Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


pllfans.bulgarianforum.net //
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Spens. <3 [ a.k.a Тити ]

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Spens. <3
new liar
Spens. <3


Брой мнения : 18
Регистиран/а на : 01.12.2010
Възраст : 32

Spens. <3 [ a.k.a Тити ] Empty
ПисанеЗаглавие: Spens. <3 [ a.k.a Тити ]   Spens. <3 [ a.k.a Тити ] EmptyСря Дек 01, 2010 6:16 am

Heyyy,all. <3 Spens. <3 [ a.k.a Тити ] 68111
Аз съм Тереза,може да ми казвате Тити,Титс,Тери или каквото ви хрумне.На 19г. съм,но се чувствам напълно незряла ... когато бях на 10г. си мислех,едва ли не,че до тази възраст ще съм се оженила и народила купища деца ;d или поне пробила в киното ( даммм,коe ли 10-годишно момиче не си е мечтало да е актриса xD ) Но изобщо не е така,имам чувство,че съм инфантилна и винаги ще си остана едно голямо дете,което отказва да порасне ( да живее Питър Пан ! ;d )

- Обичааам ... Spens. <3 [ a.k.a Тити ] 698603

- майка ми - единственият човек на света,който ме разбира напълно.Тя ми е по-скоро най-добра приятелка,отколкото майка-заедно гледаме Pretty Little Liars,Gossip Girl и четем Хари Потър и Здрач. ^^
- книги,книги и още книги ! " Reading books is for AWESOME people " hell,yeah ! ^ За мен всяка една книга е различен свят,в който мода да си се потопя,когато си искам.Иии Хари Потър е книгата на моето детство,книгата на моя живот и ... да мисля,че е better than Twilight ! Преди много харесвах The Twilight Saga - та , но тогава ги нямаше на български и не бяха толкова популярни.Обожавам и Малки Сладки Лъжкини,разбира се <333.Както и Gossip Girl & The It Girl. <3 Харесвам много книгите на сестрите Бронте,както и някой на Джейн Остин.Оуу и The Devil Wears Prada <333 !
- and i am a tv shows freak too ... ;/ shame on me ;d - Pretty Little Liars [ Spens & Hanna <333 ] The Vampire Diaries [ team Damon. <3 ] Gossip Girl [ Little J. ; Queen B. ; Chuch Bass. <333 ] 90210 [ Naomiiii <3 , Liam , Oscar , Silver ] Skins,Castle,Life Unexpected,Merlin.
- музика ^^ - харесва почти всичко,една песен хубава ли е няма значени какъв жанр е. :) One Republic,Paramore,Muse,Kings of Leon,Rihanna,Katy Perry,Ke$ha,Enrique Iglesias,Miley,Selena & The whole Disney Team ^.Когато сме на купонче и чалгичка слушам xD.
- фотография.
- да пиша разни историйки.
- лаптопа си Sony VAIO. <333
- Converse & Vans. <3
- London. <3
- Fashion ... <3
- ELLE & Vogue Magazine.
- animals. <3
- Robert Pattinson. [ Remember me. <333 ]
- Kristen Stewart.
- Dakota Fanning.
- Ian Somerhalder ! <333
- Nina Dovrev.
- Taylor Momsen.
- Kristen Bell.
and more and more ... ;d

Доста дългичко стана, май . Spens. <3 [ a.k.a Тити ] 813518 Едва ли някой ще се е навил да го прочете,но ако все пак сте се набутали ;d ако нещо ви интересува задавайте въпросчета.С радост ще отговоря. ^^


P e a c e & L o v e . : . <3
Върнете се в началото Go down
Hanna
PRETTY
Hanna


Брой мнения : 422
Регистиран/а на : 08.08.2010
Възраст : 29
Местожителство : Sofia

Spens. <3 [ a.k.a Тити ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spens. <3 [ a.k.a Тити ]   Spens. <3 [ a.k.a Тити ] EmptyСря Дек 01, 2010 5:22 pm

Прочетох всичко. Да не си изгубената ми сестра близначка? Хахахах!

Хари Потър? Джейн Остин? Лондон? Тейлър Момсън? PLL? Gossip girl? The Vampire Diaries? Enrique? JENNY HUMPHREY (това си е изненада, не познавам много, които я харесват!)? Robert, Ian, Nina..

Мога само да поспоря за Кристен Стюърт хахаха
Върнете се в началото Go down
http://myinspirati0n.deviantart.com/
Spens. <3
new liar
Spens. <3


Брой мнения : 18
Регистиран/а на : 01.12.2010
Възраст : 32

Spens. <3 [ a.k.a Тити ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spens. <3 [ a.k.a Тити ]   Spens. <3 [ a.k.a Тити ] EmptyСря Дек 01, 2010 10:04 pm

me lowes Jenny ^^ Адски готин стил вади въпреки,че понякога достаа се олива с черния грим.Но има страхотнаа коса <333 О Кристен просто си ме кефи,като характер,но ми е леко противна в ролята на Бела,може би съм една от малкото който предпочитат нормалния Роб с карирана риза отколкото блещукащия Едуард ... ;d й който харесва Кристен във всичките и филми,но не и в Туайлайт-играе много добре в Speak-любим филм.^^
и да ОБОЖАВАМ ХП ... най-старата ми и определно вечна мания. <3 Постоянно препpочитам книгите,гледам отново филмите и се ровя из фен-сайтовe. ^^
Върнете се в началото Go down
ххTaylor.Momsen
PRETTY LITTLE
ххTaylor.Momsen


Брой мнения : 593
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Русе

Spens. <3 [ a.k.a Тити ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spens. <3 [ a.k.a Тити ]   Spens. <3 [ a.k.a Тити ] EmptyВто Яну 04, 2011 10:51 pm

Йее най-сетне някой който харесва истинския Роб пред "блещукащия" Spens. <3 [ a.k.a Тити ] 542788
виждам, че се кефиш на Дневниците та имам няколко въпроса свързани с тях:

Тийм Стефан или Тийм Деймън?
Чела ли си книгите?
Нина като Катрин или Елена?
ам.. това за дневниците


сега за клюкарката:

You love Little J. ? OMG I love you girl!!
с какво те кефи тя?
кой от сезоните ти е любим? /малко тъп въпрос ама какво да се прави Spens. <3 [ a.k.a Тити ] 542788 /


а сега като за финал малко за теб:

имаш ли братя или сестри?
предполагам си завършила /а даже и да не си/ към коя област мислиш да се насочиш?


ии.. айде стига толкова :]

xoxo Jenny^^.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Evgenia.Varbanova
Spens. <3
new liar
Spens. <3


Брой мнения : 18
Регистиран/а на : 01.12.2010
Възраст : 32

Spens. <3 [ a.k.a Тити ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spens. <3 [ a.k.a Тити ]   Spens. <3 [ a.k.a Тити ] EmptyЧет Яну 06, 2011 7:58 pm

здрастиии ^^
оо да определено предпочитам Робърт,пред Едуард. <333

с удоволствие ще отговоря на въпросите ти.


Тийм Стефан или Тийм Деймън? team Damon all the way <333
Чела ли си книгите? да,още преди да излезе сериалът на английски,но смятам,че сериалът е по-добър.
Нина като Катрин или Елена? като Катрин е по-секси,но като Елена ми е по-интересно ^


You love Little J. ? OMG I love you girl!! ауу Дж. totally rocks <333 прекрасна е.
с какво те кефи тя? с много неща.променила се е толкова много-от първи сезон - Blair-wanna-be,втори-one of the It Girls,трети и четвърти-модна икона <3.определено извървя много дълъг път от малкото момиченце,което беше в началото.и да определено не е перфектна,но е най-реалният персонаж според мен.ОБОЖАВАМ косата и,начинът и на обличане,всичко. <333
кой от сезоните ти е любим? /малко тъп въпрос ама какво да се прави / първи ^^

имаш ли братя или сестри? нем,само съм ;/
предполагам си завършила /а даже и да не си/ към коя област мислиш да се насочиш? завърших да,ще уча маркетинг с журналистика. <3

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Spens. <3 [ a.k.a Тити ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spens. <3 [ a.k.a Тити ]   Spens. <3 [ a.k.a Тити ] Empty

Върнете се в началото Go down
 
Spens. <3 [ a.k.a Тити ]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Честит Имен Ден, Тити!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Потребителска зона :: Информация-
Идете на: