Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


pllfans.bulgarianforum.net //
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Оценете графиката

Go down 
+3
xx.Bubiinkkaa~
Hanna
gleek^
7 posters
АвторСъобщение
gleek^
PRETTY
gleek^


Брой мнения : 360
Регистиран/а на : 26.07.2010

Оценете графиката Empty
ПисанеЗаглавие: Оценете графиката   Оценете графиката EmptyСря Авг 25, 2010 12:05 am

Тъй като във всяка тема, след като някой графьор пусне нещо следват 10 отговора от другите потребители - "харесват ми", "супер са" и т.н., което според мен само пълни темата с излишни коментари реших да направя тази тема. Тук всеки графьор може да пуска нещата си, за които иска да чуе мнението на форумците.

Ето и правилата на темата:
- винаги коментирайте графиките на потребителя писал преди вас в темата. Щом искате мнение, давайте мнение;
- мнения от рода на "харесва ми", "супер е", "не ми харесва" не се толерират. Трябва да кажете какво точно (не) ви е харесало в графиката, върху какво може да се поработи и т.н.;
- не се допускат обиди; критикувайте, но в рамките на добрия тон; тук е и мястото да отбележа, че ако някой не търпи на критики, по-добре да не пуска в темата;
- моля ви, не пускайте тук всяка графика, която правите. Пуснете нещо, което сте направили и наистина ви е харесало и искате да разберете, какво другите мислят за него.

Ако има още нещо, ще го добавя в първия пост. Ако смятате темата за излишна, мятайте я в коша Оценете графиката 542788
Върнете се в началото Go down
Hanna
PRETTY
Hanna


Брой мнения : 422
Регистиран/а на : 08.08.2010
Възраст : 29
Местожителство : Sofia

Оценете графиката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оценете графиката   Оценете графиката EmptyСря Авг 25, 2010 12:15 am

Първа съм
Оценете графиката Rihannaa
Върнете се в началото Go down
http://myinspirati0n.deviantart.com/
gleek^
PRETTY
gleek^


Брой мнения : 360
Регистиран/а на : 26.07.2010

Оценете графиката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оценете графиката   Оценете графиката EmptyСря Авг 25, 2010 12:51 am

Подписа е много хубав като подбор на текстури и колор ... само надписа на цвета не ми допада особено. Мисля, че щеше да е по-добре да е нещо зеленикаво/жълто, нещо като онова до рамката. :)
Върнете се в началото Go down
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Оценете графиката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оценете графиката   Оценете графиката EmptyСря Авг 25, 2010 6:47 am

Подписа на Риана е невероятен. Единственото нещо, което не ми харесва е рамката.
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Оценете графиката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оценете графиката   Оценете графиката EmptyСря Авг 25, 2010 1:51 pm

Подписа е повече от страхотен! <3 Само че и на мен не ми харесва рамката! Някакси не ми се връзва...
Върнете се в началото Go down
xxKathyxx
PRETTY LITTLE
xxKathyxx


Брой мнения : 762
Регистиран/а на : 27.07.2010
Възраст : 27
Местожителство : Варна

Оценете графиката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оценете графиката   Оценете графиката EmptyСря Авг 25, 2010 2:09 pm

И според мен рамката не си пасва с графиката.Иначе като цяло подписа е невероятен прекрасен подбор на текстури и цветове Оценете графиката 493927
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:katincityy96
Lucy Hale ♥
PRETTY
Lucy Hale ♥


Брой мнения : 370
Регистиран/а на : 29.07.2010
Възраст : 27

Оценете графиката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оценете графиката   Оценете графиката EmptyСря Авг 25, 2010 2:49 pm

На мен тези цветове не са ми от любимите.. Но пък долната текстура и шрифта много ми харесват. Снимката също много се връзва със всичко и това е едно прекрасно съчетание! Това, което не ми хареса /попринцип/, но пък много се връзва със самата графика е светло зелената част от текст и цветовете, както казах^^.
Извод: Графиката е много хубава, по-семпла е, много добри съчетания
.


Последната промяна е направена от Lucy Hale ♥ на Сря Авг 25, 2010 4:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
xxKathyxx
PRETTY LITTLE
xxKathyxx


Брой мнения : 762
Регистиран/а на : 27.07.2010
Възраст : 27
Местожителство : Варна

Оценете графиката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оценете графиката   Оценете графиката EmptyСря Авг 25, 2010 4:01 pm

Ето и мое..Не е много зьа гледане ама Оценете графиката 542788
Оценете графиката 35cehqe
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:katincityy96
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Оценете графиката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оценете графиката   Оценете графиката EmptyСря Авг 25, 2010 4:35 pm

Аз писах и в твойта тема, ама айде ще пиша и тук! ;дд Значи..:

1. Разпънала си лявата Сел и часовника;
2. Часовника лилав,надписите розови,фона черен на точки,косата на Сел някаква.. ;д Нещо не си отива..
3. Не знам как е станала косата на Сел така,дали с текстура или с някакъв колор,но не е много хубаво! ;пп
4. И както е станала така косата,не си отива с надписа и часовника,които взаимно също не си отиват! ;д (Надявам се да си ме разбрала)
5. И някакси снимките не ми се връзват с надписа.. Щеше да е по - хубаво, ако беше сложила други снимки!
Извод; Ако не разпъваш снимките, ако подбираш правилно цветове и снимките и ако косата на Сел не е така,си става хубава графика! Оценете графиката 68111
Върнете се в началото Go down
Hanna
PRETTY
Hanna


Брой мнения : 422
Регистиран/а на : 08.08.2010
Възраст : 29
Местожителство : Sofia

Оценете графиката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оценете графиката   Оценете графиката EmptyСря Авг 25, 2010 4:47 pm

xxKathyxx написа:
Ето и мое..Не е много зьа гледане ама Оценете графиката 542788
Оценете графиката 35cehqe

Не ми харесва как си изрязала снимката.
Това розово никак не пасва с подписа, а glow-a го прави още по-дразнещо за очите.
Самите шрифтове са много обикновени, а текста.. не ми се връзва с подписа.
Върнете се в началото Go down
http://myinspirati0n.deviantart.com/
PrettyLiars`
PRETTY
PrettyLiars`


Брой мнения : 296
Регистиран/а на : 24.07.2010

Оценете графиката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оценете графиката   Оценете графиката EmptyСря Авг 25, 2010 4:59 pm

Не ми харесва самата Селена..много е бледа.Не ми харесва и самата текстура.Шрифта не е нищо впечатляващо и е неподходящ.
Върнете се в началото Go down
Lucy Hale ♥
PRETTY
Lucy Hale ♥


Брой мнения : 370
Регистиран/а на : 29.07.2010
Възраст : 27

Оценете графиката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оценете графиката   Оценете графиката EmptyСъб Авг 28, 2010 7:53 pm

Айде и аз да не изостана давам една с риск..Оценете графиката Mileyc
Върнете се в началото Go down
Hanna
PRETTY
Hanna


Брой мнения : 422
Регистиран/а на : 08.08.2010
Възраст : 29
Местожителство : Sofia

Оценете графиката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оценете графиката   Оценете графиката EmptyСъб Авг 28, 2010 11:09 pm

Не ми харесва колора, прекалено е червен и светъл. Иначе е много хубав подписа {:
Върнете се в началото Go down
http://myinspirati0n.deviantart.com/
gleek^
PRETTY
gleek^


Брой мнения : 360
Регистиран/а на : 26.07.2010

Оценете графиката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оценете графиката   Оценете графиката EmptyСъб Авг 28, 2010 11:40 pm

@ xxKathyxx

- лошо изрязване на снимките, а едната е както някой по-нагоре каза "разпъната";
- надписите не си подхождат с графиката, а цвета и Outer Glow-a ги доразвалят;
- розовия часовник също не ми харесва;

@ Lucy Hale ♥️

Като цяло подписа много ми харесва, но:
- попрекалила си с контраста;
- когато си сложила горната Майли на Darken, трябваше да изтъркаш част от долната, защото така изглежда все едно и бърка в ръкава, а ръкава е пробит Оценете графиката 542788 ;
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Оценете графиката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оценете графиката   Оценете графиката Empty

Върнете се в началото Go down
 
Оценете графиката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Потребителска зона :: Графичен свят-
Идете на: