Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


pllfans.bulgarianforum.net //
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Респект Рекърдс

Go down 
+2
PrettyLittleLiar.
xx.Bubiinkkaa~
6 posters
АвторСъобщение
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Респект Рекърдс Empty
ПисанеЗаглавие: Респект Рекърдс   Респект Рекърдс EmptyНед Юли 25, 2010 4:39 am

Респект Рекърдс Respect131108

* Градът е Пловдив, имената са Крум и Цецо, още от 5 годишни двамата започват да свирят на пиано, но мястото където придобиват истинските си музикални умения е националното училище за музикално и танцово изкуство “Добрин Петков”. В началото Крум и Цецо проявяват интерес към Break Dance-а в последствие разбират че нещото което наистина ги вълнува е музиката. Годината през която настъпва време за нещо по-сериозно е 2002-ра, а именно тогава се създава група Respect. В началото са намесени повече от тези две лица в сформирането на групата като броя на членовете достига дори до четирима души, но за съжаление останалите спират да се занимават с хип-хоп и продължават по свой път.
* През 2005 Respect закупуват техника и създават свой лейбъл носещ името “Respect Records”, по този начин Respect дават шанс и на други талантливи изпълнители от Пловдив и региона да осъществят идеите си.
* В сайта ще намерите голяма част от музикалното творчество на групата, както и интервюта с тях, видеоклипове към песни, инфо за предстоящи събития и свободно може да задавате въпроси за нещата които ви интересуват. Благодарности на всички които подкрепят групата, това значи много.

Имате ли мнение за тях?
Върнете се в началото Go down
PrettyLittleLiar.
PRETTY
PrettyLittleLiar.


Брой мнения : 274
Регистиран/а на : 26.07.2010

Респект Рекърдс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Респект Рекърдс   Респект Рекърдс EmptyПон Юли 26, 2010 8:23 pm

Тея пичове къртят мивки!
Върнете се в началото Go down
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Респект Рекърдс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Респект Рекърдс   Респект Рекърдс EmptyПон Юли 26, 2010 10:14 pm

Тези пичове ги обожавам! ;д Това са най-невероятната група на света! Просто нямам думи да опиша,колко много ги обичам и Цецо и Крум!!
Дори ми се бяха подписали на ръцете. ~[sun].
Върнете се в началото Go down
PrettyLiars`
PRETTY
PrettyLiars`


Брой мнения : 296
Регистиран/а на : 24.07.2010

Респект Рекърдс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Респект Рекърдс   Респект Рекърдс EmptyВто Юли 27, 2010 6:03 pm

Имат много добри парчета.Харесват ми!
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Респект Рекърдс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Респект Рекърдс   Респект Рекърдс EmptyСъб Юли 31, 2010 11:38 pm

Песните им рулират! Не съм им фенка,но песните им са.. ВЪРХА! < 33 ;дд
Върнете се в началото Go down
irrie
PRETTY
irrie


Брой мнения : 303
Регистиран/а на : 24.07.2010

Респект Рекърдс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Респект Рекърдс   Респект Рекърдс EmptyНед Авг 01, 2010 1:23 am

Харесвам текстовете им. Респект Рекърдс 578730
Върнете се в началото Go down
badass hardy
модератор
badass hardy


Брой мнения : 137
Регистиран/а на : 29.07.2010

Респект Рекърдс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Респект Рекърдс   Респект Рекърдс EmptyНед Авг 01, 2010 11:48 pm

Ами.. Аз преди ги обожавах. Доста често виждах Цецо. Направо с този бял потник.. Сладурче. Така де, аз съм по-голяма фенка на Крум, не знам защо. Имат смислени текстове и..
Цитат :
Ръцете горе за моя град,
Всеки ще мълчи, когато пее Пловдив,
Големи пичове са. Респект Рекърдс 578730
Но последно време страшно много ме дразнят. Просто като им видиш поведението.. Във форума им например. Цецо е ужасен. ПОследните песни също скипват. След дуетът със Дичо, направо станаха ужасни.. Иначе съм/бях им фенка още от началото на сформирането на групата, когато бяха БАШ ЯR. Любима песен: "Ботев Пловдив" и "Пловдив". Другите също са уникални, но тези.. <3
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Респект Рекърдс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Респект Рекърдс   Респект Рекърдс Empty

Върнете се в началото Go down
 
Респект Рекърдс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Изпълнители-
Идете на: