Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Добре дошли във форумите на Pretty Little Liars. Влез или се регистрирай.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


pllfans.bulgarianforum.net //
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Глупостите на Талли`.

Go down 
+11
badass hardy
irrie
aanniittuu
PrettyLiars`
xxKathyxx
PrettyLittleLiar.
A Year Without Rain <3
SashaPFans`
ххTaylor.Momsen
pretyyhanna
xx.Bubiinkkaa~
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
-A
PRETTY
-A


Брой мнения : 224
Регистиран/а на : 04.08.2010

Глупостите на Талли`. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. - Page 2 EmptyЧет Авг 05, 2010 7:13 pm

Тали,невероятни са!
Върнете се в началото Go down
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Глупостите на Талли`. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. - Page 2 EmptyЧет Авг 05, 2010 8:38 pm

Pretty Liars.^ написа:
Преди време си бях нахвърлила нещо на един лист .. НЕ знам и аз какво е,но реших да ви го пусна.. Има си и продължение,но него ще го пусна по-нататък! Глупостите на Талли`. - Page 2 240187

Ушите й бръмчаха от мисли! Какви бяха тези шумове? Момичето беше изплашено ..Тези дни и се насъбра доста. Колкото и да беше уплашена,взе една палка и слезе по стълбите,за да надзърне в стаите, но там нямаше никой! Но ето, че шумовете дойдоха отново и тогава се появи сянка в мрака. Беше той!! .. Момчето от сънищата й , момчето с черните дълбоки очи, което я гледа и не продумва и дума, както и в сънищата й. Той пристъпи към нея,отметна леко русата й коса и я целуна по врата,а след това я захапа с издължените си кучешки зъби и тогава вечността за нея започна...


Знам,че не е нищо особенно,но се надявам да ви хареса! Глупостите на Талли`. - Page 2 578730

Не се пише отделно от знам - Не знам. Ири

Най накрая се реших да пусна и продължението.
~ Когато се събуди се чувстваше различно, всъщност изобщо не чувстваше! Единственото нещо за което мислеше в момента беше кръв. Кръв?? Какво й ставаше? Не помнеше нищо, само едни черни очи, който се бяха запечатали в съзнанието й. Но на кого бяха тези очи и какво общо имаше тя с тях, къде ги беше виждала? Незнеше, но много искаше да разбере, защото тези очи й вдъхваха сила и живот.
Тя седна на дивана в хола и се замислии точно тогава от нищото се появи непознато красиво момче на не повече от 17-18 години, което я гледаше и се усмихваше. Тя го погледна в очите и подскочи-ето ги очите каза си тя. И си спомни, спомни си всичкои го погледна със страх и започна да му крещи...
- Какво ми направи? Кой си ти? Какво искаш от мен??
-Искам теб-отговори с усмивка той-Искам да бъдеш с мен във вечността!
Думите му оттекнаха в тишината..
Тогава тя изкрещя, че го мрази, но и двамата знаеха, че не е така.
Мнение?
Върнете се в началото Go down
bella961
new liar
bella961


Брой мнения : 32
Регистиран/а на : 07.08.2010

Глупостите на Талли`. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. - Page 2 EmptyВто Авг 10, 2010 2:50 pm

Не почетох всички защото нямам време , иначе по-късно ще ги прочета :) Неверятни саа ! Много си добра : ))
Върнете се в началото Go down
http://www.robertkristen.org
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Глупостите на Талли`. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. - Page 2 EmptyВто Авг 10, 2010 3:05 pm

Прекрасно е! Глупостите на Талли`. - Page 2 925182
Върнете се в началото Go down
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Глупостите на Талли`. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. - Page 2 EmptyВто Авг 10, 2010 7:29 pm

Благодаря!

Ето ново.


Какво си мислеше, глупачке, че след като се разделихме ще го имаш? Хаха, може би ще имаш тялото му, но не и сърцето му! Защо си мислеше, че ще ти даде нещо, което е вече мое? Не се залъгвай, че ще те обикне. Това никога няма да се случи. Той обича МЕН! Само мен. И дори и да сме разделени ние винаги ще си принадлежим! Обичам го и той мен също! Винаги ще е така.
А ти? Ще страдаш... Знам го! Ще го имаш, но никога няма ди си щастлива, защото винаги ще виждаш блясъка ми в очите му! Ще чуваш гласа ми, когато ти говори! Ще разбереш истината и ще те боли, а той до тебе ще стой, ще те гледа и ще мълчи. Той сам ще се проклина, ме загуби ме...
Върнете се в началото Go down
bella961
new liar
bella961


Брой мнения : 32
Регистиран/а на : 07.08.2010

Глупостите на Талли`. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. - Page 2 EmptyВто Авг 10, 2010 8:40 pm

Прекрасно , няямам думи !! Глупостите на Талли`. - Page 2 656341
Върнете се в началото Go down
http://www.robertkristen.org
A Year Without Rain <3
PRETTY LITTLE LIAR
A Year Without Rain <3


Брой мнения : 1466
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Sof!aa

Глупостите на Талли`. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. - Page 2 EmptyВто Авг 10, 2010 8:49 pm

Страхотно е! Глупостите на Талли`. - Page 2 493927
Върнете се в началото Go down
aanniittuu
PRETTY LITTLE
aanniittuu


Брой мнения : 553
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 28
Местожителство : Омуртаг

Глупостите на Талли`. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. - Page 2 EmptyСъб Авг 14, 2010 8:42 pm

Ми... какво да кажа?... Но във почти всичко преоткривам мене, ... него, ... другата... Много са чувствени.. Браво
Върнете се в началото Go down
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Глупостите на Талли`. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. - Page 2 EmptyСъб Авг 14, 2010 8:52 pm

Благодаря ти. Глупостите на Талли`. - Page 2 240187
Върнете се в началото Go down
~dirtylittlesicret
PRETTY
~dirtylittlesicret


Брой мнения : 211
Регистиран/а на : 27.07.2010

Глупостите на Талли`. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. - Page 2 EmptyНед Авг 15, 2010 6:29 pm

Много ми харесват!Определено имаш талант.
Върнете се в началото Go down
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Глупостите на Талли`. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. - Page 2 EmptyНед Авг 15, 2010 6:32 pm

Е баш пък талант. Глупостите на Талли`. - Page 2 542788 Скоро от мен сигурно нищо няма да видите. Нямам грам муза. Но ми се върти нещо в главата.
Върнете се в началото Go down
~dirtylittlesicret
PRETTY
~dirtylittlesicret


Брой мнения : 211
Регистиран/а на : 27.07.2010

Глупостите на Талли`. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. - Page 2 EmptyЧет Авг 19, 2010 5:45 pm

Наистина са невероятни Тали! Глупостите на Талли`. - Page 2 329129
Върнете се в началото Go down
- bloody
PRETTY
- bloody


Брой мнения : 299
Регистиран/а на : 12.08.2010
Възраст : 26
Местожителство : Шумен

Глупостите на Талли`. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. - Page 2 EmptyПет Авг 20, 2010 12:22 am

Невероятни са! Глупостите на Талли`. - Page 2 493927
Върнете се в началото Go down
http://ninadobrev.dir.bg
xx.Bubiinkkaa~
администратор
xx.Bubiinkkaa~


Брой мнения : 1216
Регистиран/а на : 24.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : Пловдiiв.. ~

Глупостите на Талли`. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. - Page 2 EmptyСря Яну 19, 2011 3:01 am

Пускам три за хората, който преди следеха нещата ми... ;д

1. Съсипах много хора, признавам... Нараних много хора.. Отведох ги с мен на дъното и ги оставих там.. Подигравах се чрез любовта.. Много момчета ме обичаха, а аз се забавлявах, подигравах им се.. ! Бях тази която наранява, тази който разбива сърца, тази на която НЕ и пука.. Живеех си живота.. Подигравах се., присмивах се..
Съсипах много хора, само защото един човек съсипа мен..!!!



2. Да плача ли? Хаха и за кой? За вас? хаха Боклуци..! Аз не плача... Да ревнувам? Не аз не ревнувам бившите си,защото мама ме е учила да давам старите си играчки на по нещастните от мен... Да обичам ли? Хах не си губя времето с глупости..! Момчета? К`во каза? Говеда ли? Ми да приличат си.. Той ми каза.. "Обичам те!!!", а аз кихнах и отговорих.. " Съжалявам алергична съм към глупости".


3.Искам да се върна, да се върна там.. В началото, там където те срещнах за първи път , там където животът ми се преобърна.. Точно там преди две години. Всяка секунда се питам какво щеше да е сега, ако те бях подминала , ако не се бях обърнала .. Каква щях да съм сега? Същата ли щях да съм?Щях ли да обичам някой до полуда , да го обичам както обичам теб сега..?
Не мисля.. Всеки път когато те погледна в очите се сещам за децата , който бяхме тогава, за децата с усмивки на лицатаq децата който си играеха, децата който бяха неразделни. Как стана така, че сега не си просто приятел за мен? Вече не те гледам с онези очи, не те гледам като онова малко момиче.. Сега очите ми светят, защото те обичам по малко от утре и повече от вчера.. Защо стана така, защо ме промени? Обичам те- това най-голямата ми награда ли беше или пък грешката, която не трябваше да допускам ..? Колко ли сълзи щях да си спестя? Всеки спомен ме изгаря.. Всеки поглед ме вини.. Какво да правя? Просто да забравя всички тези мисли и да те обичам сляпо или да мисля всяка нощ и всеки ден да се съмнявам и да позволя да се отдалечиш от мен? НЕ няма да го позволя , обичам те и не искам да те изгубя... Дори и да можех да върна всичко нямаше да те подмина , щях да спра дори и да греша.. Никога не съжалявам за това..любимата ми грешка- ТИ СИ!!!
Върнете се в началото Go down
ххTaylor.Momsen
PRETTY LITTLE
ххTaylor.Momsen


Брой мнения : 593
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : Русе

Глупостите на Талли`. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. - Page 2 EmptyСря Яну 19, 2011 3:22 am

Невероятни са!! но 2то най-много ми харесва Глупостите на Талли`. - Page 2 542788 Глупостите на Талли`. - Page 2 698603 осовено накрая - Той ми каза.. "Обичам те!!!", а аз кихнах и отговорих.. " Съжалявам алергична съм към глупости"
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Evgenia.Varbanova
aanniittuu
PRETTY LITTLE
aanniittuu


Брой мнения : 553
Регистиран/а на : 25.07.2010
Възраст : 28
Местожителство : Омуртаг

Глупостите на Талли`. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. - Page 2 EmptyСря Яну 19, 2011 11:30 pm

ПЪРВОТООО!!! На мене то ми хареса ужасноооо много.. Глупостите на Талли`. - Page 2 240187
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Глупостите на Талли`. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупостите на Талли`.   Глупостите на Талли`. - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Глупостите на Талли`.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Глупостите на Женя ;дд
» Глупостите в часовете и в междучасията

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Потребителска зона :: Форумни таланти-
Идете на: