Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


pllfans.bulgarianforum.net //
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Сиси.. [she's а belieber]

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Jogan ;;♥
new liar
Jogan ;;♥


Брой мнения : 42
Регистиран/а на : 16.10.2010
Възраст : 28
Местожителство : Перник

Сиси.. [she's а belieber] Empty
ПисанеЗаглавие: Сиси.. [she's а belieber]   Сиси.. [she's а belieber] EmptyВто Окт 19, 2010 1:54 pm

Здравейте! Казвам се Сияна, но можете да ме наричате Сиси. Родом съм от София,но живея в Перник. Родена съм на 26 април 1996, съответно съм на 14 години. ;д Обожавам Джъстин Бийбър и Енрике Иглесиас,но Джей повече. Обожавам и 'Pretty Little Liars' естествено. Любимка ми е Хана. ;д Слушам поп,рап,хип-хоп и RnB музика. Харесвам всякакви филми. Хмм... любимите ми цветове са синьото и розовото. Така, сега малко за любимите ми знаменитости. Както вече писах, обожавам Джъстин Бийбър и Енрике Иглесиас. Те са любимите ми певци заедно с Крис Браун, Еминем, 50 cent и може би Джеси МкКартни. Любимите ми певици са Кеша,Бритни Спиърс,Ашли Тисдейл и Селена Гомез. Любими актьори: Логан Лерман (който също обожавам), Зак Ефрон, Близнаците Спраус (по-специално Кол), Брат Пит и Леонардо ДиКаприо. Любими актриси: Ашли Тисдейл, Ашли Бенсън, Селена Гомез, харесвам също Хилари Дъф. Малко се увлякох... Сиси.. [she's а belieber] 542788 Най-добрата ми приятелка е с 2 години по-малка от мен, казва се Емона (Мони). Ммм, уча в Професионална Гимназия по Икономика...в Перник естествено. ;д Имам 3 домашни любимеца. Много искам да се запозная с всички от форума и да се сприятелим. (:

Еми, това е от мен засега. Ако имате нещо за питане - питайте, с радост ще отговоря. <3


Последната промяна е направена от Jogan ;;♥ на Нед Мар 06, 2011 10:57 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.justinbieber.qforum.biz/
eddy
администратор
eddy


Брой мнения : 375
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 30

Сиси.. [she's а belieber] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиси.. [she's а belieber]   Сиси.. [she's а belieber] EmptyВто Окт 19, 2010 7:47 pm

Радваме се ,че си част от нас!Форума в момента е в ремонт и се приготвяме за 3 януари.Надяваме се да ни посещавате!
Върнете се в началото Go down
https://pllfans.bulgarianforum.net/
ххTaylor.Momsen
PRETTY LITTLE
ххTaylor.Momsen


Брой мнения : 593
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Русе

Сиси.. [she's а belieber] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиси.. [she's а belieber]   Сиси.. [she's а belieber] EmptyПет Окт 22, 2010 11:55 pm

Хейй и от мен Сиси.. [she's а belieber] 542788 Аз съм Женя Сиси.. [she's а belieber] 240187
Такам ето малко въпросчета:
1.Откъде намери форума?
2.Защо се регистрира?
3.Виждам, че любимия ти персонаж е Хана.. с какво те грабна тя?
4.Най-най-любимата ти песен на Енрике?
5.А на Еминем?
6.Какви домашни любимци имаш?
7.Любима дисни звезда?
8.Видях, че една от любимите ти изпълнителки е Кеша. Коя е любимата ти нейна песен?
9.Имаш ли братя или сестри?
10.'Зак и Коди в хотела' или 'Зак и Коди на кораба'
Ee това беше от мен Сиси.. [she's а belieber] 240187 ще се радвам да пишеш и в моята тема 'Just... Me' а аз между временно ще те намеря в скайп Сиси.. [she's а belieber] 240187
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Evgenia.Varbanova
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Сиси.. [she's а belieber] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиси.. [she's а belieber]   Сиси.. [she's а belieber] EmptyСъб Окт 23, 2010 3:26 am

Здравей. Благодаря ти, че се регистрира в форума! Аз съм едната Админка- Тали. Приятно ми е!
Как реши да гледаш лъжкините? И с какво те грабнаха те?
Върнете се в началото Go down
Jogan ;;♥
new liar
Jogan ;;♥


Брой мнения : 42
Регистиран/а на : 16.10.2010
Възраст : 28
Местожителство : Перник

Сиси.. [she's а belieber] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиси.. [she's а belieber]   Сиси.. [she's а belieber] EmptyВто Окт 26, 2010 10:24 pm

ххTaylor.Momsen написа:
Хейй и от мен Сиси.. [she's а belieber] 542788 Аз съм Женя Сиси.. [she's а belieber] 240187
Такам ето малко въпросчета:
1.Откъде намери форума?
2.Защо се регистрира?
3.Виждам, че любимия ти персонаж е Хана.. с какво те грабна тя?
4.Най-най-любимата ти песен на Енрике?
5.А на Еминем?
6.Какви домашни любимци имаш?
7.Любима дисни звезда?
8.Видях, че една от любимите ти изпълнителки е Кеша. Коя е любимата ти нейна песен?
9.Имаш ли братя или сестри?
10.'Зак и Коди в хотела' или 'Зак и Коди на кораба'
Ee това беше от мен Сиси.. [she's а belieber] 240187 ще се радвам да пишеш и в моята тема 'Just... Me' а аз между временно ще те намеря в скайп Сиси.. [she's а belieber] 240187

Хей, Жени (нали може да ти викам така?) (:
1. Хмм, мисля, че беше в приятелите на някой форум или сайт.
2. Еми, форума ми хареса. Нови запознанства.. хора, с които ще мога да обсъждам сериала и така.. ;д
3. Мда.. Хана.. Нямам си и на представа защо ми е любимка...просто ми най присърце. А първото нещо, което си помислих като я видях беше "OMB! Колко е красива!"... ;д
4. Охх, те са няколко... Be with you, Bailamos, Rhythm divine, Hero, Ring my bells, Do you know, Love to see you cry, Tired of being sorry, Heartbeat, Heartbreaker, I like it и със сигурност има още.. ;D
5. Охх, не знам... ;д
6. 2 кучета - Арчи (самоед) и Дуди (болонка) и едно зайче (Пърси).
7. Може би Селена Гомез.
8. Оуу, определено Tik tok. <3
9. Не, нямам..
10. Хмм, 'Зак и Коди на кораба' не съм го гледала, затова избирам 'Зак и Коди в хотела'. ;д
Ще пиша.. ;) Като ме намериш в скайп ми пиши. (:

xx.Bubiinkkaa~ написа:
Здравей. Благодаря ти, че се регистрира в форума! Аз съм едната Админка- Тали. Приятно ми е!
Как реши да гледаш лъжкините? И с какво те грабнаха те?

Здравей, Тали! И на мен ми е приятно. (:
Еми, една приятелка ми каза за сериала. Каза, че е хубав и сигурно ще ми хареса. Свалих първите 4 епизода и ги изгледах. Харесаха ми актрисите и тази мистерия... <3
Върнете се в началото Go down
http://www.justinbieber.qforum.biz/
Sponsored content





Сиси.. [she's а belieber] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиси.. [she's а belieber]   Сиси.. [she's а belieber] Empty

Върнете се в началото Go down
 
Сиси.. [she's а belieber]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Потребителска зона :: Информация-
Идете на: