Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


pllfans.bulgarianforum.net //
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 EmptyВто Авг 17, 2010 6:26 pm

Милоооооо... Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 560726 Как си, Рос? {} Обичам те!!! Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 493927
Върнете се в началото Go down
~Rossita.
PRETTY
~Rossita.


Брой мнения : 213
Регистиран/а на : 12.08.2010
Местожителство : Варна

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 EmptyЧет Авг 19, 2010 12:11 am

Aria ♥ Pretty Little Liar написа:
Няма проблем! Как си иначе? Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 280212

Супер съм, мерси. Ти как си, пич? ^^

SashaPFans` написа:
Само по описанието мога да кажа че си невероятен човек.Радвам се,че има и такива хора! Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 871476

Леле, ако знаеш как ме зарадва с поста си! < 33 Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 493927

xx.Bubiinkkaa~ написа:
Милоооооо... Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 560726 Как си, Рос? {} Обичам те!!!

Тал, душа мояяяя! Супер съм. Ти?
Аз пък те обожаваааааамм!
Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 493927 Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 493927 Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 493927 Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 493927
Върнете се в началото Go down
SashaPFans`
PRETTY
SashaPFans`


Брой мнения : 335
Регистиран/а на : 25.07.2010

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 EmptyЧет Авг 19, 2010 12:28 am

Радвам се!Наистина невероятно преставяне.И се надявам много дълго да се задържи и форума и потребителите който ме кефят в него. Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 493927
Върнете се в началото Go down
https://pllfans.bulgarianforum.net/
~Rossita.
PRETTY
~Rossita.


Брой мнения : 213
Регистиран/а на : 12.08.2010
Местожителство : Варна

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 EmptyЧет Авг 19, 2010 12:37 am

Ъъ.. като за начало - как да ти казвам на галено?
Извинявай, че съм толкова необразована, но не видях темата ти за представяне.
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 EmptyЧет Авг 19, 2010 2:57 am

Рос, аз съм съм страхотно, пич! Днеска ми махнаха наказанието и сега мога да си стоя спокойно на компа! ;ддд /Не мисля,че съм казала че съм наказана,но ако искаш мога да ти разкажа ;дд/
Върнете се в началото Go down
~Rossita.
PRETTY
~Rossita.


Брой мнения : 213
Регистиран/а на : 12.08.2010
Местожителство : Варна

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 EmptyПет Авг 20, 2010 12:31 am

Aria ♥ Pretty Little Liar написа:
Рос, аз съм съм страхотно, пич! Днеска ми махнаха наказанието и сега мога да си стоя спокойно на компа! ;ддд /Не мисля,че съм казала че съм наказана,но ако искаш мога да ти разкажа ;дд/

Разкажи, разкажи! ;д Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 493927
Върнете се в началото Go down
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 EmptyПет Авг 20, 2010 6:28 am

Как си, Рос? Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 493927 Мале ако знаеш к,фо станаа!!! Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 542788
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 EmptyПет Авг 20, 2010 1:39 pm

-Teddie написа:
Aria ♥ Pretty Little Liar написа:
Рос, аз съм съм страхотно, пич! Днеска ми махнаха наказанието и сега мога да си стоя спокойно на компа! ;ддд /Не мисля,че съм казала че съм наказана,но ако искаш мога да ти разкажа ;дд/

Разкажи, разкажи! ;д Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 493927

В неделя бях страшно изморена,ама много изморена! ;дд И тръгвам да слагам масата за вечеря.. и взимам една чаша,която ми се изплъзна от ръката (бях много изморена и не можех нищо да хвана) и падна върху една чиния,която се счупи! Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 133418 И ми се скараха,че много съм седяла на компа,че само Селена Гомез ми била в главата... И ми казаха да си почина малко с компа.. Ии така.. останах без комп! ;дд Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 542788 Ии аз нали уча арабски и ми казаха,че трябва да почвам да преговарям,защото са били сигурни,че нищо не помня (и наистина е така!).. Само че аз не исках да почвам да уча месец по рано!!! Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 542788 Но мама ми каза,че ще ми върнат компа,ако почна да си преговарям.. И така.. сега компа ми е пак при мен! Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 493927 Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 542788 Но поне хубавото е,че преговарям само по арабски! ;дд Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 28161 Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 542788

-----------------

Тали,аз малко да понахалствам.. Какво е станало!? (ако можеш да кажеш, де..) Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 542788
Върнете се в началото Go down
~Rossita.
PRETTY
~Rossita.


Брой мнения : 213
Регистиран/а на : 12.08.2010
Местожителство : Варна

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 EmptyПет Авг 20, 2010 3:02 pm

Тал, к`во е станало бе, душа? Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 542788
Тити, я сядай да преговаряш! Веднага! Може в скоро време Сел да проговори арабски, знаеш ли.. Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 542788
Върнете се в началото Go down
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 EmptyСъб Авг 21, 2010 7:36 am

Оле... Сяяя тва е секретна тайна. ;д
Начи ся с едно момче-Кристиян три четири вечери излизаме напред назад. Абе с една дума харесвам го.. мъничко. ;д Сестра ми не го харесва. Бил страшно лигав бил такъв бил онакяв . Ии тази вечер ми предложи.. Челунахме се.. Незнам какво да правя, а утре трябва да му кажаа.. Ох ще умра.
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 EmptyСъб Авг 21, 2010 2:24 pm

Оо,супер! Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 493927 Кажи му 'да'!!! Заради сестра ти ли се колебаеш? : ((
Върнете се в началото Go down
~Rossita.
PRETTY
~Rossita.


Брой мнения : 213
Регистиран/а на : 12.08.2010
Местожителство : Варна

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 EmptyСъб Авг 21, 2010 3:14 pm

Май проблема е в това, че го харесваш само "мъничко". Е, сестра ти.. на Лили к`во и пука ти с кой имаш връзка. Щом сте се целунали.. айде отивай да му казваш! ;д Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 493927
Върнете се в началото Go down
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 EmptyНед Авг 22, 2010 1:32 am

Хаха, да ама не сме говорили. Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 542788 Иначе пак имаше целувка. Абее таа веччер ще видим.
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 EmptyНед Авг 22, 2010 2:16 am

Оо още една целувка! Леле,супер! ;дд <33 Казвай да!!! ;дд
Върнете се в началото Go down
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 EmptyНед Авг 22, 2010 5:55 am

Рос, вече официално съм обвързана! Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 542788
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 EmptyНед Авг 22, 2010 4:18 pm

Знам,че не съм Рос,но .. ;дд Бравоо! <33 ;дд Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 493927
Върнете се в началото Go down
~Rossita.
PRETTY
~Rossita.


Брой мнения : 213
Регистиран/а на : 12.08.2010
Местожителство : Варна

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 EmptyНед Авг 22, 2010 5:11 pm

xx.Bubiinkkaa~ написа:
Рос, вече официално съм обвързана! Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 542788

Браво, пич! ^^ Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 493927
Дано да е по-свестен от Пецата.. как е могъл да те зареже!?
Върнете се в началото Go down
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 EmptyПон Авг 23, 2010 5:42 am

Еми да го видим колко е свестен! ;д Има време.. Пъг тоя Пецата да го е*ба в г*я. Пфф.. Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 542788
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..   Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow.. - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Росита! ^^ Live Like There's No Tomorrow..
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Потребителска зона :: Информация-
Идете на: