Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


pllfans.bulgarianforum.net //
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 You must have the must have moment in your hands, and it's sad to think that...

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
`sefanity
new liar
`sefanity


Брой мнения : 25
Регистиран/а на : 05.11.2010

You must have the must have moment in your hands, and it's sad to think that... Empty
ПисанеЗаглавие: You must have the must have moment in your hands, and it's sad to think that...   You must have the must have moment in your hands, and it's sad to think that... EmptyПет Ное 05, 2010 8:14 pm

So... Казвам се Александра ака Ал. хД Някои ме познават, други - не. ;д На 13 от Пловдив /Но това не ми е главното родно място/. Любими неща - Джош, Джош, Джош, Джош и... а, да! хД РПГ-тата.. <333 Няма да пускам ЕГН-та и такива работи, защото вече много искатее... хД

BTW - Не съм гледала ПЛЛ, просто се регнах заради хората. хД
Върнете се в началото Go down
http://fronthell.bulgarianforum.net/forum.htm
ххTaylor.Momsen
PRETTY LITTLE
ххTaylor.Momsen


Брой мнения : 593
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Русе

You must have the must have moment in your hands, and it's sad to think that... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: You must have the must have moment in your hands, and it's sad to think that...   You must have the must have moment in your hands, and it's sad to think that... EmptyСъб Ное 06, 2010 1:53 am

Хейй Алл; аз съм Женя :]]
Сега малко въпросчета: /мале колко съм нахална само... ;дд/
1.Откъде намери форума?
2.Виждам,че си се регнала заради хората, но все пак трябва да има и още нещо което те е привлекло
3.Как може да не си гледала лъжкините?! Kато видиш съобщението моментално да теглиш първия еп!!!
4.Кой е Джош?
5.Имаш ли брат или сестра?
6.А домашен любимец?
7.Любим изпълнител?
8.Имаш ли профил във facebook?
9.Майли или Cелена?
10.Фенка ли си на дневниците на вампира или здрач?
11.Гледаш ли стъклен дом?
ее това беше от мен сори за гоолямото нахалство
xoxo Jenny^^ You must have the must have moment in your hands, and it's sad to think that... 493927
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Evgenia.Varbanova
`sefanity
new liar
`sefanity


Брой мнения : 25
Регистиран/а на : 05.11.2010

You must have the must have moment in your hands, and it's sad to think that... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: You must have the must have moment in your hands, and it's sad to think that...   You must have the must have moment in your hands, and it's sad to think that... EmptyСъб Ное 06, 2010 2:42 am

ххTaylor.Momsen написа:
Хейй Алл; аз съм Женя :]] - Приятно ми е. (:
Сега малко въпросчета: /мале колко съм нахална само... ;дд/ - Ти само мен да ме видиш. хД
1.Откъде намери форума? - Амии знаех го и отпреди /май някой ми го прати по скайп отдавна, отдавна. ;д/ и се регнах днеска.
2.Виждам,че си се регнала заради хората, но все пак трябва да има и още нещо което те е привлекло - Ами не, заради хората. хД
3.Как може да не си гледала лъжкините?! Kато видиш съобщението моментално да теглиш първия еп!!! - Ами така. Цяло лято бях на море. Подчертавам - цялото и знаех за тях, ама не съм проявявала особен интерес. Мога да ги изтегля и да ги гледам. Ще видя. хД
4.Кой е Джош? - Джош Франчески от You me at six! <33
5.Имаш ли брат или сестра? - Ноуп. Само дете съм. /Слава богу хД/
6.А домашен любимец? - Ноуп.
7.Любим изпълнител? - По-точно групи. хД You me at six, Francesqa, Futures, Paramore, etc... (:
8.Имаш ли профил във facebook? - Не. хД И не искам. ;д
9.Майли или Cелена? - Ами.. Селена.
10.Фенка ли си на дневниците на вампира или здрач? Дневниците на вампира - йес, бейби! /хД/,а Здрач мисля, че е боза.
11.Гледаш ли стъклен дом? - Йъп.
ее това беше от мен сори за гоолямото нахалство - Пак казвам - не беше нахална. хД
xoxo Jenny^^ You must have the must have moment in your hands, and it's sad to think that... 493927
Върнете се в началото Go down
http://fronthell.bulgarianforum.net/forum.htm
'CookieDude

'CookieDude


Брой мнения : 5
Регистиран/а на : 23.11.2010

You must have the must have moment in your hands, and it's sad to think that... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: You must have the must have moment in your hands, and it's sad to think that...   You must have the must have moment in your hands, and it's sad to think that... EmptyЧет Ное 25, 2010 8:03 pm

Брат си обичаш ли маа?? ^_____________^
Върнете се в началото Go down
`sefanity
new liar
`sefanity


Брой мнения : 25
Регистиран/а на : 05.11.2010

You must have the must have moment in your hands, and it's sad to think that... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: You must have the must have moment in your hands, and it's sad to think that...   You must have the must have moment in your hands, and it's sad to think that... EmptyСъб Дек 18, 2010 8:12 pm

'CookieDude написа:
Брат си обичаш ли маа?? ^_____________^
Как да не го обичам, беее? ^,......................,^
Върнете се в началото Go down
http://fronthell.bulgarianforum.net/forum.htm
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

You must have the must have moment in your hands, and it's sad to think that... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: You must have the must have moment in your hands, and it's sad to think that...   You must have the must have moment in your hands, and it's sad to think that... EmptyПет Дек 31, 2010 2:37 am

Добре дошла във форума Ал! You must have the must have moment in your hands, and it's sad to think that... 578730
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





You must have the must have moment in your hands, and it's sad to think that... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: You must have the must have moment in your hands, and it's sad to think that...   You must have the must have moment in your hands, and it's sad to think that... Empty

Върнете се в началото Go down
 
You must have the must have moment in your hands, and it's sad to think that...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Just Put Your Hands On Me Xx

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Потребителска зона :: Информация-
Идете на: