Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


pllfans.bulgarianforum.net //
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Селена Гомез

Go down 
+18
Лукс
~dirtylittlesicret
esttely
Lady_Mi
xxOhTroian.
~Rossita.
-A
lermaniac!~
xxKathyxx
xxAdi
Lucy Hale ♥
SashaPFans`
icarly
badass hardy
xx.Bubiinkkaa~
PrettyLittleLiar.
A Year Without Rain <3
PrettyLiars`
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
~Rossita.
PRETTY
~Rossita.


Брой мнения : 213
Регистиран/а на : 12.08.2010
Местожителство : Варна

Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Селена Гомез - Page 2 EmptyПон Авг 16, 2010 4:55 pm

Сел пя чудесно! А песента е страхотна. Селена Гомез - Page 2 560726
Върнете се в началото Go down
PrettyLiars`
PRETTY
PrettyLiars`


Брой мнения : 296
Регистиран/а на : 24.07.2010

Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Селена Гомез - Page 2 EmptyСря Авг 18, 2010 5:18 pm

Тя Селенчето беше като сестра и с Деми и с Майла и с Тейлър...ама като гледам с нито една от трите не говори в момента.Много ме дарзни!
Върнете се в началото Go down
-A
PRETTY
-A


Брой мнения : 224
Регистиран/а на : 04.08.2010

Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Селена Гомез - Page 2 EmptyЧет Авг 19, 2010 5:37 pm

PrettyLiars` написа:
Тя Селенчето беше като сестра и с Деми и с Майла и с Тейлър...ама като гледам с нито една от трите не говори в момента.Много ме дарзни!


И аз съм на същото мнение!
Върнете се в началото Go down
xxOhTroian.
PRETTY
xxOhTroian.


Брой мнения : 134
Регистиран/а на : 20.08.2010
Възраст : 30
Местожителство : Бургас

Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Селена Гомез - Page 2 EmptyСъб Авг 21, 2010 7:55 pm

Не я харесвам като певица.Като актриса е много добра,ама за пеене никък не я бива.
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Селена Гомез - Page 2 EmptyСря Авг 25, 2010 2:31 pm

Текста на Intuition:
Spoiler:

Teкста на A Year Without Rain:

Spoiler:

На Rock God:
Spoiler:

пп; Това са песни от новия албум на Сел!
Върнете се в началото Go down
~Rossita.
PRETTY
~Rossita.


Брой мнения : 213
Регистиран/а на : 12.08.2010
Местожителство : Варна

Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Селена Гомез - Page 2 EmptyСря Авг 25, 2010 4:12 pm



Рекламата към модната линия на Сел - Dream Out Loud - вече започна да се излъчва! Много е сладка! Селена Гомез - Page 2 493927
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Селена Гомез - Page 2 EmptyСря Авг 25, 2010 7:08 pm

Рекламата е невероятна! <3333333
Върнете се в началото Go down
Lady_Mi

Lady_Mi


Брой мнения : 6
Регистиран/а на : 02.08.2010

Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Селена Гомез - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 3:24 pm

Невероятна реклама!!!Просто нямам думи....
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries-bg.forum-motion.net/
-A
PRETTY
-A


Брой мнения : 224
Регистиран/а на : 04.08.2010

Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Селена Гомез - Page 2 EmptyПет Авг 27, 2010 7:47 pm

Не ми харесва!Селена е малко лигава! Селена Гомез - Page 2 240187
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Селена Гомез - Page 2 EmptyПет Авг 27, 2010 7:59 pm

Съжалявам,но какво й е лигавото? (Само моля не ме нападайте,че съм попитала!)
Върнете се в началото Go down
PrettyLiars`
PRETTY
PrettyLiars`


Брой мнения : 296
Регистиран/а на : 24.07.2010

Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Селена Гомез - Page 2 EmptyСъб Авг 28, 2010 6:42 pm

Дано не ми се расърдиш...аз ще ти отговоря!Тя не е лигава ама е много надменна от както стана "звезда".
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Селена Гомез - Page 2 EmptyСъб Авг 28, 2010 11:09 pm

Аз не се сърдя.. Просто не ви разбирам.. Селена е в ЮНИЦЕФ! Помага на деца в болници.. Не знам,не ви разбирам! И какво ли още не! Какво й е надменното!? Че тя е звезда от 6-годишна! ;дд <33

***

Сел написа ново съобщение във фейсбука си, в което казва ще A Year Without Rain (сингълът) излиза този петък!! Нямам търпение да видя видеото!!
UPDATE Сел написа във фейсбука си, че премиерата на видето всъщност ще бъде следващия петък (3ти септември)! Изглежда е объркала петъците.
Hey Everyone-- I have been on a hiatus from Wizards the last week and I actually got to do nothing which has been amazing. My new music video "A Year Without Rain" premieres this Friday on Disney Channel and you can pre order the entire album signed at
www.selenagomez.com


***

Ново интервю на Сел за Latina Magazine. Казва, че иска да научи испански ии изглежда вече знае какво иска за Коледа!
It’s only August, but Wizards of Waverly Place star Selena Gomez already knows what she wants for Christmas.

"I really want to get Rosetta Stone, because I really need to learn my language," the 18-year-old dished to Latina.com while she was in New York City promoting her new film Ramona & Beezus. Gomez—who is Italian on her mother's side and Mexican on her father's side—loves her fellow Latinos, but admits she occasionally experiences trepidation at Latin awards shows because she’s not entirely confident in her language skills.

"I practice [Spanish], but I can understand it better than I can speak it,” explains Selena. “So in a lot of my interviews that I did recently, they would speak to me in Spanish and I would answer back in English. They were like, 'You pick it up so easily,' but I don’t want to say it in Spanish because I’d be embarrassed if I mess something up."

Like Jessica Alba, and other A-list Latinas before her, Gomez says she doesn’t think you have to speak Spanish fluently to be a "real" Latina. "At first I did," she admits, "but then I started to see all these people that accepted me regardless of the fact that I didn’t speak it."

***

Инфо -
http://selena-daily.com/
Върнете се в началото Go down
esttely
PRETTY
esttely


Брой мнения : 181
Регистиран/а на : 25.07.2010

Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Селена Гомез - Page 2 EmptyПон Авг 30, 2010 6:34 pm

Това е хубаво!Колкото и да не я харесвам Селена е човек който постоянно прави нови неща.
Върнете се в началото Go down
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Селена Гомез - Page 2 EmptyПон Авг 30, 2010 8:34 pm

Нямам търпение за видеото.
Върнете се в началото Go down
~dirtylittlesicret
PRETTY
~dirtylittlesicret


Брой мнения : 211
Регистиран/а на : 27.07.2010

Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Селена Гомез - Page 2 EmptyСря Сеп 01, 2010 6:30 pm

Определено добра работа!Браво! Селена Гомез - Page 2 240187
Върнете се в началото Go down
Лукс
new liar
Лукс


Брой мнения : 86
Регистиран/а на : 31.08.2010
Възраст : 27

Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Селена Гомез - Page 2 EmptyСря Сеп 01, 2010 9:02 pm

Някой знае ли дали DOL ще излиза в Б-я?
Защото някои от дрехите ми допаднаха, а и като гледам не са много скъпи.
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Селена Гомез - Page 2 EmptyСъб Сеп 04, 2010 1:37 am

За сега няма информация да излизат тук! ; (( Което е доста гадно! Хич не са скъпи и са толкова хубавиии!!! <33 Но дано пък излязат! ; ))
Ааааа, утре ще видим видеото - нямам търпение! <33333
Върнете се в началото Go down
xxKathyxx
PRETTY LITTLE
xxKathyxx


Брой мнения : 762
Регистиран/а на : 27.07.2010
Възраст : 27
Местожителство : Варна

Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Селена Гомез - Page 2 EmptyСъб Сеп 04, 2010 6:19 am

аййй нарочно седях до по-късно само зарад видеото ТРУВАШЕ СИ най-уникалната нейна песен с анай-уникалното видео...Толкова ми харесва ,че ще посветя клип на клипа и Селена Гомез - Page 2 542788 Селена Гомез - Page 2 542788
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:katincityy96
~Rossita.
PRETTY
~Rossita.


Брой мнения : 213
Регистиран/а на : 12.08.2010
Местожителство : Варна

Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Селена Гомез - Page 2 EmptyСъб Сеп 04, 2010 3:23 pm

Никой не е постнал клипа на A Year Without Rain.. затова аз ще го направя. ^^



Боже, невероятна е във всеки един кадър! Обожавам сцената с дъжда, както и в началото когато е с вързана коса! Селена Гомез - Page 2 493927 Селена Гомез - Page 2 560726
Върнете се в началото Go down
xxOhTroian.
PRETTY
xxOhTroian.


Брой мнения : 134
Регистиран/а на : 20.08.2010
Възраст : 30
Местожителство : Бургас

Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Селена Гомез - Page 2 EmptyСъб Сеп 04, 2010 6:29 pm

Много стилен и красив клип и песента е хубава.Ама малко идеята е взета според мен от един друг клип на Pussycat Dolls.Песента се казва: "I Hate This Part".Не ми харесва как пее и това малко разваля песента.
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Селена Гомез - Page 2 EmptyСъб Сеп 04, 2010 10:19 pm

Kлипа е страхотен! Обожавам го! Особено в началото и кадрите под дъжда! <33
Върнете се в началото Go down
~Rossita.
PRETTY
~Rossita.


Брой мнения : 213
Регистиран/а на : 12.08.2010
Местожителство : Варна

Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Селена Гомез - Page 2 EmptyНед Сеп 05, 2010 3:15 am

xxOhTroian. написа:
Много стилен и красив клип и песента е хубава.Ама малко идеята е взета според мен от един друг клип на Pussycat Dolls.Песента се казва: "I Hate This Part".Не ми харесва как пее и това малко разваля песента.

Според мен не е взета, пък и има причина песента (на Сел) да е снимана в пустиня, все пак се пее за година без дъжд..
Върнете се в началото Go down
PrettyLiars`
PRETTY
PrettyLiars`


Брой мнения : 296
Регистиран/а на : 24.07.2010

Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Селена Гомез - Page 2 EmptyНед Сеп 05, 2010 6:38 pm

Много добър-клип и песен в това няма съмнение.Не ми харесва как пее,ако песента я изпълняваше Деми щеше да е невероятна!
Върнете се в началото Go down
eddy
администратор
eddy


Брой мнения : 375
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 30

Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Селена Гомез - Page 2 EmptyПон Сеп 06, 2010 8:39 pm

Не харесвам Селена!Тук обаче няма как да не кажа ,че песента е невероятна...както и клипа.
Върнете се в началото Go down
https://pllfans.bulgarianforum.net/
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Селена Гомез - Page 2 EmptyВто Сеп 07, 2010 1:45 am

Клипа е страхотен, а песента е повече от невероятна. Не мога само да разбера, защо сравнявате?! Деми щяла да я изпее по-добре?! Еми нека, но песента е на Сел. Деми си има и добри песни, но с тази песен Сели разцепи всички!! Селена Гомез - Page 2 240187 Песента е невероятна, текста-страхотен, а клипа повече от страхтен. Любимите ми сцени са, когато в началото е с вързана коса и изпуска снимката и в края на клипа, когато момчето се появява и започва да вали. Сели е страхотна дори и мокра. И накрая правят илюзията, че ще се цебунат, а те си докосват ръцете. Това е страхотно!! Селена Гомез - Page 2 578730 Мисля, че това е най-добрият клип на Селина. Селена Гомез - Page 2 493927
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Селена Гомез - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Селена Гомез
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Изпълнители-
Идете на: