Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


pllfans.bulgarianforum.net //
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
~Rossita.
PRETTY
~Rossita.


Брой мнения : 213
Регистиран/а на : 12.08.2010
Местожителство : Варна

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. Empty
ПисанеЗаглавие: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. EmptyЧет Авг 12, 2010 3:14 am

Здравейте, казвам се Теодора (Казвайте ми Росита, Ро, Рос..) - Родена съм на 22 юни. На 11 години от град Варна. Запалих се по Малки Сладки Лъжкини от приятелки, с които се познавам от форум за Селина Гомез. Любимка от лъжкините ми е Ариa - стила и ме кефи, погледите които мята.. въобще супер много ме кефи! След Ариa любимка ми е Хана. Досега съм изгледала първите 6 епизода от PLL. Засега сериала много ме заинтригува - пълен е с мистерии. Занимавам се с музика (свиря на пиано и пея), но обичам и да седя на компа. Обичам да карам колело - успокоява ме, дава ми възможност да си подредя мислите и да размишлявам над това, което ми предстои. Имам малко трудничък характер.. понякога доста се инатя. С успеха в училище съм доста добра, но не съм зубърка. Обичам да чатя в Скайпа със Чичи, Калина , Тали, Теди, Мони, Диди и още много. Не мога да правя графики - още не съм разучила Фотошопа, ама все някога ще стане. Така, имам брат на 17 с който се караме за разни дреболийки - накратко правим "От мухата - слон". Не живея за известност, нито пък за "богатия" живот. Живея за спомена, за емоцията, за самата себе си! Искам да бъда не "Известното момиченце с талант", а да бъда някой в живота на другите.

Ще се радвам да се запозная с фенове на сериала! <3
Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 578730
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. EmptyЧет Авг 12, 2010 3:31 am

Мен вече ме познваш! ;дд Как си? Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 542788
Харесва ли ти тук?
Любима лъжкиня?
Ай лофф юю!!! Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 542788 Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 493927
Върнете се в началото Go down
~Rossita.
PRETTY
~Rossita.


Брой мнения : 213
Регистиран/а на : 12.08.2010
Местожителство : Варна

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. EmptyЧет Авг 12, 2010 3:40 am

Тити, душа! <3 Добре съм, мерси.
Да, определено ми харесва.
Ариa. Много ме кефят реакциите й и стила и въобще всичко.
И аз те обичамм!
Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 493927
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. EmptyЧет Авг 12, 2010 3:41 am

Какво още да те питам..
А да, ти как се зариби по Кристина Грими? Защото, ако не се беше зарибила и аз нямаше! ;дд
Върнете се в началото Go down
~Rossita.
PRETTY
~Rossita.


Брой мнения : 213
Регистиран/а на : 12.08.2010
Местожителство : Варна

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. EmptyЧет Авг 12, 2010 3:49 am

Търсех в YouTube момичета, които си правят видеота и пеят и разни такива и случайно попаднах на профила на Кристина. От там много се впечатлих от нея и постепенно започнах да я харесвам все повече и повече, докато не накарах Катето да ми направи анимираните авки! ;д
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. EmptyЧет Авг 12, 2010 3:51 am

Аха, и с тия авки зариби и мене! ;дд ЕВАЛА!!! ;дд Айде аз мисля да ставам,защото утре ще ме дигат рано.. /8;00/ Лека и мека! Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 560726 До утрее! Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 493927
Върнете се в началото Go down
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. EmptyЧет Авг 12, 2010 6:09 am

Россс!!! Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 493927
Аз съм Талито бе!! ^^ {}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{} Много те обичкам и благодаря, че си че включила в описанието!!
Радвам се, че се регистрира.

Как си?
Как намери форума?
Защо се регна?
Харесва ли ти тук?
Обичаш ли да четеш?
Обичаш ли ме?

Айде чао. Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 656341 Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 493927
Върнете се в началото Go down
~Rossita.
PRETTY
~Rossita.


Брой мнения : 213
Регистиран/а на : 12.08.2010
Местожителство : Варна

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. EmptyЧет Авг 12, 2010 2:42 pm

Тали!! Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 493927 {}
И аз много те обичаааааам! <3
Добре съм. Малко сънена. ;д
От форума на Сел - нали има форум "Приятели на форума".
Защото неочаквано се зарибих по PLL.
Да, естествено.
Да, много!
Обичам те разбира сее! Обичам те супер много!
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. EmptyЧет Авг 12, 2010 3:15 pm

-Teddie написа:
Защото неочаквано се зарибих по PLL.

Казахме ли ти,че ще ти хареса!? И следващия път пак да ни слушаш,че виждаш ли какво става! Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 542788 Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 542788 Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 542788
Та, добро утро! Как си? Какви са ти плановете за днес?
Върнете се в началото Go down
Lucy Hale ♥
PRETTY
Lucy Hale ♥


Брой мнения : 370
Регистиран/а на : 29.07.2010
Възраст : 27

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. EmptyЧет Авг 12, 2010 3:24 pm

Здрасти, Теди! Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 864468 Добре дошла във форума!

Ето няколко въпросчета от мен:
1. Любим актьор, актриса?
2. Любим изпълнител/група?
3. Каква музика слушаш?
4. Имаш ли хоби, освен карането на колело?

Е, това беше от мен.. Чао, за сега! Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 871476
Върнете се в началото Go down
~Rossita.
PRETTY
~Rossita.


Брой мнения : 213
Регистиран/а на : 12.08.2010
Местожителство : Варна

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. EmptyЧет Авг 12, 2010 3:37 pm

Aria ♥ Pretty Little Liar написа:
-Teddie написа:
Защото неочаквано се зарибих по PLL.

Казахме ли ти,че ще ти хареса!? И следващия път пак да ни слушаш,че виждаш ли какво става! Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 542788 Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 542788 Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 542788
Та, добро утро! Как си? Какви са ти плановете за днес?

Мда, Тити, имахте право. Добре съм, мерси. За днес нямам планове, измислям всичко в движение. Ти как си?

no;fear написа:
Здрасти, Теди! Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 864468 Добре дошла във форума!

Ето няколко въпросчета от мен:
1. Любим актьор, актриса?
2. Любим изпълнител/група?
3. Каква музика слушаш?
4. Имаш ли хоби, освен карането на колело?

Е, това беше от мен.. Чао, за сега! Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 871476

Хей и мерси! ^^
1. Джони Деп и Люси Хейл.
2. Мaйли Сайръс, Селина Гомез, Аврил Лавин. Любими групи - AC/DC, Парамоур, Металика
3. Рок и поп.
4. Да свиря на пиано и да рисувам.

Чао, беше ми приятно!
Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 578730
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. EmptyЧет Авг 12, 2010 3:54 pm

Е, аз съм супер! Сега гледах новото видео на Кристина,в което се показва Селина-бина ;дд! Малеее.. Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 493927 Сладуркиии! Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 493927
Ти гледа ли го? ;дд https://www.youtube.com/watch?v=lBJrIaN_JtA

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 871476 Айде чао, аз излизам да се видя с една приятелка! До после! Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 871476 Обичкам те! ;дд Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 493927
Върнете се в началото Go down
~Rossita.
PRETTY
~Rossita.


Брой мнения : 213
Регистиран/а на : 12.08.2010
Местожителство : Варна

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. EmptyЧет Авг 12, 2010 4:43 pm

Мдаам, гледах го. Сел много сладко пищи. ;д
И приятно излизане! Обичам теe!
Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 493927 Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 871476
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. EmptyЧет Авг 12, 2010 6:14 pm

Мерсии! <333 Беше приятно! Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 280212
Иначе... Да,Сели пищи жестоко!
Любимо изпълнение на Крис?

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 871476 Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 871476 Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 871476
Върнете се в началото Go down
~Rossita.
PRETTY
~Rossita.


Брой мнения : 213
Регистиран/а на : 12.08.2010
Местожителство : Варна

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. EmptyЧет Авг 12, 2010 6:27 pm

Много ще ми е трдуно да ти отговоря.. може би Miley Cyrus Medley. ^^
Микса и самия клип ми пълнят душата! Иначе и другите и изпълнения са много добри.
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. EmptyЧет Авг 12, 2010 7:30 pm

Аха,добре..
Междодругото, сега пуснах на най - малката ми сестра клипове на Кристина Грими да я види и понеже и бях казала,че Кристина вика на Селина Селина - Бина и тя прекръсти Кристина на Кристина Банина! Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 116916
Върнете се в началото Go down
~Rossita.
PRETTY
~Rossita.


Брой мнения : 213
Регистиран/а на : 12.08.2010
Местожителство : Варна

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. EmptyЧет Авг 12, 2010 8:12 pm

Сестра ти е голям майтап. Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 542788


Последната промяна е направена от -Teddie на Пет Авг 13, 2010 6:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. EmptyПет Авг 13, 2010 2:41 am

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 542788 Хах,да! Супер голяма смешка е! Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 542788

Ти какво прави днеска? Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 493927
Върнете се в началото Go down
~Rossita.
PRETTY
~Rossita.


Брой мнения : 213
Регистиран/а на : 12.08.2010
Местожителство : Варна

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. EmptyПет Авг 13, 2010 6:12 pm

Извинявай, че чак сега ти отговарям.
Ами вчера празнивахме семейно рождения ден на брат ми, след това ходихме да наблюдаваме звездопада. Да се похваля - видях две падащи звезди. ^^
Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 542788
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. EmptyСъб Авг 14, 2010 12:08 am

Браво за звездите!!!

А.. защо харесваш да ти казват Росита?
Върнете се в началото Go down
~Rossita.
PRETTY
~Rossita.


Брой мнения : 213
Регистиран/а на : 12.08.2010
Местожителство : Варна

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. EmptyСъб Авг 14, 2010 12:10 am

Ами Росита е името на главна героиня в един испански театър, в които участва брат ми и дъра-бъра. Много ми хареса героинята и ми стана прякор.
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. EmptyСъб Авг 14, 2010 1:08 am

Аха,ясно! А само във форумите ли ти казват така или..?
Върнете се в началото Go down
~Rossita.
PRETTY
~Rossita.


Брой мнения : 213
Регистиран/а на : 12.08.2010
Местожителство : Варна

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. EmptyВто Авг 17, 2010 12:51 am

Aria ♥ Pretty Little Liar написа:
Аха,ясно! А само във форумите ли ти казват така или..?

Амии само във форумите. Извинявай че чааак сега ти отговарям.
Върнете се в началото Go down
SashaPFans`
PRETTY
SashaPFans`


Брой мнения : 335
Регистиран/а на : 25.07.2010

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. EmptyВто Авг 17, 2010 12:57 am

Само по описанието мога да кажа че си невероятен човек.Радвам се,че има и такива хора! Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 871476
Върнете се в началото Go down
https://pllfans.bulgarianforum.net/
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. EmptyВто Авг 17, 2010 1:30 pm

-Teddie написа:
Aria ♥ Pretty Little Liar написа:
Аха,ясно! А само във форумите ли ти казват така или..?

Амии само във форумите. Извинявай че чааак сега ти отговарям.

Няма проблем! Как си иначе? Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. 280212
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Потребителска зона :: Информация-
Идете на: