз го харесвам от 4 годинки...харесвън стилът му и това че прави невероятни неща.в момента не е в WWE ама пак си има доста фенове.
Върнете се в началото Go down
https://pllfans.bulgarianforum.net/
PrettyLiars`
PRETTY
PrettyLiars`


Брой мнения : 296
Регистиран/а на : 24.07.2010

Любим кечист? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим кечист?   Любим кечист? EmptyПон Авг 16, 2010 6:56 am

Кофи Кингстан и Мат Харди...харесвам ги защото са истински и са чудесни. Любим кечист? 373859
Върнете се в началото Go down
badass hardy
модератор
badass hardy


Брой мнения : 137
Регистиран/а на : 29.07.2010

Любим кечист? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим кечист?   Любим кечист? EmptyПон Авг 16, 2010 7:38 am

Засърбяха ме пръстите за дъъъъъъълъг коментар. Любим кечист? 542788
Ще го разделя на няколко части. Любим кечист? 407841

RAW:
Ренди Ортън -
The Viper. Любим кечист? 578730 The Legend Killer. Следващата суперзвезда, следващата звезда на компанията. Ортън просто е създаден да е кечист. Всяка негова част крещи: "RKO! RKO! RKO! RKO!" Има невероятно добър образ, в който Ренди се вписва нечовешки добре. Тяялото му всякаш е от мрамор. Толкова е красиво.. Като кечист има страшни умения на ринга. Финишъра е добър, може да го прилага на всеки.
Острието - Един от най-добрите хийлове някога. Невероятен е на ринга. Има много запомнящи се мачове, което е страшно добре за него. Ветеран си е, няма какво да говорим. Преди като бяха отбор със Крисчън страшно много ме кефеха, невероятни образи, уникално забавни. Категоризираната суперзвезда, Най-големият опортюнист, Острието. Но той се нарича - най-добрия. Любим кечист? 578730
Миз - Това момче е бъдещето на федерацията. За момента публиката го "мрази", но за напред ще бъде много обичан от юнивърса. С всеки изминал ден се подобрява на ринга, има СТРАШНИ промота, сегментите зад кулисите са добри, като цяло е невероятен образ. Само това мога да кажа - He's the Miz & He's.. AWESOME!!! Любим кечист? 280212
Хийт Слатър - Доста бързо се нареди сред любимите ми. Не съм го гледалав други федерации, но в WWE се представя завидно. Очаквам да го издигнат и да стане достоен МЕ-ър.
Мелина - Понякога ми е най-омразната дива, но сега ще внесе свежест в женската дивизия, а и е добра на ринга. Очаквам да им покаже какво е да си дива в ПГ-то. ;д
Наталия - Най-добрата дива в момента. Просто.. Много технична и е симпатична. Просто и трябва повече самостоятелни изяви. Може би една добре изградена вражда между нея и Мелина ще е супер.

SmackDown!:
Крисчън -
Невероятен пийп. Харизма, умения на ринга, промота, доказал се през годините. Какво повече? А, да. Сетих се, че Винс все още не му е дал световна титла. Каква грешка. Жалко че пак се върна в WWE, имайки предвид, че в TNA получаваше невероятен пуш и дори беше световен шампион.
Мат Харди - Да си призная, Мат не ми е баш любим, но страшно много го уважавам. Той е доказан кечист, но заради грешките на Джеф, той го отнася, горкия. Също като Крисчън, той трябва да бъде световен шампион. Просто.. Няма особено запомняща се вражда. Но на ринга има умения, определено. Харизма също има, но не достатъчно..
Гробаря - Ами и аз, като повечето му се кефя като беше American Badass. Въпреки всичко, Тейкър е един от най-добре изградените образи в кеча и много интересен кечист. Има харизма, а през от 2003, именно American Badass образа беше велик. А за серията на Мания.. Нямам думи. Очарована съм.
Кели Кели - Симпатична ми е, все усмихната. Не е за уменията, които така или иначе ги няма, но е много свежо момиче и й се кефя.

WWE/F стари звезди:
Лита -
Една невероятна дива. Не е някаква хилава като сегашните. Била е МЕ-ър на турнир, и заедно с Триш правеха невероятни мачове. Правеше си преспокойно swantonbomb на Джеф. Невероятна дива, отново.
Скалата - Страшно сладкодумен. На ринга брести от всякъде. If you smell, what The Rock is cooking.. Любим кечист? 578730 Ако не го харесваш - Know Your Role & Shut Your Mouth. Любим кечист? 589293
Ледения - Човекът, без който кечът нямаше да е същия. Ледения Стив Остин. Страшно се кефя като забива stunner-и на всякъде. Любим кечист? 542788
Шон Майкълс - Отиде си може би най-харизматичната звезда във цялата федерация. Такава връзка имаше с феновете.. ВЕТЕРАН, ВЕТЕРАН. The Heart Break Kid, The Showstopper, The Mainteventer, Shawn Michaels. Няма да забравя последните му думи на ринга - "The HeartBreak Kid, Shawn Michaels has left the building.." Толкова плаках. Обичам те, Шон. Любим кечист? 493927
Джеф Харди - В момента е в TNA, но е бивша WWE звезда. Значи, аз повечето си го казах мъм темата "Джеф Харди", така че най-добре прочетете там. Като цяло, много харизматичен и невероятен high-fly wrestling. Промотата му бяха много добри. Това е общо взето в тази тема..

Други любимци: Крис Беноа, Рик Флеър.
Върнете се в началото Go down
gleek^
PRETTY
gleek^


Брой мнения : 360
Регистиран/а на : 26.07.2010

Любим кечист? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим кечист?   Любим кечист? EmptyВто Авг 17, 2010 11:36 pm

Отдавна не съм гледал кеч, но като по-малък много се кефех на Кейн и Гробаря. :)
Върнете се в началото Go down
~dirtylittlesicret
PRETTY
~dirtylittlesicret


Брой мнения : 211
Регистиран/а на : 27.07.2010

Любим кечист? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим кечист?   Любим кечист? EmptyСря Авг 18, 2010 5:10 pm

И аз от много време не гледам кече,но се кефих на Джеф и Мат Харди.Големи сладури!
Върнете се в началото Go down
aanniittuu
PRETTY LITTLE
aanniittuu


Брой мнения : 553
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 28
Местожителство : Омуртаг

Любим кечист? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим кечист?   Любим кечист? EmptyЧет Сеп 02, 2010 10:22 pm

Още от малка гледам кеч, и още оттогава любим кечист за мене си остава Джон Сина.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любим кечист? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим кечист?   Любим кечист? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Любим кечист?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Любим сезон?
» Любим герой?
» Любим аксесоар?
» Любим персонаж?
» Любим актьор от сериала?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кино и телевизия :: Кеч-
Идете на: