Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


pllfans.bulgarianforum.net //
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Видео блог

Go down 
+2
ххTaylor.Momsen
irrie
6 posters
АвторСъобщение
irrie
PRETTY
irrie


Брой мнения : 303
Регистиран/а на : 24.07.2010

Видео блог  Empty
ПисанеЗаглавие: Видео блог    Видео блог  EmptyСря Авг 18, 2010 2:21 am

Такаа, здравейте. Тъй като реших, че няма къде другаде да си направя видео блог, ще го направя тук във флуудът. Значии, тъй като обожавам да се ровя из ютуб (ИМА ОГРОМНИ ТАЛАНТИ! Видео блог  493927 ) тук ще пускам всеки ден най-различни клипове. Вие можете да оценявате от 1 до 10 и да изказвате мнения. Само моля без да пускате постове от рода "Супер е", "Сладко е" и т.н.т. Искам смислени постове, в които да описвате какво ви харесва-какво не, кой клип ви харесва най-много и пр. Благодаря. (взимането на идеята ми не е желателно!)


Видеа за днес.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Като за начало - 10. Enjoy и спазвайте простите "правила" на темата.
Върнете се в началото Go down
ххTaylor.Momsen
PRETTY LITTLE
ххTaylor.Momsen


Брой мнения : 593
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Русе

Видео блог  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео блог    Видео блог  EmptyСря Авг 18, 2010 2:59 am

~1~Не харесвам много-много Ванеса, но е направено с много труд ;; оценка 9
~2~Оо, мойте любимци Видео блог  280212 песничката в този й вариант е много сладуреста, а за клипа нямам думи ;; оценка 10
~3~Кфи ме защото доста мига Видео блог  542788 , а Аш е супер право в десятката ;; оценка 10
~4~Не знам дали това е идеята на някой места, но ме кефи, защото все едно тя пее Видео блог  493927 Селл Видео блог  493927 ;; оценка 9.9
~5~Ам... не ми грабва окото много, но иначе става ;; оценка 8
~6~Много е готинко Видео блог  280212 и им пасва доста добре Видео блог  240187 ;; оценка 10
~7~Аа, Делена (слабото ми място) две думи-Уникален Клип ;; оценка 10

~8~TVD=оценка 10(0000000)
~9~ ;; ~10~ Съжалявам, но не ми се показват страниците Видео блог  240187
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Evgenia.Varbanova
xxKathyxx
PRETTY LITTLE
xxKathyxx


Брой мнения : 762
Регистиран/а на : 27.07.2010
Възраст : 27
Местожителство : Варна

Видео блог  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео блог    Видео блог  EmptyСря Авг 18, 2010 5:07 am

Да знаете пиша по много
1~Гледала съм този клип.субнала съм мейкърката.Този клип още като го видях ми падна ченето обожавам мейкъра и ефектите са страхотни.Също и колора.Типичен тубърски клип -10👅
2~Тоя също съм го гледала Видео блог  542788 какво да кажа тубър съм и много се ровя.клипа е супер в любимия ми стил е.Не ми харесва колора не е особенно заинтригуващ.Като цяло идеята е много добра и текста на песента се следи , което прави клипа още по-динамичен Видео блог  68111-9
3~Този не ме впечатли много.но поне не съм го гледала досега Видео блог  542788 .Хареса ми схемата с колорите оранжаво,синьо,сиво стои много добре.има много еднакви транзлиции ,което не стои много добре на "Дисни стил".Не е уловила закачливостта на Ашли.в клипове с нейно 'участие' би трябвало да се използват повече текстури.поне според мен.Иначе много ми харесва и песента е много хубава Видео блог  599976-7
4~Засега този беше най-слабият от всички 4 които съм видяла.има леко съвпадение с песента ,но не ме грабна нито колоринг нито поне малко текст-6
5~ТОВА МИ Е ЛЮБИМИЯ КЛИП НА ДНЕВНИЦИТЕ.Беше ми в описанието поне няколко дена ТРЯБВА да прочетете описанието дори с превод ТРЯВА.Много ми харесва идеята ,че показват Стелена(стефан&Елена) не само в добрата им страна.аз просто незнам какво да кажа за този клип просто го обожавам Видео блог  493927 -100000000 Видео блог  542788
6~Обожавам Лукас и Хана още откакто за пръв път го показаха се влюбих в тях като двойка.Lbb (мейкърката) е направила(отново) един съвършен клип моментите са подбрани прексрасно Видео блог  493927-9
7~какво да кажа гледала съм и по-добри на Делена , но отнова lbb е сложила прексрасна песен и моментите са избрани просто.....нямам думи -9
8~МИСЛЯ ЧЕ СЕ ВЛЮБИХ Видео блог  493927 Динамиката на избраните моменти съвпада идеално със динамиката във музиаката.и червения (tv simulator) ефект стои невероятно и напомня за вампирска атмосфера-10
И на мен 9 и 10 не ми ги отваря
сугорно никой не е прочел нищо от моето(ГОЛЯМО) мнение Видео блог  542788 Видео блог  542788
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:katincityy96
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Видео блог  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео блог    Видео блог  EmptyСря Авг 18, 2010 8:01 am

1~ Обожавам Неса, но клипа не ми допада! Видео блог  240187 Някак си, много бързо ми се сменят ефектите. Незнам, просто не ми допада клипа.
2~ Харесва ми! Езра и Ариа са страшни сладури!! Видео блог  698603 Моментите са много добре подбрани.
3~ Както казах и за клипа на Неса, прекалено бързо се сменят ефектите, а и колора ми е прекалено силен. Иначе идеята е добра!
4~ Селена е страшно сладка!! Крипа ми хареса. Песента е добре подбрана.
5~ Дневницитеее... Невероятен клип. Харесаха ми как са насложени моментите!! Моментите с Деймън..
6~Страхотен клип. Само колоризацията не ми допада, но пък моментите са страхотни.
7~ Елена и деймън!! НЕВЕРОЯТНИ СА! Любимата ми двойка. Видео блог  493927 Крипа е страхотен.
8~ Харесва ми. Клипа е динамичен.
9 и 10 не ми излизат.
Върнете се в началото Go down
eddy
администратор
eddy


Брой мнения : 375
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 30

Видео блог  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео блог    Видео блог  EmptyСря Авг 18, 2010 8:25 am

1.Не харесвам Ванеса и клипът също не ми допада.Оценка: 7
2.Клипчето е невероятно и много ми харесва идеята.Вътре са едни от нашите любимци и няма как да не ни хареса.Песента не ми харесва затова давам ..оценка: 9
3.Клипчето на Аш ми харесва!Много е свежо и мисля че и песента е доста добра.Оценка:9
4.На Селена ме кефи песента и самото клипче но не мисля че е за оценка 10.Не е толкова разнообразно...не ме кефи.Оценка:6
5.НЕВЕРОЯТНО!Тук няма какво да кажа..песен,клип,учасници Видео блог  493927 Оценка: 10 на 100%.
6.Не ме кефи много...има и по-добри песни който може да се сложат.Оценка:8
7.Семпло започва и не чак толкова добър край...Музиката не ми харесва ,а тя е много важна част към клипчето.Оценка: 7
8.Харесва ми напрежението в клипа и голяма роля играе музиката.Определено за това клипче давам оценка 9.
9.10. Не ми излизат!


И в нашия форум си имаме човек който прави много добри клипчета.Човека е Кати и от това коего съм гледал се справя много добре.
Върнете се в началото Go down
https://pllfans.bulgarianforum.net/
shadowhunter.
new liar
shadowhunter.


Брой мнения : 53
Регистиран/а на : 04.01.2011

Видео блог  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео блог    Видео блог  EmptyСъб Яну 08, 2011 3:08 pm

Аа към xxKathyxx, lbb е момче. ;D Chez, за мен не е женско име. ;D

1- Клиповете на Дени < 33333333333333 Но ако трябва да бъда честен, тя има и по-добри клипове от този.Оценка-8
2- Харесва ми, колоринга, моментите, всичко. - 10
3- Синия и жълтия колоринг не ми допадат. И тея цветя дето се мърдат. Оценка - 5
4- Не ми допада особено. Само колоринга. Оценка-4
5.- Не съм фен на Дневниците, и песента ми е противна. Оценка- 6
6.- Това е най-добрия клип за мен. Всичко е перфектно. Оценка- 10
7.- Семпъл е клипът, и колоринга ми допада. - Оценка- 6
8.- Не ми допада изобщо. Оценка- 4
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Видео блог  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео блог    Видео блог  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Видео блог
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Допълнително :: Флууд-
Идете на: