Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


pllfans.bulgarianforum.net //
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Глупостите в часовете и в междучасията

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
ххTaylor.Momsen
PRETTY LITTLE
ххTaylor.Momsen


Брой мнения : 593
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Русе

Глупостите в часовете и в междучасията Empty
ПисанеЗаглавие: Глупостите в часовете и в междучасията   Глупостите в часовете и в междучасията EmptyЧет Авг 26, 2010 2:57 am

Е, обичате ли да правите глупости в часовете и междучасията и какви? Глупостите в часовете и в междучасията 240187
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Evgenia.Varbanova
aanniittuu
PRETTY LITTLE
aanniittuu


Брой мнения : 553
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 28
Местожителство : Омуртаг

Глупостите в часовете и в междучасията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите в часовете и в междучасията   Глупостите в часовете и в междучасията EmptyНед Авг 29, 2010 1:02 am

Кви ли не простотии не сме правили. Всички учители в училище като чуеха: ,, 7а ,, лошо им ставаше. Глупостите в часовете и в междучасията 542788 Ами... сега се сещам, че като стана непоносима жега, в междучасията си купуваме минерална вода и пробиваме дупки и почваме да се мокрим. Веднъж бях организирала състезание по бягане на токчета, тъй като аз винаги съм на токове. Глупостите в часовете и в междучасията 542788 В най - големите снегове в часовете но ФВС излизаме и се гоним на снега, после сме целите вода. Това ми е любимо, затова го пиша в розово. Стените в съблекалните са варосани т. е. като си сложиш ръката тя побелява. И две приятелки го открили. Като тръгнаха да ни горят из салона ( особено мене, тъй като бях с черен панталон, бели обувки и бяла блуза) да ни мацат с варта.... ужас Глупостите в часовете и в междучасията 578730 Най накрая две - три момичета имаха отпечатани ръчички на задника. Като наближи края на годината сме пет - шест момичета в даскало, само щото няма какво да правим из нас. И идва господина по ФВС (следващ час имаме при него) и ни вика: ,,Момичета, кара ли ви се час, щото на мене не,, и си тръгнахме. После айде на кафе в неговото заведение, където пак се засякахме и ни стана смешно.Засега от мене толкова, но с този клас имам толкова много спомени... много ще ми липсват... Глупостите в часовете и в междучасията 75852
Върнете се в началото Go down
Hanna
PRETTY
Hanna


Брой мнения : 422
Регистиран/а на : 08.08.2010
Възраст : 29
Местожителство : Sofia

Глупостите в часовете и в междучасията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите в часовете и в междучасията   Глупостите в часовете и в междучасията EmptyНед Авг 29, 2010 1:17 am

Пф при нас са циркове. В междучасията не толкова колкото в часовете.
Преди коледната ваканция, когато не влизахме ние/не влизаха учителите се возеха на метли. Да видиш 6 деветокласника (момчета) върху една метла да скачат по коридорите си и страшна простотия. За тях срам, за нас смях.
Имахме един изключително смотан.. без извинение.. съученик, който просто си умираше да се заяжда с учителите. Правеше математичката дива и щастлива. Взима си стол, сяда пред дъската и почва да й крещи. Селяния и простотия отвсякъде, ама момчетата му се радваха.
А тая по география попринцип нямаме навика да я слушаме, така че когато имаме география - нямаме час. Всеки си прави каквото си знае. Веднъж викаше директорката, защото ГАСИХМЕ ЛАМПИТЕ. Много е зле, мнооого.
Като цяло само в часовете можем да си позволяваме простотии, защото съм в едно от най-строгите училища в София, в което не можеш да си правиш каквото си знаеш.

В старото училище обаче беше мазало. Хвърляхме кофата с вода през прозореца, откачахме вратата, "пръскахме се" с вода и ние, само че не с шишета, ами с кофи. Там беше лудница, имахме една учителка, която ни замеряше с тебешири..
Хахах, спомени..

Въпреки всичко, не мисля, че трябва да се хвалите с това кой върши по-големи простотии в училище. Знам, че сега е модерно да не ходиш на "даскало" и да си "двойкар", който пуши и пие, а всъщност да си скъсваш задника от учене и да си ангелче пред мама и тати.
Върнете се в началото Go down
http://myinspirati0n.deviantart.com/
aanniittuu
PRETTY LITTLE
aanniittuu


Брой мнения : 553
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 28
Местожителство : Омуртаг

Глупостите в часовете и в междучасията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите в часовете и в междучасията   Глупостите в часовете и в междучасията EmptyПон Авг 30, 2010 12:33 am

Щях да забравя.... Беше голямо изживяване да гледаме бой в час Глупостите в часовете и в междучасията 542788
http://www.vbox7.com/play:4b5c0210 Ето подробности
П.П. Детето, което Христо е закачал беше от моя клас.
Върнете се в началото Go down
ххTaylor.Momsen
PRETTY LITTLE
ххTaylor.Momsen


Брой мнения : 593
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Русе

Глупостите в часовете и в междучасията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите в часовете и в междучасията   Глупостите в часовете и в междучасията EmptyВто Сеп 07, 2010 8:37 pm

Спомням си веднъж през зимата /сигурно през декември преди ваканцията защото си спомням,че тогава беше "големия" сняг/ по первазите на прозорците има много сняг и ние в междучасията се целим и в края на голямото междучасие продължаваме ама изобщо не чуваме, че звънеца е бил и влиза господина по география и две момчета го уцелиха. Голям смях беше, ама естествено след това имаше наказания и то за целия клас само защото сме се смели..
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Evgenia.Varbanova
aanniittuu
PRETTY LITTLE
aanniittuu


Брой мнения : 553
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 28
Местожителство : Омуртаг

Глупостите в часовете и в междучасията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите в часовете и в междучасията   Глупостите в часовете и в междучасията EmptyСря Сеп 08, 2010 12:14 am

ххTaylor.Momsen, това че сте уцелили господина ми напомня как ние ке учехме да играем волейбол(по - конкретно аз ). Всички момичета оцелихме господина по ФВС, като първа бя аз. После братовчедка ми, която в момента играе много добре волейбол и най - накрая Деска, която го отнесе. Господина я навика, тъй като му бе писнало да го удрят. Докато ние с братовчедка ми се разминахме само с вдигане на раменете, в смисъл: Е, момичета, по - леко сега!... Глупостите в часовете и в междучасията 542788
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Глупостите в часовете и в междучасията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите в часовете и в междучасията   Глупостите в часовете и в междучасията Empty

Върнете се в началото Go down
 
Глупостите в часовете и в междучасията
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Какво обичате да хапвате в междучасията...
» Бягате ли от часовете?
» Глупостите на Талли`.
» Глупостите на Женя ;дд

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Допълнително :: Училище-
Идете на: