Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


pllfans.bulgarianforum.net //
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Глупостите на Талли`.

Go down 
+11
badass hardy
irrie
aanniittuu
PrettyLiars`
xxKathyxx
PrettyLittleLiar.
A Year Without Rain <3
SashaPFans`
ххTaylor.Momsen
pretyyhanna
xx.Bubiinkkaa~
15 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Глупостите на Талли`. Empty
ПисанеЗаглавие: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. EmptyНед Юли 25, 2010 4:48 am

Здравейте! Искам да ви покажа моите неща. Не са кой знае какво,н о когато няма какво да правя си драскам. Повечето неща са за любов,но в момента съм на тази тема. Ето сега ще пусна едно.. Моля за мнение! (:


Всичко се върти.. Коя съм?Къде съм?С кого съм? Нямам отговори на тези въпроси.. Всичко около мен е една стая .. Стая в която цари хауса.. Не зная какво искам,а коридорите са толкова много.. Какво да правя,накъде да поема? Щастието,любовта,тъгата?.. Чувствата се преплитат и вече дори и аз самата незная какво да правя..
Изгарям! Изгарям от любовта,от болката . Болката е в сърцето ми и не мога да я извадя от там.. Тя ме гори,исгаря тялото ми,мислите ми..
Объркана съм..Обичам единия,но с другия се чувствам щастлива..Кое да избера-Щастието или Любовтаа..?
И двамата ми дават любовта за която мечтая ,но в мен гори единствено болката,която ме убива..

Ири
Върнете се в началото Go down
pretyyhanna
PRETTY
pretyyhanna


Брой мнения : 266
Регистиран/а на : 25.07.2010

Глупостите на Талли`. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. EmptyНед Юли 25, 2010 5:12 am

На мен много ми харесва.Браво,продължаваи в същия дух !
Върнете се в началото Go down
ххTaylor.Momsen
PRETTY LITTLE
ххTaylor.Momsen


Брой мнения : 593
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Русе

Глупостите на Талли`. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. EmptyНед Юли 25, 2010 5:01 pm

И на мен много ми хареса :).


Последната промяна е направена от ariia_pll на Нед Юли 25, 2010 8:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Evgenia.Varbanova
SashaPFans`
PRETTY
SashaPFans`


Брой мнения : 335
Регистиран/а на : 25.07.2010

Глупостите на Талли`. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. EmptyНед Юли 25, 2010 8:27 pm

Мм, продължавай, на мен много ми хареса.Искаме още нещица!

Ири
Върнете се в началото Go down
https://pllfans.bulgarianforum.net/
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Глупостите на Талли`. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. EmptyНед Юли 25, 2010 8:36 pm

Тали, аз твойте неща много ги харесвам и ти казвам пак - СУПЕР Е ВСИЧКО!!! < 33 Пускай още! < 33
Върнете се в началото Go down
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Глупостите на Талли`. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. EmptyПон Юли 26, 2010 3:23 pm

Благодаря!! Ето още едно. (:


Болката в мен напира и да я спра аз немога. Не мога вече стореното да променя ..Чувствам се безпомощна,ненужна,използвана.. Никой не може да ми помогне! Искам всичко да е както преди ,да бъда онова незабележимо момиче без проблеми.. По добре ми беше без тях .. Чувствах се щастлива,а сега? Да,щастлива съм,но не истински .. Сега нося фалшивата усммивка постоянно на лицето си и крия чувствата вътре в себе си и това ме убива! Обичам го,но то е далеч ,а другите са ми толкова безразличнии.. А той,той беше ВСИЧКО .. една мечта .. Един красив сън от който не исках да се събуждам .. Който исках да продължи вечно.. Но се събудих и видях жестоката реалност ..
Бях щастлива,но болката ме промени..да ме обичаш можеш ли?.
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Глупостите на Талли`. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. EmptyПон Юли 26, 2010 3:56 pm

Супер е! <33
Върнете се в началото Go down
PrettyLittleLiar.
PRETTY
PrettyLittleLiar.


Брой мнения : 274
Регистиран/а на : 26.07.2010

Глупостите на Талли`. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. EmptyПон Юли 26, 2010 8:39 pm

Как ще са глупости бе, Тали? Супер са!
Върнете се в началото Go down
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Глупостите на Талли`. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. EmptyПон Юли 26, 2010 9:56 pm

Благодаря! Днес докато нямахме ток написах още 2 или 3 O_o ;дд Но сигурно ще ги пусна довечера,защото сега нямам време! И мерси за хубавите коментари.
Върнете се в началото Go down
xxKathyxx
PRETTY LITTLE
xxKathyxx


Брой мнения : 762
Регистиран/а на : 27.07.2010
Възраст : 27
Местожителство : Варна

Глупостите на Талли`. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. EmptyВто Юли 27, 2010 5:13 am

Как ще са глупости бе.Много са добри.Според мен трябва да почнеш да пишеш по-дълги,за да се радваме повече на таланта ти. (: :)

Главни букви.
Алекс. =]
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:katincityy96
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Глупостите на Талли`. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. EmptyВто Юли 27, 2010 5:35 am

Благодаря ви страшно много!!! Много се радвам,че харесвате нещата ми. :P Сега ще пусна едно от днес и малко по-късно ще пусна и едно по-старо,защото сега не мога да го намера. За по-дълги съм мислила,но ще се осъществи по-нататък.

Вървя сама в дъжда.Скитам се,не знам къде отивам, но вървя.
Искам да се махна, да изчезна. Просто да бъда сама!
Писна ми, писна ми от всичко и от всички,писна ми от живота.
Омръзна ми да бъда използвана!
Аз просто искам да бъда себе си!
Но не мога. Не мога да махна маската от лицето си,защото просто вече свикнах да играя роли и да лъжа хората,че това съм аз!
Не! Не съм аз,аз не съм такава,аз съм друга..Различна от силното момиче,което виждате.
Аз съм момиче с чувства,с мечти,но никой не ме приема такава каквато съм.
И аз мога да обичам и да бъда нежна.Искам да обичам,мога да обичам и вярвам в любовта каквото и да става!

Мнение? :P

Ако пускаш повече от едно стрихотворение на ден, не пиши пост, а едитни стария. Ири
Върнете се в началото Go down
xxKathyxx
PRETTY LITTLE
xxKathyxx


Брой мнения : 762
Регистиран/а на : 27.07.2010
Възраст : 27
Местожителство : Варна

Глупостите на Талли`. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. EmptyВто Юли 27, 2010 6:22 am

Mнението ми е, че ако не пускаш още - си мъртва!!! :D :D
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:katincityy96
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Глупостите на Талли`. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. EmptyВто Юли 27, 2010 6:26 am

Хаха, благодаря!! Сега пускам любимото ми!! Просто го обожавам. Мисля, че е най-доброто, което съм писала, но то е малко старо.



Какво направи? Какво ми стори? Защо станах такава? Каква е причината да стана такава страхливка? Момиче без самочувствие,без мечти,без сърце и дори без душа... Ти ми все всичко. Взе го и си отиде,остави ме сама да скитам и да моля. Виж ме,виж в какво ме превърна,в една равалина,в едно нищо,но дори и това не ме накара да те намразя,напротив,обичам те дори и повече от преди, но не няма да ти позволя да ме съсипеш. Аз съм силна-ще стана,ще се изправя и ще продължа напред без дори да те погледна! Но не, няма да ти оставя,дори и честа да те мразя.. Ти ще си един непознат за мен.Едно нищожество, което не заслужава дори и омразата ми. Не заслужаваш нито един мой поглед,нито един жест!
И ето ме отново на крака. Онова,старото момиче е тук,момичето на което не му пука за никой! Доволен ли си от творението си? Надявам се ДА,защото никога повече няма да бъда,онази ,която бах,когато бях с теб,НИКОГА! :]]


Ири
Върнете се в началото Go down
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Глупостите на Талли`. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. EmptyСря Юли 28, 2010 5:04 am

Преди време си бях нахвърлила нещо на един лист .. НЕ знам и аз какво е,но реших да ви го пусна.. Има си и продължение,но него ще го пусна по-нататък! Глупостите на Талли`. 240187

Ушите й бръмчаха от мисли! Какви бяха тези шумове? Момичето беше изплашено ..Тези дни и се насъбра доста. Колкото и да беше уплашена,взе една палка и слезе по стълбите,за да надзърне в стаите, но там нямаше никой! Но ето, че шумовете дойдоха отново и тогава се появи сянка в мрака. Беше той!! .. Момчето от сънищата й , момчето с черните дълбоки очи, което я гледа и не продумва и дума, както и в сънищата й. Той пристъпи към нея,отметна леко русата й коса и я целуна по врата,а след това я захапа с издължените си кучешки зъби и тогава вечността за нея започна...


Знам,че не е нищо особенно,но се надявам да ви хареса! Глупостите на Талли`. 578730

Не се пише отделно от знам - Не знам. Ири
Върнете се в началото Go down
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Глупостите на Талли`. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. EmptyЧет Юли 29, 2010 6:23 am

Ново. Глупостите на Талли`. 240187

Мразя те! Казах го много пъти,но нито веднъж не го повярвах. Винаги съм се заблуждавала. Никога не съм те мразила! Обиждала съм те и съм си казвала,че не ми пука за теб, но не го вярвам. Обичам те,моля те не ме оставяй!! Бъди до мен,обичай ме така, както те обичам аз.
Знам, че ме нарани много, но не ми пук. Готова съм да загърбя всичко и да продължа с теб, защото знам, че ме обичаше, знам, че чувстваше това, което и аз чувствам. Обичай ме и забрави всичко, което някога ни е пречело да бъдем заедно, защото аз съм готова да зарежа всичко заради теб. Бих оставила живота си, за да бъдем щастливи, както беше преди!



Моля,кажете си мнението! Глупостите на Талли`. 75852
Върнете се в началото Go down
xxKathyxx
PRETTY LITTLE
xxKathyxx


Брой мнения : 762
Регистиран/а на : 27.07.2010
Възраст : 27
Местожителство : Варна

Глупостите на Талли`. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.    Глупостите на Талли`. EmptyЧет Юли 29, 2010 6:28 am

Отново ме изумяваш, Талли.Супер е , продължавай в същия дух. Глупостите на Талли`. 599976

Имената се пишат с главни букви,пунктуация!

- А (лекс).
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:katincityy96
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Глупостите на Талли`. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. EmptyЧет Юли 29, 2010 2:30 pm

Тали,нямам думи! Последното е просто .. НЕВЕРОЯТНО! <3 Глупостите на Талли`. 925182 Толкова хубаво е написано! Ще разказвам на децата ми и на внуците ми за момичето от Пловдив,което познавам от няколко форума и за невероятните неща,които е писала! ;дд Глупостите на Талли`. 599976 ;дд
Върнете се в началото Go down
PrettyLiars`
PRETTY
PrettyLiars`


Брой мнения : 296
Регистиран/а на : 24.07.2010

Глупостите на Талли`. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. EmptyЧет Юли 29, 2010 6:35 pm

Супер!Тали имаш невероятни неща! Глупостите на Талли`. 329129
Върнете се в началото Go down
aanniittuu
PRETTY LITTLE
aanniittuu


Брой мнения : 553
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 28
Местожителство : Омуртаг

Глупостите на Талли`. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. EmptyЧет Юли 29, 2010 7:54 pm

Брависимо Глупостите на Талли`. 599976 Много обичам историйките. И аз имам разни, но не съм ги публикувала все още.
Върнете се в началото Go down
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Глупостите на Талли`. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. EmptyСъб Юли 31, 2010 7:29 am

Благодаря на всички за прекрасните коментари! Глупостите на Талли`. 493927
Ето едно ново.


Всичко приключи. До тук бяхме! Писна ми да ти се моля. Отивай при нея, нека видим по-добра ли е от мен, повече ли те обича? По щастлив ли те прави?
Мен не ме търсии, не искам нищо повече с теб. Омръзна ми! Не ме моли за прошка-няма да простя. Иди при нея и й искай прошка, че обичаш мен!
И аз те обичах, обичах те безкрайно много, но ти уби и алкото, което беше останало между нас, смачка живота ми и го захвърли! Но аз го сглобих! Да, напрових го. Истрих всичката болка и започнах от начало! Да. Виж ме-живея и без теб, забавлявам се и съм готова да обичам.
А ти ли? Не ми пука, прави каквото искаш! Само не се връщай отново. Не мога да те обичам. Върви при нея, но нека всеки път, когато целуваш-виждаш мен!
Това е твоето наказание.


Имате ли мнение?
Върнете се в началото Go down
irrie
PRETTY
irrie


Брой мнения : 303
Регистиран/а на : 24.07.2010

Глупостите на Талли`. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. EmptyСъб Юли 31, 2010 1:10 pm

Много е хубаво. Глупостите на Талли`. 68111
Върнете се в началото Go down
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Глупостите на Талли`. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. EmptyСъб Юли 31, 2010 9:39 pm

Нямам думи!!! Както винаги е .. невероятно! БРАВО! <3 Глупостите на Талли`. 925182
Върнете се в началото Go down
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Глупостите на Талли`. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. EmptyСъб Юли 31, 2010 10:40 pm

Благодаря много и на двете! Глупостите на Талли`. 578730
Върнете се в началото Go down
badass hardy
модератор
badass hardy


Брой мнения : 137
Регистиран/а на : 29.07.2010

Глупостите на Талли`. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. EmptyНед Авг 01, 2010 3:35 am

Бейби, много обичам нещата ти. Страшно добри са.

Цитат :
Мразя те! Казах го много пъти,но нито веднъж не го повярвах.
Това го взимам за скайпа. (:
Върнете се в началото Go down
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Глупостите на Талли`. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. EmptyСря Авг 04, 2010 5:50 pm

Благодаря ти!! Глупостите на Талли`. 493927
Взимай го.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Глупостите на Талли`. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Глупостите на Талли`.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Глупостите на Женя ;дд
» Глупостите в часовете и в междучасията

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Потребителска зона :: Форумни таланти-
Идете на: